Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, Bad said:

Kakva debilčina od novinara. Sramota me u njegovo ime.

 

Sa druge strane mogli bi naši pokušaji od rukovodioca da konačno izadju i kažu šta je sa čovekom. Ili mora cirkus svake sezone.

Zasto sramota? 

Klub nije izasao ni u jednom momentu i objasnio javnosti kako je doslo do transfera i na cije navaljivanje. Klub nije izasao ni sa informacijama sto se tice njegove famozne povrede i ko sada sve to placa da li Zvezda ili fener

Konacno nesto pametno i od rajka

  • Like 24
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Zasto sramota? 

Klub nije izasao ni u jednom momentu i objasnio javnosti kako je doslo do transfera i na cije navaljivanje. Klub nije izasao ni sa informacijama sto se tice njegove famozne povrede i ko sada sve to placa da li Zvezda ili fener

Konacno nesto pametno i od rajka

Sto si ljut Mile?

Ali slazem se sa ovim

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Mile1 said:

Zasto sramota? 

Klub nije izasao ni u jednom momentu i objasnio javnosti kako je doslo do transfera i na cije navaljivanje. Klub nije izasao ni sa informacijama sto se tice njegove famozne povrede i ko sada sve to placa da li Zvezda ili fener

Konacno nesto pametno i od rajka

Zato što nije ni mesto, a nije ni Itudis čovek kome treba da se postavi to pitanje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam ljut samo mi je vise dosta da tavorimo u mestu vec 7 godina. Da ama bas nista nismo naucili u tih 7 godina. Godinama smo slusali price kako se sa malim budzetom ne moze napraviti iskorak u kosarci a sve pod velom zato sto nije bilo partizana na kosarkaskoj mapi u tom trenutku. E onda dodje Zeljko i krene da se sipa kod komsija i gle cuda sada moze i kod nas. Pa bi postavio pitanje Covicu kako za vreme Radonjica nije bilo novca za njega a odjednom kada su dosle komsije odjednom nasao pare? 

O tome da nijednom nismo usli kompletni u sezonu sa celim rosterom to je vec neka posebna prica. O tome kako se coravi svakom mesao u posao zaista ne bih. Svi koji su mu se suprostavili zavrsili su kao Dusko ili Milan Tomic.

Nacin na koji mi sklapamo roster svake godine je skandalozan malo zovemo miska malo pitamo covica koga hoce on a skauting nula ne postoji. O izvacivanju domaceg igraca poslednji koji su izbaceni su dobric i guduric. Ima jos dosta toga Ali ovo su neki osnovni razlozi

 

 

 

 

  • Like 29
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mile1 said:

Nisam ljut samo mi je vise dosta da tavorimo u mestu vec 7 godina. Da ama bas nista nismo naucili u tih 7 godina. Godinama smo slusali price kako se sa malim budzetom ne moze napraviti iskorak u kosarci a sve pod velom zato sto nije bilo partizana na kosarkaskoj mapi u tom trenutku. E onda dodje Zeljko i krene da se sipa kod komsija i gle cuda sada moze i kod nas. Pa bi postavio pitanje Covicu kako za vreme Radonjica nije bilo novca za njega a odjednom kada su dosle komsije odjednom nasao pare? 

O tome da nijednom nismo usli kompletni u sezonu sa celim rosterom to je vec neka posebna prica. O tome kako se coravi svakom mesao u posao zaista ne bih. Svi koji su mu se suprostavili zavrsili su kao Dusko ili Milan Tomic.

Nacin na koji mi sklapamo roster svake godine je skandalozan malo zovemo miska malo pitamo covica koga hoce on a skauting nula ne postoji. O izvacivanju domaceg igraca poslednji koji su izbaceni su dobric i guduric. Ima jos dosta toga Ali ovo su neki osnovni razlozi

 

 

 

 

Apsolutno saglasan, vreme je za promene.

Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2023 at 10:43 AM, Kankkunen said:

Tako su se i Dobriću podsmevali, pa ipak može da igra i u drugim EL klubovima.

Za Dobrića se tvrdilo nije za ulogu koja mu je data. Što se potvrđuje i u Virtusu, on je tamo 7-8 igrač po minutaži, sa 16 minuta po meču i 4 šuta po meču, dok je kod nas bio među prva tri igrača po minutaži, sa preko 23 minuta i skoro 9 šuteva po meču. Dakle on nije nosilac igre u ekipi koja ima manje ambicije od nas. Što je dokaz problema u selekciji, jer svaki od domaće osnove dobije mesto u timu koje mu ne pripada, neko poput Dobrića ima tretman nosioca, a neko ko je zalutao u košarku poput Lazarevića ima preko 18 minuta prošle sezone.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Benito said:

Apsolutno saglasan, vreme je za promene.

Uvek ce biti opravdanja. Evo ti za sutra samo od nekih

To je Barselona mnogo su jaki kod kuce, malo ekipa moze da ih dobije

Fale nam Lazic i Hanga da neko odigra odbranu

Sudije naravno ce biti krivi

Ne moze Sferopulos da poslozi sve za 2 nedelje

Uprkos porazu nasli smo na neke pozitivne stvari

Svaki nas poraz uvek isti izgovori

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Mile1 respect za ove upise vcrs. Vise pisi ovako a manje te neke bombasticne stvari.

 

Evo sad vidim ovaj poslednji upis. Krenuo si ok vcrs ali sa ovim poslednjim upisom si bas pretjerao. Malo prikoci.

 

Jesi ti svjestan da se gostuje toj Barseloni i da nismo kompletni?  

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, John Terry said:

 

Jok. Ta tvrdnja i nije zasnovana na struci pa se i ne moze pobiti na terenu.

 

Ta tvrdnja je zasnovana na inatu.

 

"Vi ce meni kazete da nam treba 2 i 4!!!" Daj jos 5 centara!

Kad mu pukne film pa kaze "dovescu vam igraca ali nece igrati do marta" 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Mile1 said:

Nisam ljut samo mi je vise dosta da tavorimo u mestu vec 7 godina. Da ama bas nista nismo naucili u tih 7 godina. Godinama smo slusali price kako se sa malim budzetom ne moze napraviti iskorak u kosarci a sve pod velom zato sto nije bilo partizana na kosarkaskoj mapi u tom trenutku. E onda dodje Zeljko i krene da se sipa kod komsija i gle cuda sada moze i kod nas. Pa bi postavio pitanje Covicu kako za vreme Radonjica nije bilo novca za njega a odjednom kada su dosle komsije odjednom nasao pare? 

O tome da nijednom nismo usli kompletni u sezonu sa celim rosterom to je vec neka posebna prica. O tome kako se coravi svakom mesao u posao zaista ne bih. Svi koji su mu se suprostavili zavrsili su kao Dusko ili Milan Tomic.

Nacin na koji mi sklapamo roster svake godine je skandalozan malo zovemo miska malo pitamo covica koga hoce on a skauting nula ne postoji. O izvacivanju domaceg igraca poslednji koji su izbaceni su dobric i guduric. Ima jos dosta toga Ali ovo su neki osnovni razlozi

 

 

 

 

Apsolutno sam saglasan sa tobom. Kao da sam ja ovo pisao, slazem se od reci do reci. Mene samo zanima jel ima naznaka da ce da se skloni u dogledno vreme ili ostajemo njegovi taoci do kraja sveta i veka?

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno podržavam gospodina Rajka u misiji propitivanja protivničkih trenera o statusu Bjelice. Valjda mu neko šeruje internet pa da se uključi i na sutrašnju konferenciju, da čujemo i Grimaua. Možda to natera nekog iz kluba da se oglasi i razjasni misteriozni status svog velikog pojačanja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Koji će nam kuratz Birch? Dobar je igrač ali ne može da igra ništa osim petice.


Za kuratz jer imamo 4 petice od kojih je jedna Bolomboj koji je zivotinja i igra odlicno, druga Tobi koji je fenomenalan kosarkas ali ocigledno ne ide, najpismeniji centar u zadnjih par godina kod nas, treca Mitrovic za kog se sve zna, ali u nekim postavama Sferopulosa igra na 4 gde je beskoristan, a cetvrti je Kuzmic koji je Kuzmic.

I Bolomboj i Tobi mogu da sire, treba nam cista cetvorka, stoji. Birc je isto kao Kalinic i Kampaco proslih sezona, NIje taj nivo i kvalitet, ali se ne propusta. 

Nadam se da ce dovesti cistu cetvorku, ali sudeci po iskustvima od ranije, od toga nema nista.

Link to comment
Share on other sites

Previse se prica o Bircu s obzirom da je jedino sto ga povezuje s nama to da ga je trenirao Sferopulos pre 7 godina. Niko pouzdan nije preneo da se interesujemo za njega, a iskreno mislim da ga niko nije ni kontaktirao.

 

S obzirom da je Šmits napravio rekord karijere protiv nas, Lovernj 18 poena, Šengelija 19 poena, Ledeju smo redovni, iz aviona se vidi da imamo defanzivni krater na 4, tako da mislim da cemo dovesti pravu cetvorku, ako imamo novca za to. Ako nemamo, “Trener ce proceniti” i “Nema igraca na trzistu” su samo prazni izgovori.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mile1 said:

Nisam ljut samo mi je vise dosta da tavorimo u mestu vec 7 godina. Da ama bas nista nismo naucili u tih 7 godina. Godinama smo slusali price kako se sa malim budzetom ne moze napraviti iskorak u kosarci a sve pod velom zato sto nije bilo partizana na kosarkaskoj mapi u tom trenutku. E onda dodje Zeljko i krene da se sipa kod komsija i gle cuda sada moze i kod nas. Pa bi postavio pitanje Covicu kako za vreme Radonjica nije bilo novca za njega a odjednom kada su dosle komsije odjednom nasao pare? 

O tome da nijednom nismo usli kompletni u sezonu sa celim rosterom to je vec neka posebna prica. O tome kako se coravi svakom mesao u posao zaista ne bih. Svi koji su mu se suprostavili zavrsili su kao Dusko ili Milan Tomic.

Nacin na koji mi sklapamo roster svake godine je skandalozan malo zovemo miska malo pitamo covica koga hoce on a skauting nula ne postoji. O izvacivanju domaceg igraca poslednji koji su izbaceni su dobric i guduric. Ima jos dosta toga Ali ovo su neki osnovni razlozi

 

Kako nije bilo novca? Ti mislis da su svi ti timovi igrali za cokoladice, jogurt i virsle?

 

Uvek je bilo novca, uvek su se mogli dovoditi skupi igraci poput Loyda, Kalinica, Browna, Gista, Millera, samo nije bilo umisljanja da je Crvena zvezda Armani i da moze da kupi koga god pozeli bez ikakvog ogranicenja u budzetu.

 

Zapravo, ovakvi budzeti "projekata" su samo dokaz da nema tu nekog ozbiljnog rada, prihoda od redova ljudi koji zele da gledaju tim, skautinga ili umeca nalazenja sponzora, samo i jedino politicka volja ljudi sa vlasti koji su odlucili da se dodvoravaju najnizim instiktima kod masa umesto da nagrade trud, rad i rezultate i povuku podrsku ako nema nicega od pomenutog. A trud, rad i rezultati su egal mecevi sa bogatijim ekipama + izbacivanje novih imena na kosarkasku scenu, nesto sto je radio i Radonjic, a pre njega Vujosevic.

 

Jedini trener koji je uradio dobar posao sa timom osim Radonjica je Tomic koji je nasao Stratosa, Fayea, Barona, doveo pokojnog Oja, napravio tim sa EC budzetom i imao rezultat. U Partizanu je dobar posao radio Trinchieri sa prosecnim EC budzetom (koji nije bio mali, ali je bio nista u odnosu na ovo sto sad rade KKP i KKCZ). Dobra kosarka se igrala u KKP, bilo je rezultata, ali je sve prekinula pandemija. Ako gledamo na regionalnom nivou, Buducnost u prvom Mijovicevom mandatu i Primorska dok ju je vodio Golemac su imali i igru i rezultate.

 

Poslednjih 2 ili 3 sezone imamo KKP i KKCZ koji bacaju novac kao da su ukrali nafu kraljevskoj porodici Saudijske Arabije (pa, eto, trpaju sve u ABA ligi i pokusavaju da se uguraju u TOP8 EL), KKB i KK COL koji se blamiraju jer ipak nemaju toliko novca, a ovo sto dovode ne umeju da sloze kako treba i ove ostale klubove koji su tu da prave drustvo pomenutim milionerima, njihovim filijalima i menadzerskom klubu.

Link to comment
Share on other sites

Podržavam @Mile1 u izlivu pravedničkog gnjeva, ali nažalost slaba vajda od toga. Kad vidim koliko ljudi i na ovom forumu smatra da "Čović najbolje pliva u blatu" mogu da pomislim kakvu Nebojša podršku dobiju od onih koji u ovoj zemlji o nečemu zapravo odlučuju.

Kako smo stigli do toga da mislimo da je Nebojša Čović nezamjenjiv?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...