Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, stefan1 said:

Utvrdili smo ko nece, samo da vidimo ko hoce 😂

Nema od toga nista. Covic ce da ode, kada odluce da ga sklone, zna se ko... A i to je pod znakom pitanja, obzirom da smo videli u proslosti kako se migoljio kada mu je bas gorelo pod nogama. 

Da se ne shvati pogresno, ja za promenu uprave jesam, ali sam i realan. A jos vise od toga volim Zvezdu i ici cu na utakmice, kao i prethodnih 25 godina, bilo ko sedeo u upravi i bilo ko od igraca igrao. I zato ne bih da previse trosim energiju na to, radije bih je usmeravao u podrsku igracima u svakoj utakmici. Od lose sezone, kako je neki prizeljkuju kako kazu u inat Covicu, klub nema nista. Hala treba da bude uvek puna, atmosfera na nivou i sto vise pobeda, kako bismo igrali EL i naredne godine. U protivnom, pre ce upasti neki Pariz umesto nas

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Fromthecorner said:

Covic je poslao Simona na jutarnji, kojeg nam jedinog jos nije ogadio, da prica o tome kako je i Armani ulozio pare a nema rezultate. I sad oficijalna Zvezdina stranica kaci isecak iz jutarnjeg 😭😭😭

 

 

Gori, drma, glava u zidove udara. Mislim da postoji samo jedan čovek kojem nije drago što se sutra igra u Areni utakmica. A po svemu viđenom deluje mi i da će Arena biti puna. Koža krenula da pritiska, hoće a ne može da iskoči iz nje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nas klub je postao personifikacija SNS prcije. 

Celokupni 'vajb' koji nastaje kada kazes bilo sta vezano za nas klub, izuzev igraca, je grozan i gadan. 

 

Jebeno smo zreli za tektonske promene, a u isto vreme deluje da smo nikad dalje od istih.

 

 

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@1989 mene interesuje kada ce "grupa" da pocne da bodri Zvezdu i na utakmicama ABA lige?

I kada ce, kao nekada ranije, da iskaze i neki politicki stav, kao nekada pre za vreme Milosevica (a ne kao za Bajkov rodjendan)? 

 


I zasto nece (jer je odgovor na oba pitanja jasan, pa da odmah postavim ovo podpitanje)? 

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

@1989 mene interesuje kada ce "grupa" da pocne da bodri Zvezdu i na utakmicama ABA lige?

I kada ce, kao nekada ranije, da iskaze i neki politicki stav, kao nekada pre za vreme Milosevica (a ne kao za Bajkov rodjendan)? 

 


I zasto nece (jer je odgovor na oba pitanja jasan, pa da odmah postavim ovo podpitanje)? 

Група никада неће ићи на утакмице Аба лиге 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Gilmour said:

Nas klub je postao personifikacija SNS prcije. 

Celokupni 'vajb' koji nastaje kada kazes bilo sta vezano za nas klub, izuzev igraca, je grozan i gadan. 

 

Jebeno smo zreli za tektonske promene, a u isto vreme deluje da smo nikad dalje od istih.

 

 

Dobro jutro!

 

Link to comment
Share on other sites

Crvena zvezda ne traži pojačanja. Trener Janis Sferopulos u razgovoru sa novinarima poručio je da u ovom trenutku ne radi na dovodjenju novih igrača. “Od kad sam došao nisam imao pun roster zbog povreda. Verujem u ovaj tim i ne tražimo pojačanja sada”
Problemi sa kockom, dugovanja...nema druge. Bolje ovo nego da tera kamijone po amerikama.
Neverovatno je da trener ovog kalibra i pored dve sezone na birou pristaje da se vrati u EL sa ovim popara timom pa nek je i od dvajs miliona...
Sad teraj tako kad ti niski kriterijumi...


  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Setite se 2011 said:

Ovo drugo je toliko pogrešno da prosto ne razumem motive ljudi koji to predlažu???

Da ne bi morali vise da slusamo Covica kako pominje tvoj nick kao odgovor na svako pitanje.

I prosto da jednom zalicimo na moderno upravljan klub, koji ne brljavi gde stigne. Eto, jednostavno je. 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Da ne bi morali vise da slusamo Covica kako pominje tvoj nick kao odgovor na svako pitanje.

I prosto da jednom zalicimo na moderno upravljan klub, koji ne brljavi gde stigne. Eto, jednostavno je. 

 

Da daje svoje pare ne bi brljavio. Ovako se trose samo tudje pare. Bez ikakve odgovornosti, bez ikakvog plana, bez projekta, bez ciljeva orocenih na dogledan period. Pijani milioneri. Dobili na tomboli pa aj da rasipamo sve.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kankkunen said:

Ceniš da bi bilo bolje da smo bez Mitrovića, Bolomboja i Tobija ... baš je nesrećna okolnost, bilo koja pozicija da je u pitanju.

Mozda jeste nesrecna okolnost da se svi bekovi povrede u isto vreme, ali nisu neocekivane povrede jer nam bekovsku liniju osim Jaga cine igraci uveliko prosli zenit koji imaju po 32, 32, 36,34 i 34 godina.

  Hapier, Nedovic su stakleni igraci, a Hanga i Lazic su propustili dosta utakmica u zadnje dve sezone, Teo ima 36.

   Em sto su matori nego ih je malo, ovakvo nesto uopste nije neocekivano.

 

Edited by Cavani
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kooineeperk said:

@1989 mene interesuje kada ce "grupa" da pocne da bodri Zvezdu i na utakmicama ABA lige?

I kada ce, kao nekada ranije, da iskaze i neki politicki stav, kao nekada pre za vreme Milosevica (a ne kao za Bajkov rodjendan)? 

 


I zasto nece (jer je odgovor na oba pitanja jasan, pa da odmah postavim ovo podpitanje)? 

Е видиш, ти да рецимо знаш било шта ти Бајков рођендан не би помињао сад. Ал' пошто не знаш, мислиш ајде поменућеш јер је велика вероватноћа да си у праву а и не очекујеш да неко други зна. Распитај се мало, питај неке упућеније ако уопште познајеш такве, да ти мало боље објасне детаље око Бајковог рођендана па кад те ствари будеш савладао дођи да ме питаш о компликованијим темама као што су аба лига и вучић/милошевић.

 

Није проблем ни не знати, проблем је понашати се као да си сву памет света попио и све тајне разоткрио а одајеш се на оваквим ситницама. 

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

 

Da daje svoje pare ne bi brljavio. Ovako se trose samo tudje pare. Bez ikakve odgovornosti, bez ikakvog plana, bez projekta, bez ciljeva orocenih na dogledan period. Pijani milioneri. Dobili na tomboli pa aj da rasipamo sve.

Pa i Ostoja ne ulaze svoje pare, ali je skapirao da sportski strucni deo treba da rade ljudi koji to umeju i eto rezultata

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezda_Srb1991 said:

Pa i Ostoja ne ulaze svoje pare, ali je skapirao da sportski strucni deo treba da rade ljudi koji to umeju i eto rezultata

 

Tako je. Ja to i kazem. Samo treba strucnjaci da vode sportski sektor, a ne Nebojsa. Ako procitas nekoliko stranica unazad, bas to sam i pisao. Rukovodstvo kluba se bavi administrativnim i finansijskim delom, sportski sektor rosterom i igrom i odgovoran je rukovodstvu. Ali ne moze trener da odgovara za poteze koje nije sam povukao.

4 minutes ago, 1989 said:

Распитај се мало, питај неке упућеније ако уопште познајеш такве, да ти мало боље објасне детаље око Бајковог рођендана па кад те ствари будеш савладао дођи да ме питаш о компликованијим темама као што су аба лига и вучић/милошевић.

 

Aj objasni meni, Koineperk je mnogo upuceniji, ja pojma nemam. Ali napisi ga u nekoliko stranica detaljno sa logicki odvojenim celinama, jer imam dosta da nadoknadim, vrlo malo sam upoznat, a ti vidim znas upucenije ljude pa ti verujem ovo nece biti problem. Znanje i sluzi da se deli, slozices se.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...