Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 hours ago, MC Thunder 2 said:

 

@Knipex nesto si onomad pominjao za vecinski stav Delija prema Doktoru? 🥲😁

Kada je ovde ovih primera(ka), zamisli tek napolju.

 

E moj prijatelju, kakav li si ti primerak kad ocigledan sarkazam ne umes da prepoznas? O mom opusu na forumu i misljenju o doticnom nemam ni nameru ni potrebu da ti dajem dodatna pojasnjenja, sto se kaze - "onaj ko treba da zna, on zna". 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Screenshot-20240605-145730-com-facebook-

🔥💪

Ne postoji bolja slika koja bi dočarala kako je NBA rasformirao bilo kakav pomen na ozbiljnu evropsku košarku. 

 

Zagrljaj "smrti" bukvalno 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

 

Hm, lepo ovo vizuelno izgleda, ali je, bar na ovom klipu, upadljivo "jednoruki Dzek". Fizicki i igracki ima jos da guli do seniora...

Konstantnih 20min, lopta i sloboda da gresi u FMPu sledece godine, ili verovatno bolje kljucevi KLS ekipe iz sredine tabele poput Mladosti ili Dinamika, pa da vidimo sta ce i gde ce. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
4 hours ago, MC Thunder 2 said:

 

@Knipex nesto si onomad pominjao za vecinski stav Delija prema Doktoru? 🥲😁

Kada je ovde ovih primera(ka), zamisli tek napolju.

Obično se ne zadržavaju dugo ovde, presedaju kao u Frakfurtu na aerodromu :classic_biggrin:

 

@Jataganac

Izvini, nije ni meni delovalo kao sarkazam. Ne ulazi se baš svakome na profil i prati ko šta piše, nismo svi udba, ovaj moderacija jbg :s_d: 

 

Ne piše ovde 10 ljudi pa da se lako popamti. Tek kolegi @MC Thunder 2 ne možeš zameriti jer verujem da ne čita redovno crveno-bele strane.

Edited by Knipex
Dodatak.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Jataganac je sigurno bio ironičan, on ne može biti dalje od Čovićevog bota. 

 

1 minute ago, božija noga said:

Gazda nastavio da štancuje saopštenja

 

 

 

Ostoyaaaah, da li garantuješ bezbednost sudijama večeras? :)))) 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Knipex said:

Obično se ne zadržavaju dugo ovde, presedaju kao u Frakfurtu na aerodromu :classic_biggrin:

 

@Jataganac

Izvini, nije ni meni delovalo kao sarkazam. Ne ulazi se baš svakome na profil i prati ko šta piše, nismo svi udba, ovaj moderacija jbg :s_d: 

 

Ne piše ovde 10 ljudi pa da se lako popamti. Tek kolegi @MC Thunder 2 ne možeš zameriti jer verujem da ne čita redovno crveno-bele strane.

Meni je bome delovalo kao sarkasticno. Jataganac je Duh koji lebdi, Sreten Zuljkic penzioner...

Svakako nesporazum izmedju njih 2. Desava se.

6 minutes ago, božija noga said:

Gazda nastavio da štancuje saopštenja

 

 

Gde se gasis teco moj?

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

@Jataganac je sigurno bio ironičan, on ne može biti dalje od Čovićevog bota. 

 

 

Ostoyaaaah, da li garantuješ bezbednost sudijama večeras? :)))) 

Nece im ni dlaka s` glave faliti.

O`Stoyah

:classic_biggrin:

5 minutes ago, Don Dusko said:

Meni je bome delovalo kao sarkasticno. Jataganac je Duh koji lebdi, Sreten Zuljkic penzioner...

g0M62p9.gif

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Don Dusko said:

Jataganac je Duh koji lebdi, Sreten Zuljkic penzioner

Pa kad menja nikove često, skoro kao Boki. Nisam ni pogledao profil da vidim da je to on, nabijem ga na nick :s_d:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Parcijalno, ne u potpunosti. Dosta igrača to ima, između ostalog se i meni desilo, ali sa zalečenjem i jačanjem mišića noge moći će bez operacije najnormalnije da igra.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bad said:

Parcijalno, ne u potpunosti. Dosta igrača to ima, između ostalog se i meni desilo, ali sa zalečenjem i jačanjem mišića noge moći će bez operacije najnormalnije da igra.

Bez Topa na OI?

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, zemljoradnik said:

Uzasna vest stize, Topicu otisli ligamenti.

 

To je u stvari ona povreda koja se desila na utakmici Evrolige protiv Partizana u Januaru, a i Covic je pre par meseci u onom podkastu kod Luke i Kuzme isto to rekao ali da su se odlucili za neku novu (valjda) terapiju koja ne zahteva operaciju. 
Danas su to samo obznanili i ovi "preko bare" uz potvrdu Miska pa sad svi izbacuju vest i ljudi ce pomisliti da se mozda povreda desila danas ili juce.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...