Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Zanimljivo da niko ne spominje da nam je falio Simonovic na ovim zadnjim utakmicama,valjda su svi digli ruke od njega.

Mislim na forumase.

Ja se nadam da nisu u strucnom stabu digli ruke od njega,mislim da ima sta da nam donese u igri,vise od Ilica i Lazarevica sigurno.Jeste bio nesnadjen na pocetku sezone ali nije jedini.

Veceras nam pobjeda treba kao hljeb gladnima,popravljamo igru cini mi se,uigravamo se polako,pobjeda bi nam bas dala podstrek i rasteretila nas malo rezultatski.Onda bi dosta opustenije i u Pireju mogli da se posibamo.

Ajmo crveno-beli

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veceras Sahbaz upada u vortex stvoren od energije Severa i nas semenkara, otvaraju mu se sve cakre i unistava Fener.

A ja idem da navijam za njega pa ako mu nije zao jios ova dva i po nerva sto mi je ostalo i ako nece da mi donosi pomorandze u Lazu nek se potrudi.

Zgazi ih sve!

  • Like 11
  • Love 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Realista sam, ne stizem da gledam prvo poluvrijeme, drugo mozda nekako uspijem. Moze ovo da ode i na jednu i na drugu stranu, statisticki da odigramo kao protiv Barse, a da njima udje voda u usi i dobijamo. Realno gledano, tesko bez Sabaza ista. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...