Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, Henry Chinaski said:

Da nije Teodosica, mi možda ni pobjedu ne bi imali, tako da nek razmisle ovi što ga pljuju.

Najjače da smo izgubili jer je Teo omasio trojku, a mi smo realno izgubili ovu utakmicu u prvoj četvrtini.

Nije problem Teo kao Teo odigrao odlicnu utakmicu i da nije njega ne bi smo dosli do ovoga na kraju. Samo neka da nekom drugom loptu na kraju utakmice jbg. Ne mora on uvek da izigrava heroja. Msm nije ovo pljuvanje po njemu nego vecina misli kao i ja da je Nedovic trebao da uzme taj sut.

 

Teu svaka cast.

Edited by Don Dusko
  • Like 19
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

A šta je to toliko problematično u toj robotici?

Što se to tako pežorativno predstavlja?

U pravu si, izvinjavam se.

I šta sa Topićem?

Da odigra KLS i Kup i onda će Miško da ga zavali u NBA, a “predsednik kluba Dr Nebojša Čović” nam predstavi to kao uspeh jer ćemo prihodovati 725.000 dolara

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BojanaCZV said:

Kakav Teo krivac, nama bekovi nešto i igraju. 

 

Ovo od trojke, pa naviše, je takva rupa nevidjena, da ja ne znam ko je ove pozicije selektirao.

 

Baš baš smo loši.

 

kriv, kako nije, trebalo je da ubaci ove dve trice kad vec nije imao 18 asistencija za 20mins nego samo 9.

 

a imao bi i tih 18 da smo nesto pogodili spolja

 

haos i bezumlje.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sustina je da bi Teo trebao da se podredi ekipi i prilagodi ulozi u ovim godinama, a ne da se ekipa njemu prilagodjava i da glumi Dzordana.

To smo svi ocekivali, da pomogns mladjim, da skine teret i pritisak sa njih, a ne ovo da svaki zadnji sut on uzima da bi se proslavio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasan nas napad na -2. 35s do kraja, uzimamo pun napad i izvodimo loptu iz svoje polovine da bi se zavrsilo panicnom trojkom Tea iz ocaja jer nije bilo druge mogucnosti. 

Prvo sto sam pomislio je da se izvede lopta u protivnickoj polovini i da pokusamo da poentiramo iz cuga pa na kraju da vidimo ko kosi, ko vodu nosi nakon zadnjeg napada Valensije u zadnjih 6-7s. 

Ova odluka i ovaj napad koji smo odigrali nije imao nikakvog smisla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, The_Big_S said:

I šta sa Topićem?

Da odigra KLS i Kup i onda će Miško da ga zavali u NBA, a Robotičar da nam predstavi to kao uspeh jer ćemo prihodovati 725.000 dolara

Nece bas okruglo 725000. Mora neka decimala. Roboticar je to, precizan do najsitnijih detalja.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

znam da je moda pljuvati po igracima ali ja cu malo pljucnuti po treneru

 

mi ne da nismo popravili mi smo jos nazadovali u odbrani

 

tuga da kad ti ekipa nema nikakvu odbranu da makar ne probas "nesto" sve i da to ispadne "nista"

 

Gde je Ilic?

decko bio koristan u ono malo utakmica 

 

probaj majku mu nesto

Dusko je makar pokusavao da cedi suvu drenovinu i nismo izgledali ovako ko amateri 

 

imam utisak da je covek ono u fazonu takvi su kakvi su, nesto da promeni ma ne, bas ni ič , ceka da sam dogodine selektuje ekipu (a-ha, a-ha)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Terry said:

 

A šta je to toliko problematično u toj robotici?

Što se to tako pežorativno predstavlja?

Spodoba je toliko ogadila čak i mašinstvo poštenom čoveku da kad god čuje da je neko inženjer i mašinac iskoči ona vena ludara. Da postoji neka njihova komora, zajednica i ogradi se od ludaka i spasi srpsku robotiku od prokletstva. 

  • Love 1
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...