Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Grk je najveca prevara od trenera u istoriji kosarke. Fascinantan mi je bio onaj napad posle tajmauta gde se igrala izolacija za Nedovica koji se ceo mec saplice i ne bi pogodio da mu zivot zavisi od tog suta.

  • Like 13
  • Love 2
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Bili smo lošiji u skoku, sa linije penala, u šutu za dva poena, u šutu za tri poena...i na kraju pobedili.  Kako? Nemam pojma...

 

Stegle se ruke, pritisak je učinio svoje. Domaci teren imperativ pobede...Oni generalno rastereceni. I na kraju pobeda, koja može da nas opusti da odigramo mnogo bolje za dva dana.

 

4 -ta pobeda u nizu. Bravo

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jbg, cele sezone sam branio Nedu i i dalje mislim da on ovo sto igra igra pod rucnom, pritiskom, ocekivanjima sta god ALI BRATE MOJ MILI JEBEM MU MATER NAJVAZNIJA UTAKMICA SERIJE EEEE ti ucinak ko macka Ljubica idi j kurac jebote.

 

Mokar sam kao da sam maraton trcao. Onaj poslednji napad j laganeze sut preko Kabokla pa samarcina jebote, prodji ga, ionako je tupson, napravice faul...ti ga driblas pa uzasan sut.

 

Sutra laksi suterski trening i u sredu da se overi 2:0 statement pobedom

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, atmsfr lnČ said:

Grk je najveca prevara od trenera u istoriji kosarke. Fascinantan mi je bio onaj napad posle tajmauta gde se igrala izolacija za Nedovica koji se ceo mec saplice i ne bi pogodio da mu zivot zavisi od tog suta.

Gola istina

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, srlepajce said:

Kakva je igracina Naneli

 

Bez preterivanja pola ekipe kkp

 

Željkov vojnik i igrač sistema još iz Fenera. Konstantno rilja na obe strane parketa, večeras je odmorio svega 2 minuta. Da onaj faul nije napravljen na vreme (pogodio je trojku) on bi vam verovatno tu ukrao utakmicu. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Nerealno da je Jago koji nam je bio najbolji igrac danas pljuvan. Koga boli q za pozicioni napad, mi smo tim bez glave i repa koji mora da poradja pobede ovde. U stilu Zeljka - kome je sad do lepe kosarke. Davidovac izvukak na kraju, Teo isto prebitne suteve pogodio, Luka dobar.

 

S druge strane, Nedovic sramotan. Palo 20 poena preko njega, u napadu se klizao, gubio loote, unosio nervozu. Gidraitis bolji za odbranu, u napadu je delovao kao rodjeni brat Stefa Lazarevica.

 

Bice u sredu slican hrkljus. Falice Top, nadam se da je dobro, ali decko ima smirenost veterana. Bukvalno je najracionalniji igrac u timu.

 

Sfero nista, bas nista. Tajmaut za onu izolaciju Nedovica je nestvaran, boze sacuvaj.

Edited by Markoss
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
6 minutes ago, NMX said:

Jbg, cele sezone sam branio Nedu i i dalje mislim da on ovo sto igra igra pod rucnom, pritiskom, ocekivanjima sta god ALI BRATE MOJ MILI JEBEM MU MATER NAJVAZNIJA UTAKMICA SERIJE EEEE ti ucinak ko macka Ljubica idi j kurac jebote.

 

Mokar sam kao da sam maraton trcao. Onaj poslednji napad j laganeze sut preko Kabokla pa samarcina jebote, prodji ga, ionako je tupson, napravice faul...ti ga driblas pa uzasan sut.

 

Sutra laksi suterski trening i u sredu da se overi 2:0 statement pobedom

Jednostavno Neda kad naidje na tvrdo nestane. Bljesnuce on protiv Splita i Studenata al protiv Partizana...Pa eto ima onaj sut iz prosle godine...

Edited by Don Dusko
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Jednostavno Neda kad naidje na tvrdo nestane. Bljesnu ce on protiv Splita i Studenata al protiv Partizana...Pa eto ima onaj sut iz prosle godine...

Generalno igra dobro derbije. Pogledaj ranije njegove utakmice. Ovu je baš podbacio. Duguje nam u nastavku serije bolje igre, jer bez njega , gidre nemamo šta da tražimo.

Zbirno su sutirali 0/10 za tri poena.

Danas smo iskopali pobedu, i pored očajne igre nisu nas dobili što može da raduje.

Verujem da možemo mnogo bolje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
Just now, ScepanScekicSto said:


Pa verovstno jer ste imali 42 slobodna, 17 vise od nas…

 

Al smo ih tonu promasili.Nisu bacanja odlucila utakmicu(jesu ona na kraju kad je bila penal).

 

Po meni prelomni trenutak kad je Yago dao onaj 2+1.

Edited by Don Dusko
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Dobili smo na domaći teren i sve što on nosi, ali to je normalno u ABA.

Koliko god je Nedović bio užasan, meni više plaši kako će Teo izgledati u nekoj 4. ili 5. utakmici. Lipsao je večeras i skoro nas pokopao s nekim greškama pred kraj. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ScepanScekicSto said:


Pa verovstno jer ste imali 42 slobodna, 17 vise od nas…

 

Pa vi ste bili protiv kriterijuma koji dopusta igracima da biju nekaznjeno...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Grk je najveca prevara od trenera u istoriji kosarke. Fascinantan mi je bio onaj napad posle tajmauta gde se igrala izolacija za Nedovica koji se ceo mec saplice i ne bi pogodio da mu zivot zavisi od tog suta.

I pobedi najboljeg evropskog trenera koji po forumašima ima mnogo bolji i talentovaniji tim, i to četvrtu utakmicu zaredom ... baš čudno. :smiley33:

  • Like 37
  • Love 3
  • Thanks 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...