Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Nini3112 said:

Sile nema da ne produzimo Tompkinsa,msm ako odigra dobro finale nemam nista protiv

sta znaci dobro finale?

ovo sada je ok-ish, zato sto su ocekivanja posle svih peripetija bila u minusu

po meni, da bi se islo sa njim kao startnom 4 za sl. sezonu morao bi da pokida finale i da igra 20mpg...sto nisam siguran koliko je realno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

sta znaci dobro finale?

ovo sada je ok-ish, zato sto su ocekivanja posle svih peripetija bila u minusu

po meni, da bi se islo sa njim kao startnom 4 za sl. sezonu morao bi da pokida finale i da igra 20mpg...sto nisam siguran koliko je realno

Sve i da to uradi ne treba da bude startna 4 jer će imati 35 godina sledeće sezone

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Centarska linija Bolomboy - Mitrović - Plavšić možda nema neki specijalan kvalitet ali makar ima nekog smisla i svi su igrači različitih profila.

Pa baš i nisu različitih profila, Mitrović i Plavšić su ispod proseka u odbrani i bezopasni van reketa. To su dve veoma bitne karakteristike u kojima se poklapaju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

 

Prosao je pripreme tokom marta i pocrtka aprila a onda su uslijedili i rad sa loptom i suterski treninzi koji daju rezultate.

 

Pa da ovako natrpa kos protivnika u finalu💪

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 hour ago, NikadProtivKaline said:

zasto jbt?

luka je dokazano los na 4

Zato što naš klub poslednjih godina odlikuju smislena rešenja i potezi. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Nik1991 said:

Mi aba ligu u areni osvojiti ne mozemo ove sezone,Partizan na strani sigurno pobijediti ne mozemo tako da racunam da moramo 3 kuci pobijediti,slazem se da su vece sanse u Pioniru koliko god to mnogima smetalo sa pravom naravno..

Jesu li možda bolje u Železniku? Postoji i ta opcija.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, The_Big_S said:

Te prihode od "prodatih" karata bi svakako imao na ovaj ili onaj način. To je samo vid sponzorstva t.j. ulaska državnih para u klub preko Drčeline firme i njemu sličnih, bliskih SNS-u koji su verovatno i kupili jedno 50% ako ne i više sezonskih karata i iste dalje podelili...

Bukvalno nema ni jedan osnov za ovu tvrdnju, a sa druge strane više je nego očigledno da su oba kluba dobila zadatak da prikupe što više sredstava i od sezonskih karata.

A to fiktivnim prodatim sezonskim kartama može da priča samo neko ko prati košarku od ove sezone. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
12 minutes ago, TB Told said:

Bukvalno nema ni jedan osnov za ovu tvrdnju, a sa druge strane više je nego očigledno da su oba kluba dobila zadatak da prikupe što više sredstava i od sezonskih karata.

A to fiktivnim prodatim sezonskim kartama može da priča samo neko ko prati košarku od ove sezone. 

Ne bih da ulazim u polemiku. Ali provereno, sticajem okolnosti i poslovnim kontaktima znam više kompanija koje posluju u Srbiji i koje su kupile izvestan kontigent sezonskih karata i podelile ili dale na raspolaganje zaposlenim u firmi gde se zaposleni menjaju po nekom internom rasporedu ili dogovoru , te uzimaju te karte i idu na utakmice. Ja sam na taj način par puta pribavljao ulaznice za prijatelje iz unutrašnjosti. Ista situacija i kod komšija.

Edited by The_Big_S
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, The_Big_S said:

Ne bih da ulazim u polemiku. Ali provereno, sticajem okolnosti i poslovnim kontaktima znam više kompanija koje posluju u Srbiji i koje su kupile izvestan kontigent sezonskih karata i podelile ili dale na raspolaganje zaposlenim u firmi gde se zaposleni menjaju po nekom internom rasporedu ili dogovoru , te uzimaju te karte i idu na utakmice. Ja sam na taj način par puta pribavljao ulaznice za prijatelje iz unutrašnjosti. Ista situacija i kod komšija.

Ti pričaš o sezonskim kartama koje sleduju svakom sponzoru i kod nas i kod Partizana. Ugovorom se predvidi na koji broj sezonskih karata ima pravo sponzor i to je sasvim uobičajeno, ne samo u Srbiji i ne samo ove sezone.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, TB Told said:

Ti pričaš o sezonskim kartama koje sleduju svakom sponzoru i kod nas i kod Partizana. Ugovorom se predvidi na koji broj sezonskih karata ima pravo sponzor i to je sasvim uobičajeno, ne samo u Srbiji i ne samo ove sezone.

 

 

Ja to ne bih nazvao “sponzorima” obzirom da te firme nigde nisu navedene zvanično kao sponzori.. 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Nenadd said:

Floter kod igraca ispod 180cm je pod moranje i on to mora da doda u svoj arsenal koliko ovog leta.

Bez toga je osudjen da ga lepe na obrucu, pa kad mu se smanji samopuzdanje pocne da izbacuje loptu spolja i kad treba i kad ne treba.

Generalno ima mnogo osecaja za kosarku i solidno vidi teren (s obzirom na visinu), greota bi bilo da ne prosiri repertoar flouterom i sutem iz mesta.

 

Jago u sezoni ima nestvarnih 53.7% realizacije iz floutera, pritom ih prilično često baca (89th percentile po učestalosti), tako da teško da tu može da bude mnogo bolji... A ovo da šutira bolje iz driblinga nego catch and shoot je tačno, s tim što je iz driblinga baš na elitnom nivou, dok je iz catch and shoot tek solidan (mada mu tu procente pre svega obaraju contested šutevi, što je i logično s obzirom na visinu).

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, The_Big_S said:

Ne bih da ulazim u polemiku. Ali provereno, sticajem okolnosti i poslovnim kontaktima znam više kompanija koje posluju u Srbiji i koje su kupile izvestan kontigent sezonskih karata i podelile ili dale na raspolaganje zaposlenim u firmi gde se zaposleni menjaju po nekom internom rasporedu ili dogovoru , te uzimaju te karte i idu na utakmice. Ja sam na taj način par puta pribavljao ulaznice za prijatelje iz unutrašnjosti. Ista situacija i kod komšija.

 

Opa, sledi ti tuzba od gospodina Covica... 

Ti i Rakicka, objedinjen proces. 😄 

 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

@Kooineeperk

Svaki budući sastav koji kreće sa:

Pojačanje, Deda, Ilić

Bolomboj, Mitrović, Plavšić 

Osuđen je na propast. Ovo kao pojačanje ne bi mogli ni tri Kalinića da zakrpe. 

Baš je jezivo ovo što smo sastavili za ovu sezonu. I da osvojimo titulu opet na duže staze smo ujebani da možemo nešto smisleno da sastavimo. Od unutrašnje linije mi imamo samo jednog iskoristivog EL igrača i eventualno bi imali pojačanje na 4. Ovi ostali su samo šljakeri koje bih mogao da progutam da igraju samo maksimalno 5min po utakmici ili ne igraju uopšte a da prvih 5 gule 30+ minuta kao kod Željka. Ali oni su ipak sa ozbiljnom minutažom kod nas. S obzirom da ćemo sledeće sezone i dalje gledati Dedu i Mitrovića u reketu imam 0 optimizma da ćemo sastaviti smislenu selekciju. Plus smo sad njima dodali Plavšića(igrač sa 25.godina i jednom dobrom sezonom u Megi). 

U reketu ako hoćemo iskorak možemo samo sa:

4.Pojačanje, Trej(ako pokaže da može kao bek ap)

5.Bolomboj, pojačanje kvaliteta Bolomboja, Plavšić

Svako dalje bivstvovanje Davidovca, Mitrovića i Ilića u bilo kakvoj koncepciji a naročito kao neko ko će imati više od 15+ minuta(Deda, Mitrović) u ekipi je osuđeno na propast. 

Spoljnu liniju ćemo pre da sredimo nego reket jer spolja imamo više iskoristivih igrača i ako smo i tu osuđeni na jednog koji kvari svaku koncepciju a ostaje i za sledeću sezonu (Nedović). Meni je Nedović okej da se barem malo cima u odbrani ali sa ovim što imamo jedan od Jago-Teo-Nedović mora da bude bivši. 

Imalo bi smisla:

1.Pojačanje, Jago, Teo

2.Pojačanje, Đurišić, Lazić

3.Pojačanje, Hanga

Ili eventualno sa ostankom Nedovića da Lazić ode u penziju a da njegovu ulogu u timu preuzme Đurišić a da se onda dovede još jedan bek što je poslednja opcija i gomilanje igrača.

Idealno bi bilo:

1.Pojačanje(veći plej sa atletikom i odbranom), Jago, Teo

2.Pojačanje( Nedović sa odbranom),Đurišić

3.Pojačanje(jaka odbrana i odličan skakač sa smislom za napad), Rokas,Hanga

4.Pojačanje(odlična atleta , igra leđima i 1 na 1) ,Tompkins

5.Bolomboj,pojačanje(igrač jak kao Bolomboj ali sa boljim šutem),Plavšić.

Naravno od ovoga nema ništa jer će nam tim biti:

1.Pojačanje,Jago,Teo

2.Nedović,pojačanje(Djurišić),Lazić

3.Pojačanje,Hanga,Lazarević

4.Pojačanje, Trej, Deda,Simonović

5.Bolomboj,Mitrović,Plavšić

 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne deluje mi da ce se povuci na kraju ove sezone, mislim da ce on jos igrati, dok je Covic i klubu nema zime za njega...

Msm nemam nista protiv njega, kada bi bio van 12 i nekada uskakao.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...