Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, Stella rossa di Belgrado said:

Nebojsa Covic mora da ide iz kluba i da povede sa sobom ceo menadzment kluba j cistatice i sve da se udari restart od sledece godine lepo od evrokupa, pa da se gradi ispodetka nesto novo, ovako vise ne ide, nije ovo samo ove sezone i prosle, ovako je zadnjih 7 godina od onog prvog radonjinog odlaska, samo sto se sad vise nerviramo jer igra i kkp pa nam pokazuju kako moze, nemojte mi te price imaju lovu imamo i mi al nemamo struku, nama je sd Milan Dozet jebeni, ovu sezonu baciti niz vodu, vratiti topa dovesti malog mirkovica iz sc derbija i polako dalje, samo prvo arena mora da progovori protiv onog ko je za ovo i odgovoran, da li tako sto ce mu u areni protiv albe biti 2000 ljudi ili 20k ali na rija ih da mu jebu majku 2 sata manje vazno, ali ljudi dogorelo je do nokata, u pitanju je opstanak kluba

Kad vec pominjes restart, a pominjes  da nam kkp pokazuje kako moze, predlazes da i mi udjemo na pozivnicu kao sedmi iz ABA u EC i kad smo vec u EC, uzmemo dva F4 igraca, budemo sesnaesti i poganjamo pozivnicu za EL? Moze!

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dokle cemo trpeti teror Covica i njegovih podguznih muva. Ko ce odgovarati za katastrofalnu transfer politiku vec 4 godinu uzastopno. Frljamo se milionima kamionima i ostalim glupostima a nismo u stanju povesti protiv ovako jedne bedne ekipe kakva je valensija

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Не морају ни звездаши да буду, били Жика паук,Сићве па како се завршило,требају нам професионалци а не новокомпоновани љубитељи кошарке у управи и блиски Човићеви људи у спортском сектору.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Nije mi jasan nas napad na -2. 35s do kraja, uzimamo pun napad i izvodimo loptu iz svoje polovine da bi se zavrsilo panicnom trojkom Tea iz ocaja jer nije bilo druge mogucnosti. 

 

Bilo je mogucnosti, Bolomboj se odrolao sam da je dobio pas moglo se izbaciti dalje u cosak jer je vremena ostalo ili neko zavrsavanje na obrucu za faul, ali Teo je potegao i to je to. Pristojan napad je nacrtao Sferopulos sa tim laznim pikom Tea i Nedovica

https://prnt.sc/7_LxQRjt8wN5

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo letos izmedju Mirotica i Sengelije zavrsili na Lazarevicu, Covic nas ubedio da nema bolje, ali i pored toga najavio f4. A kad je gazda slag'o? Zato budimo spokojni i relaksirani,  vidite kako su fudbaleri proigralo cim su ispali iz LS, dakle sada kad je evropa cista rekreacija, mozemo da se fokusiramo na ABA ligu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, krzna said:

Kad vec pominjes restart, a pominjes  da nam kkp pokazuje kako moze, predlazes da i mi udjemo na pozivnicu kao sedmi iz ABA u EC i kad smo vec u EC, uzmemo dva F4 igraca, budemo sesnaesti i poganjamo pozivnicu za EL? Moze!

Ne bolje da igramo el rekreativno od 10 kola evo vec 7 godina jer eto aba je prioritet da bi igrali el koju cemo od 10 kola da igramo rekreativno da bi se spremili za aba ligu da osvojimo da igramo el rekreativno🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

Rotacija na 4 nam je Deda, Ilic, Lazarevic, Simonovic. Rotacija na 2 nam je Nedovic. Imamo 16 igraca u rosteru. Za to bi neko morao da odgovara.

Pa odgovarace Sferopulos a mozda i Dozeta posluze na tanjiru jedino ce presveti Covic ostati u klubu

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, The_Big_S said:

U pravu si, samo, poenta mog upisa je bila da se plašim da bi se Topić kod nas zadržao samo do kraja ove sezone…

A definitivno je to naredni korak kluba da ga vrate od NG, i ponovo nam time zamažu oči…

 

Jeste, ali takva je naša sudbina. Koji su sve igrači prodefilovali, neka ozbiljna imena, pa niko nije ostao duže od sezone. Kampaco nije hteo ni za 3 milke... Da se vratimo korenima, ako uopšte budemo više igrali EL, a ne da bacamo pare na ispušene mištikle i služimo Čoviću da izvlači pare sa Kuzmićima i Raduljicama... 

 

Partizan i Željko znaju kako se to radi kad imaš budžet, mi ne znamo... tj. Čović ne zna... Ne može ništa ni preko noći, a mi smo potrošili već tolike trenere... Teška priča...

Link to comment
Share on other sites

Kako ce Baskonija i Dusko da nas unakaze, to ce biti neprijatno na vise nivoa. Covica ce tako da zvekne karma po tintari da ce mu jedino preostati da zakazuje novi Psihokast i objasnjava mucenom Vasi kako eto navijaci ne cene njegovo elementarno znanje, ta 2011,  postavljanje Dude selektora i da je bio odlican fudbaler hiljadutristasezdesetpete. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, krzna said:

Kad vec pominjes restart, a pominjes  da nam kkp pokazuje kako moze, predlazes da i mi udjemo na pozivnicu kao sedmi iz ABA u EC i kad smo vec u EC, uzmemo dva F4 igraca, budemo sesnaesti i poganjamo pozivnicu za EL? Moze!

Eee a gdje smo tek bili 2011. 
Hajde molim te.


U ovoj sezonice biti ono neminovno, a to je KLS sigurno (ako ovi drugi ne budu igrali), a za Kup cemo da vidimo. Ovi sto najavljuju Kalemegdan u junu (sto su najavljivali ovde ove sezone) moraju da znaju jednu stvar, a to je da Radonjic koji je to izjavio vise nije na klupi naseg kluba. Razumijem optimizam, zvezdavstinu (da i ja malo iskopiram kolege sa drugog PDFa kao su oni nas nekada davno kopirali u nekim drugim stvarima), ali je ovo trenutno samo jedna velika nezadovoljstina koja se prekine tako sto dobijemo po koju utakmicu kuci samo da nam zamaze oci.

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima kome ce da odgovara trio fantastikus Sabaz, Rokas, Tobi?

Imaju li oni kakvih obaveza prema KK CZ za pare koje primaju, ili je dovoljno da izadju na teren i izigravaju fikus, oni su svoje slovo ugovora ispunili?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cavani said:

Rotacija na 4 nam je Deda, Ilic, Lazarevic, Simonovic. Rotacija na 2 nam je Nedovic. Imamo 16 igraca u rosteru. Za to bi neko morao da odgovara.


odgovarace kao i za Holanda, Adamsa, Bentila, Martina, svinjariju sa Facundom itd….

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Banovan sam vec 2 puta pa cu biti blag,realno od veceras i ne gledam ovo sa istim zarom,svaka sezona ista u euroligi,mi ne umijemo za 10 godina da napravimo rezultat,mislim da nam je vecini od nocas neki osjecaj ravnodusnosti..samo boli da smo klub ciji navijaci ce i dalje u hali na sve ovo da cute.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kk Crvena Zvezda je ekipa koja ima gubitnicki mentalitet ponavljacu to uvek, jebeni luzeri. 

Potrudicu se, mada znam da nema od toga nista, da sto manje pratim ovu grupu gradjana. 

 

Gidraitis, alal kurac kako su uspeli da nam uvale i Litvanca bez suta. Kao da smo ga sa Ali Expresa nabavljali. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Budimo realni, pobeda protiv Efesa je samo bila optička varka, jer taj Efes da je došao u punom sastavu, zgromio bi nas popun Milana. 

Isto tako večerašnja eventualna pobeda apsolutno ništa nam ne bi značila jer krajnji rezultat će svakako biti loš.

 

Prosto boli, kada pogledaš druge ekipe koliko tu ima raznovrsnosti na spoljašnjim i unutrašnjim pozicijama, kod nas to deluje kao da se neki amater igrao kako napraviti dizbalans u timu, od brzine, snage, visine, godina, karakternih osobina, bukvalno je sve pomešano i svega ima po malo, a kad pogledas sve igrace pojedinacno osim Bolomboja i Mitrovica, svaki igrac kvalitet na jednoj strani terena nadomescuje manjkom kvaliteta na drugoj strani terena. Mi/navijaci) laički vidimo da imaš problem u timu na 2 i 4 i u klubu su i dalje slepi... Pa tog Bjelicu si planirao, kad je vec došlo do razlaza što mu jebeno nisi nasao zamenu, jedan Mo Fae bi promenio krvnu sliku ekipe a da ne pricam o nekom novom Kvinsiju Mileru, gde su bre ti skauti, imamo li mi neki sistem u klubu?!

 

Rezime ove turneje.

 

Baskonija je poslednji voz za nas, voz za koji ni nemamo kartu već pokušavamo da se prošvercujemo... Šverc će proći ako se uradi doselekcija (kao sto svi osim nas i rade), a da bi uopšte imao priliku za taj potez moras pobediti, jer sa 4-9, džaba ti je i doselekcija... Svi koji se loze da je 10to mesto uspeh su presmesni, jer i ako prodjes tu, pa pobedio u doigravanju, ides na Real i to je to...

 

Nista ostaje nam da navijamo protiv komšija, proklinjem sudbinu, krivimo suđenje, srpska posla 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...