Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

10 minutes ago, Mirage93 said:


Ne znam ko je diva, ali mogu da pretpostavim, ne praktikujem da zovem nase igrace olosima, mukama, pradjedima, starcima kao pojedini Bogovi humora ovde koji ne shvataju da je to nivo humora Kursadzija. 😄

Sabaz Nejpir ima ugovor na dve godine, ja stvarno verujem u njega jos uvek, mozda sam lud, sta znam. Ne isporucuje nista, on je glavni razlog zasto smo tu gde smo. Ali verujem da moze da bude ok, sa pravim rosterom oko sebe. To po pravilu treba da bude neki dobar defanzivac, ali eto videli smo da je Sabaz najbolji koliko moze da bude kad je na parketu sa Teom.

Vjeruj slobodno, i treba vjerovati.

Samo sta ce nam Evans ako ovaj ostaje?

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Iz ovoga sto je rekao o Evansu moze se zakljuciti da nije bio na radaru i da se tek juce komisija Coki-Bagzi-Dozet sastala i izguglala o kome se radi. Onda ih je zaintrigirala informacija o otkupnoj klauzuli od 300k, a zacaklile okice na 33 poena komsijama, pa je postao interesantan.

Edited by fradler
  • Like 5
  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Stvarno ne znam kako mislite da uklopimo diva-Evans-Teo-Neda. 2 lopte?

 

Ovoj ekipi ocajnicki treba 4ka


Lepo, dvojica na terenu, dvojica na klupi, logicno je. Slazem se da je cetvorka neophodna takodje i da mogu da biram, pre bih naravno doveo pojacanje tu

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ja krivim izdanja Tea, Nede i Luke ove sezone ( ali za Luku se brzo sprema hejt, u to ne sumnjam jer izgleda da polako pada u formi ) pa onda ko je ostao? Pa DeDa i onda udri. 

 

jasno je da on nije starter, nikada nije ni bio; medjutim, niti je on kriv za to, niti je lepo to polivanje bez obzira na ucinak

 

a skoro mi je neko replicirao kako je luka puno zaduzio klub, za razliku od teokratije, pa eto, nema potrebe da se teo nesto stedi u pljuvanju.

 

evo i deda izgleda nije dovoljno zaduzio klub, isto kao i mitar :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, fishV2 said:

Da li postoji negde predlog/izvestaj na cega ce biti potroseno skoro 6 miliona ove godine preostalih posle isplate10 miliona igracima?

- troskovi 2m

- porezi i doprinosi 600k

- strucni stab 1.5m

- zakup arene 750k

- ostalo (zaposleni, stipendije, medicinsko osoblje...)

 

Cifre troskova i poreza su prosecne u poslednjih par godina, ne verujem da se ista menjalo. Ne znam kakav je sad ugovor sa Arenom, ranije je iznajmljivanje za jednu utakmicu bilo 25k, mi cemo igrati minimum 30 utakmica u njoj ove sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, СтелаРоса said:

- troskovi 2m

- porezi i doprinosi 600k

- strucni stab 1.5m

- zakup arene 750k

- ostalo (zaposleni, stipendije, medicinsko osoblje...)

 

Cifre troskova i poreza su prosecne u poslednjih par godina, ne verujem da se ista menjalo. Ne znam kakav je sad ugovor sa Arenom, ranije je iznajmljivanje za jednu utakmicu bilo 25k, mi cemo igrati minimum 30 utakmica u njoj ove sezone. 

 

Hvala na odgovoru. Mozda iracionalno ali mi opet 6 miliona evra deluje kao prevelika suma i da se tu bar malo moze ustedeti na pojedinim stavkama. Zakup arene bi trebao biti znatno jeftiniji posto komsije navode da placaju 330k evra.

Link to comment
Share on other sites

Cetvorka je obavezna, al daleko od toga da ce nam na resiti sve probleme. Mi smo mnogo slabi atletski i defanzivno na 1 i 2 i odatle nam krecu skoro svi problemi u odbrani. Ja misli da i uz defanzivno dobru cevorku mi maksimalno mozemo pokriti jednog iz kvarteta  Sahbaz, Teo, Neda , Jago

Edited by djurava
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, fishV2 said:

 

Hvala na odgovoru. Mozda iracionalno ali mi opet 6 miliona evra deluje kao prevelika suma i da se tu bar malo moze ustedeti na pojedinim stavkama. Zakup arene bi trebao biti znatno jeftiniji posto komsije navode da placaju 330k evra.

Ne možeš ti uštedeti na nečemu da bi povećao prostor za plate igrača
Ti projektuješ visinu budžeta pre sezone i na osnovu te projekcije na plate igrača ide 65% od kompletnog budžeta.To je pravilo evrolige
 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

Iz ovoga sto je rekao o Evansu moze se zakljuciti da nije bio na radaru i da se tek juce komisija Coki-Bagzi-Dozet sastala i izguglala o kome se radi. Onda ih je zaintrigirala informacija o otkupnoj klauzuli od 300k, a zacaklile okice na 33 poena komsijama, pa je postao interesantan.

Znači novi Holand

Link to comment
Share on other sites

Ja se izvinjavam, ako bi neko od moderatora, ili neko ko je upućen moga da mi odgovodri gde grešim jer sam nov na forumu..

Od jutros su mi obrisana 2 posta.

Prvi, gde sam odgovorio na post jednog forumaša koji je napisao da se bek vraća kući sa: “ samo da ga odbojkašica ne ostavi treći dan i da opet ne upadne u depresiju..”,

i drugi, napisao sam da su komšije više zainteresovane za Evansa od nas..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, The_Big_S said:

Ja se izvinjavam, ako bi neko od moderatora, ili neko ko je upućen moga da mi odgovodri gde grešim jer sam nov na forumu..

Od jutros su mi obrisana 2 posta.

Prvi, gde sam odgovorio na post jednog forumaša koji je napisao da se bek vraća kući sa: “ samo da ga odbojkašica ne ostavi treći dan i da opet ne upadne u depresiju..”,

i drugi, napisao sam da su komšije više zainteresovane za Evansa od nas..

 

Zato što ni jedan ni drugi nisu naši igrači a potencijalna nagađanja ko će biti pojačanje se ne toleriše. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Zato što ni jedan ni drugi nisu naši igrači a potencijalna nagađanja ko će biti pojačanje se ne toleriše. 

ok.. ok.. hvala, stvarno nisam imao pojma

8 minutes ago, Čočo said:

Zato što ni jedan ni drugi nisu naši igrači a potencijalna nagađanja ko će biti pojačanje se ne toleriše. 

Pa o Evansu pišu ljudi na nekoliko strana, i nisam primetio da se i ti postovi brišu… 

u svakom sl., hvala još jednom 👍🏻

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Jutrosnje izlaganje naseg, a jucerasnje Partizanovog predsednika je nista drugo do farsa po direktivi jednog drugog predsednika, da se doticna dvojica pred nedeljne izbore jos jednim zahvale drzavi i ulaganjima u svoje klubove.

Ostala trabunjanja oko zakupa Arene pojacanja i sl su tu cisto da se ispuni dati medijiski prostor.

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...