Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, Cavani said:

Kojih bekova 🙂

 

 

napier, teokratija, yago, hanga

edit i lazic ako igra

1 minute ago, The_Big_S said:

 

Pa mi ukupno imamo 1 beka, a trenutno zbog povrede ni njega ?! 

 

bekovi nisu samo sutirajuci bekovi, vec i point bekovi. teo mozda voli da pusi point

Edited by uini
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Chaos Is Me said:

Trebaće nam junačke partije barem dvojice bekova plus da odnesemo prevagu pod košem. Lazarević mora u 12 i da krpi na sve strane defanzivno.

 

Lazarević ne može ni zicer da realizuje, iskoristiće oni dobroi njegove napadačke (ne)mogućnosti.

 

Teško ćemo mi dobiti neku ozbiljniju ekipu, pogotovo u gostima, premalo igrača koji igraju u dva pravca a previše onih koji ne igraju ni u jednom. 🙂

Link to comment
Share on other sites

ma, svakako nismo ekipa koja je predvidljiva

 

do sada smo jako lose - bedno - bednije sutirali za tri u tri tekme

e sad, koliko god da je to neki mini uzorak, toliko sam ubedjen da smo mi zapravo ekipa koja treba minimum da sutira 36-37% za tri, jar kreiramo dosta dobre pozicije za te suteve i imamo zapravo istorijski gledano dobre sutere

 

takodje mislim da nismo ekipa koja ce da se impresionira atmosferom na tekmi, tako da videcemo.

ako otvorimo dobro sa sutom, ako kontrolisemo skok i trcimo tranziciju, moze da bude i lepo umesto ruzno

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Večeras ćete videti kako svaki, ali apsolutno svaki napad, Željko napada Teodosića i Yaga dok su u igri. 

Kako to rešimo, tako ćemo i proći. 

Mislim da je ovo skroz realna prica... ako uspemo nekako ovo da branimo uz pametna udvajanja (a ne jurcanja) mozda i izvucemo nesto.
Cini mi se da kod njih od bekova ledjima samo zna da igra Nunali? 

 

Opet ako oni odigraju utakmicu na nivou kraja sezone ili 2.poluvreme protiv Olija msm da nemamo nikakve sanse (u ovoj rotaciji) kako god igrali.

Link to comment
Share on other sites

Isto koliko Partizan ima prednost na bekovskim pozicijama veceras, ima i Zvezda preko centara.Mozda nismo navikli na to ali danas je tako. Smajli nije trenirao juce, Kaminski ne sme da dozvoli da udje u problem sa faulovima, i neoprezan je. A mi cemo verovatno imati Bolomboja, Mitra, Tobija pa cak i Kuzmica u 12 jer su nam dva beka out. Mi mozemo sebi da dozvolimo gomilu faulova, zato ocekujem da se bijemo pod kosem veceras.

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

ma, svakako nismo ekipa koja je predvidljiva

 

do sada smo jako lose - bedno - bednije sutirali za tri u tri tekme

e sad, koliko god da je to neki mini uzorak, toliko sam ubedjen da smo mi zapravo ekipa koja treba minimum da sutira 36-37% za tri, jar kreiramo dosta dobre pozicije za te suteve i imamo zapravo istorijski gledano dobre sutere

 

takodje mislim da nismo ekipa koja ce da se impresionira atmosferom na tekmi, tako da videcemo.

ako otvorimo dobro sa sutom, ako kontrolisemo skok i trcimo tranziciju, moze da bude i lepo umesto ruzno

Iskreno bih voleo da pojedinci ne budu impresionirani atmosferom na tekmi. Ja se ne secam dobre Teove partije protiv Partizana. Uvek je zeleo da ih masakrira,ali uglavnom goreo u toj zelji. Na sta ce liciti Gedraitis,i toga se plasim. Nekako,jedino za Mitra i Hangu mogu da garantujem da atmosfera nece uticati na njih. Dobro,i Davidovca.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, dal ste realni? Kad se sabere sve što se nabrojali (da nas krene šut, da kontrolišemo skok i da centri izdominiraju) pa Denver bismo nakantali 27 razlike 😁

 

Ja uvek verujem u pobedu, samo večeras očekujem ružan meč 2 ekipe koje bukvalno ništa od svog potencijala pokazale nisu. A kolege koje misle da će biti 20+ razlike, jel može molim vas objašnjenje na osnovu koje partije Partizana se očekuje da nas pokida toliko? Možda G1 protiv Reala?

 

Da li ste vi gledali Partizan ove sezone? Daleko od toga da je nemoguće da nas pobede i više, ali realna slika i jednih i drugih do sad je pokazala da će meč biti ružan i tesan. A ja se nadam na kraju nekom Šabazovom trokoraku za pobedu 😉

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

kao sto sam i primetio na utakmici protiv Virtusa, vratio sam snimak da to potvrdim sad...promasili smo 11 "wide open" trojki a ubacili 4 ili 5 iz takvih pozicija...tako u El ne moze da se dobija...

 

   necu izmisliti toplu vodu ako kazem da trebamo da popravimo sut ali u svakom slucaju bi trebali da ispariramo Partizanu u tom segmentu...jasno je da ce oni napadati Tea kako god stignu, mozda i Jaga u post up-u ali nije da ni oni nemaju svojih defanzivnih problema mozda i vise nego mi...ipak nas najveci problem ce biti Panter koga ovde moze da cuva Hanga ili eventualno Rokas da mu mozda pariraju visinom...

 

  ono sto bi trebalo da bude nasa ideja u igri je:

-napadanje Kaminskog kako god mozemo

-agresivni Nejpir

-kontrola skoka

-pronalazak par dobrih suteva za sutere ( Rokas i Tobi)

-kontrola Nanelija, pokusati mu otezati sut na sve nacine

 

  nismo nikako bez sansi...drug @Čvarkov je lepo napisao...

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

 

Trebaće nam još jedan Hanga za Nanelija. Lazarević je jak u nogama, ali nedovoljno brz da isprati beka, pa mu više leži da čuva krila. 

Partizan bas i nema pravo krilo trenutno u timu. Trifunovic je mozda najblizi trojci, ali nije igrac kojeg treba posebno cuvati. 

 

Shabazz 30min, Teo 20min, Hanga 25min, Gedraitis 30min, Yago 15min. Ocekujem ovakvu minutazu na spoljnim pozicijama, samo da Nejpir bude onaj iz drugog poluvremena u Bolonji, a ne iz prvog. Eventualno jos koji minut za Lazarevica.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čvarkov said:

Pobeda obično dodje kad malo ko veruje. Samo kažem.

 

Mi verujemo jos manje, da i ja samo kazem 😁

36 minutes ago, СтелаРоса said:

Trifunovic je mozda najblizi trojci, ali nije igrac kojeg treba posebno cuvati. 

 

 

 

Nista se ne brinite. Ako ne bude mogao da da koš vama (a neće), ima kome može.

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...