Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

18 minutes ago, berti said:

Smuci mi se kada ga vidim na utakmicama gde su ovi domacini. Neka idu zena i dete kad vec navijaju za njih, mada mi je  nejasno kako je dozvolio da mu dete za njih navija, ali sta ce on tamo. Medju 20000 ljudi koji mrze Zvezdu iznad svega i da slusas uvrede, psovačine..  Ne bih nikada...

 

Sport je u pitanju. Ne treba preterivati

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ханга је видно клецао приликом ослањања још на почетку. Кад је након тога после једног тајмаута изашао, мислио сам да се више неће враћати. Јуначки је изгурао, упркос пар грешака, али џаба све ако ће сад уследити пауза.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Problem broj jedan ove ekipe je Davidovac.

 

Malo ispod radara, štetočina na kub i nema nikakav doprinos tokom utakmice. Grk je probao sa Mitrovićem juče na PF što je isto bilo loše u oba pravca ali ne nema drugo rješenje.

 

Tu je pojačanje urgentno odavno a ništa se ne dešava po tom pitanju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, berti said:

Smuci mi se kada ga vidim na utakmicama gde su ovi domacini. Neka idu zena i dete kad vec navijaju za njih, mada mi je  nejasno kako je dozvolio da mu dete za njih navija, ali sta ce on tamo. Medju 20000 ljudi koji mrze Zvezdu iznad svega i da slusas uvrede, psovačine..  Ne bih nikada...

Iz glave se sećam 3-4 derbija na kojima je bio kada su oni domaćini sa sve onim kretenom troickim koji mu skače iznad glave

Link to comment
Share on other sites

Coek se nasao u BG u danima kad se igra derbi i treba da ostane kuci a u pitanju je najveci SRPSKI sportista svih vremena. 

Da mu nece dlaka faliti sa glave jer je Partizan domacin? Jos pritom mu sin navija za komsije. Vec dovoljno vremena provodi po turnirima bez porodice i bas nece otici sa porodicom ( sinom ) da gleda utakmicu😀 

 

Na Zvezdinim utakmica se ne urla i ne vrijedja🤣

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Filbi said:

Jel bio nekad Novak na derbiju kada smo mi domaćini ?

 

28 minutes ago, berti said:

Smuci mi se kada ga vidim na utakmicama gde su ovi domacini. Neka idu zena i dete kad vec navijaju za njih, mada mi je  nejasno kako je dozvolio da mu dete za njih navija, ali sta ce on tamo. Medju 20000 ljudi koji mrze Zvezdu iznad svega i da slusas uvrede, psovačine..  Ne bih nikada...

 

4 minutes ago, Filbi said:

Iz glave se sećam 3-4 derbija na kojima je bio kada su oni domaćini sa sve onim kretenom troickim koji mu skače iznad glave

 

2 minutes ago, berti said:

Petlja se gde ne treba i gde mu nije mesto.

 

 

Auuu sta procitah... 😮

 

1. Zabole me da li je Novak bio na derbiju kad smo mi domacini. Dolazi i na nase utakmice, bodri. Hvala mu. Jasno je za koga navija. 

2. Neka deca navijaju za koga hoce! Zvezde ili Partizan, svejedno je. Batalite te glupe patrijarhalne fore da mora da bude kako i otac radi. 

3. I smanjite te generalizacije - "20000 ljudi koji mrze Zvezdu iznas svega" - siguran sam da ima i sa one strane postenih i casnih ljudi, s mozgom, koji ne skandiraju "Sisaj Zvezdo" i sta vec, a kamoli da je mrze. Bas ruzna generalizacija.

  • Like 7
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Simonović je pauzirao zbog problema sa virusom, igraće on sigurno ... ono jes forumaška petica al eto. :classic_smile:

Ne nego sto opet po Mitrovicu jer stvarno je sinoc bio sasvim dobar. I kad su usli u tu seriju u 4/4 to je vecinom bilo spolja ( poludistance i trojke ) i 2 puta Aleksa koji probija Hangu i ona ukradena.

1 minute ago, Sector said:

 

Prije ću se ja umorit od PF borbe nego ti od čuvanja vatre 24 sata. 🙂

 

Pozicija PF je rak rana tima, ovo da ima rumunski Kluž, njihovi navijači bi bili nezadovoljni.

Nema umora Sectore. Jos sam aktivan i na NBA😉

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

ovo da ima rumunski Kluž, njihovi navijači bi bili nezadovoljni.

 

ako sam dobro razumeo retke upise, bolomboy je juce igrao u paru sa jos nekim visokim?

ako je to ispalo dobro, onda PF pozicija ne mora obavezno da bude problem kako sezona odmice, jer bi to znacilo da upravo bolomboy moze da igra u paru i sa tobeyjem i sa simonovicem pa mozda i sa mitrovicem

Link to comment
Share on other sites

Vise smo mi izgubili nego sto su oni pobedili.

Vodiš celo drugo poluvreme i sam sebe zakopas na kraju.

Gledajucu pre utakmice, mislio sam da ce nas glat dobiti, i sa te strane ovo je bio +, jer smo se pobili, i realno igrali iznad ocekivanja.

Ponedeljak ce biti ili -ili....pobedom skidamo skalp na gostovanju, imamo u dzepu na dohvat ruke prvo mesto u Aba ligi, i u pozitivnom ambijentu cekamo bajern.

 

O porazu ne razmisljam jer bi to bio takav fijasko, da bi momentalno letelo perje, i sad ne bih o tome uopste razmišljao.  Naravno i to je jedna od opcija.

 

Neki skup podrške bi mogao da se uradi. Nemamo drugi tim, nasi su, moramo im pomoci. 

Verujem u pobedu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sector said:

 

Prije ću se ja umorit od PF borbe nego ti od čuvanja vatre 24 sata. 🙂

 

Pozicija PF je rak rana tima, ovo da ima rumunski Kluž, njihovi navijači bi bili nezadovoljni.

Po PF poziciji se pljuje po defaultu jer tu nemamo jako ime kao na ostalim pozicijama. Evo mene zanima da mi neko napise sta nam to tacno nedostaje sa ove pozicije, posto ne vidim da nesto previse trokiramo u napadu jer nemamo na 4 nekog wow igraca, a ne bih rekao ni da nas sa te pozicije trpaju i da ne mozemo nista da odbranimo. Ok, naravno da uvek moze bolje, ali nikako se ne slazem da nam je PF rak rana tima. Ove petorke juce sa nominalno dva centra gde se jedan spusta na 4 su funkcionisale vrlo dobro. Ja sam tako nesto najavljivao jos pre pocetka sezone, jer su Tobi i Bolomboj itekako kompatibilni, pa i Tobi i Luka, a cak se juce igralo i sa Bolomboj/Luka i nije bilo uopste lose, tako da je i to neka nova dimenzija koju cemo verujem imati u narednim mecevima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ne nego sto opet po Mitrovicu jer stvarno je sinoc bio sasvim dobar. I kad su usli u tu seriju u 4/4 to je vecinom bilo spolja ( poludistance i trojke ) i 2 puta Aleksa koji probija Hangu i ona ukradena.

Nema umora Sectore. Jos sam aktivan i na NBA😉

Ma jasno, čovek se opredelio za igrače koje bolje poznaje ... tri treninga ne znače ništa.

Pre zore ne može da svane, ko nema strpljenja bolje da batali.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

ako sam dobro razumeo retke upise, bolomboy je juce igrao u paru sa jos nekim visokim?

ako je to ispalo dobro, onda PF pozicija ne mora obavezno da bude problem kako sezona odmice, jer bi to znacilo da upravo bolomboy moze da igra u paru i sa tobeyjem i sa simonovicem pa mozda i sa mitrovicem

 

Poštujem svačije mišljenje ali petorka sa dva centra je meni izgledala grozno.

 

Završnicu Tobey nije igrao već smo bili sa Bolomboyem i Mitrovićem, što je opet iznuđeno riješenje. Preko Mitrovića smo imali skok u napadu Smailagića, lagani prodor Avramovića i onaj koš Doziera kad Luka nije ni podigao ruku. U napadu nema spacinga nikakvog, samo se nabiju u reket obojica, osim onog šuta Bolomboya koji je pogodio sad i ko zna kad će opet.

 

Na kraju, zašto klub koji ima 10+ mil budzet krpi mora da trpi ovako nakaradne postavke, zašto nije dovedena makar jedna normalna četvorka? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali cokijeva spin masinerija na tviteru cim krenulo masivno prozivanje coveka koji je 40 godina u kosarci odma krecu price oko Vesica koje su teska nebuloza 😂

 

Magarac umesto da se ugleda na limara koji je napravio medijsku mrezu on pravi tviter naloge da pusta buve.

Nadigran je na svim poljima.

  • Like 7
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Filbi said:

Kakav crni skup podrške...

Mi smo navijaci, nismo narikače. Da li treba da sedimo skrstenih ruku i kunemo zlu sudbinu....

Pravi navijac veruje, gura svoj klub, i daje sve sto je do njega da uspe.

Da li mogu da vratim vreme u nazad? Pa ne, ali mogu da idem napred i da verujem...

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

I jos jedan primer defaultnog pljuvanja gde se Davidovcu zamera sto je imao svega jedan skok bez da se pogleda sira slika koja kaze da je Partizan imao svega 5 ofanzivnih skokova i to su ih uhvatili igraci sa kojima Davidovac nije imao nikakve veze. Kao da ne postoji nesto sto se zove zagradjivanje sto je zapravo i najbitnija stvar kada si u svom reketu, a ko ce uhvatiti loptu nakon odbitka je najmanje bitno.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kankkunen said:

Ma jasno, čovek se opredelio za igrače koje bolje poznaje ... tri treninga ne znače ništa.

Pre zore ne može da svane, ko nema strpljenja bolje da batali.

 

Siguran sam da cemo i protiv Partizana i protiv Bayerna vidjeti jos neke nove stvari, kombinacije Sferopulosa koji jbg mora kroz utakmice da pokusava, isprobava pa i koriguje stvari. Vjerujem da ce uspjeti da nas konsoliduje.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, No name said:

Mi smo navijaci, nismo narikače. Da li treba da sedimo skrstenih ruku i kunemo zlu sudbinu....

Pravi navijac veruje, gura svoj klub, i daje sve sto je do njega da uspe.

Da li mogu da vratim vreme u nazad? Pa ne, ali mogu da idem napred i da verujem...

 

Drug sve to stoji ali zna se kad se to radi,prošle godine smo imali 5 tih skupova pa ništa

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...