Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

7 minutes ago, John Terry said:

Ja koliko razumem, Kaboklo nije bio uopste dostupan, to jest on je hteo posto poto u NBA, pa je zajebao Veneciju, i u principu je tek kad ga je Zoc doveo i bilo moguce dovesti ga, tako da poredjenje ne pije vodu.

 

Ali recimo mozes da se pitas koja je prednost Jaga u odnosu na malog Topica. Odgovor je - nikakva.

Zasto bi i potpisao letos uopste za Veneciju ako je takva situacija bila? Cak su ja mislim i obestecenje platili sitno neko tipa 50k.

Covek je posle odlicnog svetskog shvatio da vredi vise od mediokritetnog italijanskog tima, da ga je Evroligas potpisao ne bi mu amerika pala na pamet.

Link to comment
Share on other sites

Gidraitis je legitiman EL igrač. Ne bi smjelo biti dvojbe oko njegovog kvaliteta i statusa. Nije igrač koji će sam da te digne na neki veći nivo, ali je odličan da se zaokruži petorka ako imaš ostale sastojke. Znao sam da one igre nijesu realne i da će se podići vremenom. Sad je vezao dvije odlične partije u EL, ostaje samo žal za onaj šut protiv Baskonije. 

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nele said:

Zasto bi i potpisao letos uopste za Veneciju ako je takva situacija bila?

 

Ne znam, takva je prica bila.

 

 

Inace, Alba ima 2-3 igraca koji bi u evroligi mogli da igraju neke sljakere, igrace uloge od po 5 do 10 minuta. Stvarno mi je neverovatno kako su mogli ovako slab sastav da naprave a da ipak ne idu ispod minimalnog budzeta.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, robins said:

Meni se čini da je u klubu trenutno dvovlasce.

Čovic slab, ali ovi "novi" ne toliko jaki da bi preuzeli vlast potpuno.

Nikakva priča o "novima" i bilo kakvim promjenama u klubu nema smisla sve dok ne vidimo efektivnog sportskog direktora i nekakav smisao i plan u dovođenju igrača i sklapanju ekipe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Stefi88 said:

Janis potvrdio da smo na trzistu...

Nije bas tako

Rekao je da precednik i uprava kluba traze igraca koji ce praviti razliku i ako nadju onda ce probati da se dogovore sa njim,nece se dovoditi neko ko bi bio gori od ovih sada igraca

To je otprilike izjavio a zna se koliko je precednik sposoban da nadje pojacanje😂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

Nije bas tako

Rekao je da precednik i uprava kluba traze igraca koji ce praviti razliku i ako nadju onda ce probati da se dogovore sa njim,nece se dovoditi neko ko bi bio gori od ovih sada igraca

To je otprilike izjavio a zna se koliko je precednik sposoban da nadje pojacanje😂

Ohrabruje sto od nekih u timu tesko da moze gore 🙃

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

Nije bas tako

Rekao je da precednik i uprava kluba traze igraca koji ce praviti razliku i ako nadju onda ce probati da se dogovore sa njim,nece se dovoditi neko ko bi bio gori od ovih sada igraca

To je otprilike izjavio a zna se koliko je precednik sposoban da nadje pojacanje😂

Zavisi koje tržište se prati.

Ako se prati NBA, onda su manje šanse da se pogreši, ako se prati G liga ili Eurocup, šanse za greškom rapidno rastu.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Admiral said:

Cestitke na pobedi. 
 

Koliko sramotno izgledaju ovi minuti kada se “ispostuje” Simonovic. 
Sto vise takvih trenutaka, veca sramota i za nas i za njega.

Isto kao Raduljica prošle god..

Apsolutno nikakva razlika..

Samo što Simon JR košta bar duplo više od Raduljice 😱😵‍💫

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Čočo said:

Raduje me izjava Sferopulosa o pojačanjima.

 

"Predsednik kluba želi najbolje timu. Ako nađemo igrača koji može da napravi razliku, naravno da ćemo pokušati da angažujemo, ali nećemo slabije igrače, koji ne mogu da konkurišu za tim. Ako nađemo dovešćemo", zaključio je Sferopulos.

 

Meni ovo nije najava pojacanja vec neka vrsta alibija AKO nikog ne dovedemo. Jebiga, trazili smo, ali trenutno su u klubu najbolji igraci ikada, nema boljih.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Čočo said:

Kako god. Raduje me izjava Sferopulosa o pojačanjima. Bolje svakako ovo što je izjavio nego izjava da radi sa onim što ima i da čeka da budu kompletni pa da vidi. Konačno su shvatili da treba doselekcija. 

Lepe su to najave samo tko bi to nama instant pravio razliku. Jednog već plaćamo 2M a on ni blizu tome. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...