Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

 

7 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Ja Janisa ne gotivim ko trenera uopste ali ako dobije ovu seriju jedino posteno bi bilo da ostane i za sledecu sezonu pa da vidimo sta i kako moze kad selektiraju tim Nebojsa i on

 

Sto bi rekli zli jezici: 

 

Bilo bi lepo da Sfero ostane pa da vidimo lepo kako je kad Nebojsa od pocetka sastavlja tim umesto njega, a ne umesto Duska. 

 

  • Ha-ha 40
Link to comment
Share on other sites

I da se podvuce

 

odigrali smo vrhunsku odbranu u Q4. V r h u n s k u

 

evo pitaju Sfera, Dabin podatak, nikada nismo dobili grobare 5x za redom

  • Like 43
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drperce said:

Mora se pohvaliti i Tomkins, ne igras godinu dana i onda se ovako trudis u finalu... Svaka cast

U napadu je njegovih 8 poena bilo vredno zlata.U odbrani se ipak vidi da je dosta dugo van ritma,sto ne menja cinjenicu da se trudio.Svakako,ogroman upgrade u odnosu na proslu itakmicu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Tunji Awojobi said:

 

 

 

 

 


Au, Kaningemov zakon na delu:

 

Cunningham's Law states "the best way to get the right answer on the internet is not to ask a question; it's to post the wrong answer.".

 

Ne znam zašto sam bio ubeđen da je Duško. 🙂

Ovo je bilo na Redditu valjda.

Neki programer je trazio pomoc i postavio pitanje oko nekog koda i niko mu nije odgovorio, posle je namerno pogresno napisao kod i javila se gomila njih da isprave.

  • Like 4
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Čestitke igračima na velikoj borbi i još jednoj pobedi nad velikim rivalom. Nemam većih primedbi iako je bilo dosta grešaka zbog jakog i poštenog pristupa. Luka mi je uvek bio čudan pi tom pitanju ali valjda mu je gen takav flegmatičan. Znam da je sjajn momak ali me toliko puta izludi svojim pristupom utakmici. Voleo bih ga sledeće sezone više u upravi nego na terenu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim ja sta smo posebno dobili premestanjem u Pionir. Atmosfera bi bila ovakav i u Areni, a nije bas ni da smo se proslavili u sutu.

 

Jedino ako cuvamo 'atmosferu linca' za petu utakmicu. Opet, i prva je bila bitna i na jednu loptu pa skroz korektno ponasanje publike. ( Za nase standarde, naravno).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikeAir said:

U napadu je njegovih 8 poena bilo vredno zlata.U odbrani se ipak vidi da je dosta dugo van ritma,sto ne menja cinjenicu da se trudio.Svakako,ogroman upgrade u odnosu na proslu itakmicu

 

Ledej ga je napadao licem čim ga vidi ispred sebe, čini mi se i na prošloj za ono malo minuta. Očito se fizički muči, ali mekana ručica je tu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tunji Awojobi said:

 

 

Sto bi rekli zli jezici: 

 

Bilo bi lepo da Sfero ostane pa da vidimo lepo kako je kad Nebojsa od pocetka sastavlja tim umesto njega, a ne umesto Duska. 

 

Da molimo Boga da sam ne ode, držati ga ko malo vode ... u suprotnom, moliće nekog početnika ili penzionera da pristane.

Ako ima pameti ponuditi mu još 3 godine, da se napravi kontinuitet ... sve drugo je tumaranje u magli.

  • Like 26
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Prijalo je 8 poena Thompkinsa i pogotovo 10 Lazica, to je moralo da boli.

Treja je pogotovo lepo videti na terenu, dugo nismo imali duzinu i atletiku u kombinaciji sa skilom i cvrstinom na toj poziciji.

Bas deluje kosarkaski a uz to je i lozana.

Edited by Cavani
  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ne znam što ste toliko zapeli na uživo temi da je loše, katastrofa. Teško je i očekivati lepršavost, videli smo i u plej-ofu Evrolige kakve su pojedine utakmice bile, da se naježiš. Kada smo i imali padove u igri u ove dve utakmice, nadoknađivali smo to odbranom, srćanošću, naravno da deo zasluge ide i Partizanu. Večeras smo kontrolisali utakmicu, što je za mene iznenađenje, očekivao sam bolji odgovor Partizana. Samo zahvaljujući srljanju u želji da se što pre slomi protivnik, nismo ranije zatvorili utakmicu. Na kraju krajeva, najbitnije je pobediti. Imamo 2:0, veliku prednost, ali daleko da je gotovo.

Edited by Volter
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, NMX said:

I da se podvuce

 

odigrali smo vrhunsku odbranu u Q4. V r h u n s k u

Rokas (igrao zadnjih 15 minuta) i Bolomboj (igrao celu četvrtinu) su najzaslužniji za to. 

Mada su i ostali imali svoj doprinos tokom utakmice. Nedović odličan u prvom. Tompkins 2 bitne trojke, Davidovac je imao 6 poena u trećoj četvrtini. 

Mada i pored odlične odbrane iznenađuje potpuna bezidejnost Partizana. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Issey said:

Željko baš miran i posle prve konferencije i sad. Deluje mi da jedva čeka kraj sezone pa da totalno razmontira tim. Kvalitet je nesporan ali nisu kliknuli. Kao da je siguran da već igraju EL, bez obzira kako se završi serija... 

 

Ovo sam i ja zapazio deluje bas spokojno. Ne lici na njega, odgovor si verovatno i sam dao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je inace ovaj Partizan uzasan, bas premalo prikazuje u odnosu na kvalitet igraca. 

Ne znam zasto Zeljko igra bez pravog klasicnog pleja, ovaj Smit je nesto najblize tome za tri godine. Nek se ugleda na Covu koji uvek ima 4-5 u steku.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Volter said:

Ne znam što ste toliko zapeli na uživo temi da je loše, katastrofa. Teško je i očekivati lepršavost, videli smo i u plej-ofu Evrolige kakve su pojedine utakmice bile, da se naježiš. Kada smo i imali padove u igri u ove dve utakmice, nadoknađivali smo to odbranom, srćanošću, naravno da deo zasluge ide i Partizanu. Večeras smo kontrolisali utakmicu, što je za mene iznenađenje, očekivao sam bolji odgovor Partizana. Samo zahvaljujući srljanju u želji da se što pre slomi protivnik, nismo ranije zatvorili utakmicu. Na kraju krajeva, najbitnije je pobediti. Imamo 2:0, veliku prednost, ali daleko da je gotovo.

 

Ne mogu da se slozim  sa ovim. U plej ofu EL su se igrale za 4 koplja bolje odbrane. A i te ruzne utakmice su uglavnom bile game 5.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
27 minutes ago, Issey said:

Željko baš miran i posle prve konferencije i sad. Deluje mi da jedva čeka kraj sezone pa da totalno razmontira tim. Kvalitet je nesporan ali nisu kliknuli. Kao da je siguran da već igraju EL, bez obzira kako se završi serija... 

 

Pa možda će i igrati. Nije rečeno da pobednik ABA lige ide sigurno u Evroligu, već jedan tim iz ABA lige, a to ne mora da bude osvajač.

 

3 minutes ago, Don Dusko said:

 

Ne mogu da se slozim  sa ovim. U plej ofu EL su se igrale za 4 koplja bolje odbrane. A i te ruzne utakmice su uglavnom bile game 5.

 

Pa te pete utakmice su pokazale šta znači pritisak, napetost, kada je svaka lopta bitna. Za ABA ligu da ne pišem o tome kakav je pritisak i ludilo svaka utakmica. Kad smo kod odbrane, večeras smo igrali vrhunsku odbranu u poslednjoj četvrtini.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Cavani said:

Meni je inace ovaj Partizan uzasan, bas premalo prikazuje u odnosu na kvalitet igraca. 

Ne znam zasto Zeljko igra bez pravog klasicnog pleja, ovaj Smit je nesto najblize tome za tri godine. Nek se ugleda na Covu koji uvek ima 4-5 u steku.

 

Pa zato i nemaju pleja jer je Čovke sve pokupovao.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Kankkunen said:

Da molimo Boga da sam ne ode, držati ga ko malo vode ... u suprotnom, moliće nekog početnika ili penzionera da pristane.

Ako ima pameti ponuditi mu još 3 godine, da se napravi kontinuitet ... sve drugo je tumaranje u magli.

Sfero ima opasnu platu za sledeću sezonu. Možda Nebojša pomisli da može i nekog jeftinijeg da nađe 🤷

 

(izreka o mostu i ćupriji) 

  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Jbt. pet pobeda u nizu, bez Hange i Topa. Vau!!! Sa ovakvom selekcijom i doselekcijom. Ono što je opis ove ekipe da svi daju sve od sebe, da su se svi podredili ekipi i da su svi zajedno i da se ne odustaje ma šta god da se dešava. Bravo momci. ❤️

Edited by Čočo
  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...