Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Šteta.... Ostaje žal što nije bilo jagode na vrhu torte u vidu pobede... Da je Mitar ubacio barem jedno, da je uhvaćena lopta na promašenom bacanju na plus dva, da su igrali povređeni.... Ovakvu Zvezdu volim, ovakvu igru volim... Bravo za svakog ko je večeras istrčao na parket... Veliiiko bravo za Sferopulosa....

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zadnji vezni said:

Da li je Janis tražio čelendž pri građenju linije pre faula Sedraikisa?

Ili je tražio da pogledaju tu situaciju samo?

Imam utisak da je pomenuti gazio liniju.

Uprava napolje!!!

Jeste, da, ali su sudije svirale faul pre gaženja linije

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mario1563 said:

Bravo momci, nijedan igrac zvezde nije kriv za vecerasnji poraz. Tacka

Naso si kad ces prvi post da  napises:lol_2: Protektor obruca nigde. Da li smo izbugili zato sto nije igrao Teo, zbog katastrofalne 3/4, loseg skoka u odbrani ili slobodnog bacanja. Samo tacni odgovori.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fromthecorner said:

Nije ovde krivica ni sudija, ni nesrećnog šuta, ni povreda.

Izgubljena utakmica je direktno posledica toga da je protivnicki krilni centar uzeo 12 skokova, od cega 7 ofanzivnih, jedan za pobedu. Ista prica cele sezone…


Нетачно. Разлог је сподоба на челу клуба и док год је он ту увијек ће нам недостајати нешто. Каубојска селекција, исисавање буџета за ФМП и исисавање за надуване уговоре играчима који не доприносе или чак не играју.Све остало је последица…

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Svakako da je ogroman uticaj na poraz imao i izostanak Tea i Nedovića, ali to nije smelo imati uticaja na našu užasnu odbranu i skok. Posle svakog drugog skoka su poentirali. Mislim da drugi put ove sezone primamo više od 15 trojki, ponovo se promašuju bacanja kad zagusti. Opet ista priča, taman malo bljesnemo i ponadamo se, al crvc, ponovo na staro. Nemamo ni sreće sa povredama, al kad imaš jednu ovakvu sezonu koja krene traljavo i sa toliko brljotina, ne možeš ni očekivati sreću i da se dobro završi. Momcima nemam šta zameriti, trude se, pokazuju onoliko koliko znaju.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Podrzavam kolege. Lavovska borba prema mogucnostima, bravo momci, sasvim ok posao strucnog staba. Mozemo sitnicariti, neki mogu traziti krivca, ali to je sve bzvz.

 

Covicu, jebalo te sve od reda. Od punih stepenica, do krstenice i medicinskog kartona bekovske linije. Od prozivanja sudija, do spikera koji kaze 'nemojte sudije, otezajte protivniku'. Od skautinga, do smislenosti oformljivanja rostera. Od Keselja, do Raduljice. Mrsh! 

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Ja cu opet da ponovim nije losa sreca kada protivnik ubacuje posle 2-3 napada. To nije sreca jbg.

 

Da smo bolje gradili skok i nismo dozvoljavali toliko 2-3 napada ne bi se ni protivniku toliko opustila ruka.

 

Mozda bi im se stegla ruka da znaju da imaju samo taj jedan napad a ne posle toga jos jedan pa jos jedan pa majku mu i meni bi se opustila ruka da je to u pitanju. Jbg.

 

Tako da nije losa sreca jbg.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Momcima nema šta da se zameri.

Dali su svoj maksimum, poslednju kap znoja su ostavili na parketu.

Zaslužena pobeda Baskonije.

 

Treba biti realan. Sa 1 plejmejkerom koji je na početku sezone projektovan da bude 3. i sa 1 četvorkom koja je takodje planirana na početku sezone da bude 3. iza Bjelice i Simona JR,

više od ovoga se nije moglo.

 

Zna se ko je krivac za trenutno stanje.

Očekivali su šta? Da se Nedović prvi put u karijeri neće povrediti ni jednom u sezoni?

Da se Teo neće povrediti ni jednom u 37. godini života a daje sebe više nego ikada u karijeri iako je odigrao 5 utakmica u 10 dana.

Da će Bjelica da vaskrsne?

 

Momci, svaka čast, puna podrška!

 

Svi u Arenu ponovo!

 

 

Edited by The_Big_S
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Abizolirni said:

Daj na neko od ovih pljuvaca, konkretno napise zbog cega se trenutno pljuje masinac. Cisto da se zna da li da se prikljucim ili ne.... :krstipd4: 

Zato sto je sastavio bekovsku liniju koja je puna matoraca + injury prone Neda?

E jebiga sad dolazi na naplatu.. Obicno tako bude kada ti najvise treba....

 

Nisu igraci krivi sto su ostavljeni na cedilu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

I kad smo vodili u 1. poluvremenu bilo je jasno da ovo moze biti zavrseno Milano-style ako nas stane sut za tri. I stao je. U 3. cetvrtini jedna trojka mislim (Davidovca). A kad nas ne ide sut za tri sledi skupljanje u reketu i tu je kraj. A cekanje da njih stane sut za tri nije dalo rezultata. Njima kad trojke nisu usle imali su obavezno 2. ili 3. napad koji je zavrsavan... pa trojkom.

 

Bolomboy a tek Mitrovic nisu mogli ni Mekintajeru ispod kosa da ista urade ili da ga uguraju pod kosem na zidanju, iako su bili miss match pozicjie.

 

Na kraju je stvarno ok da smo se vratili iz -11 ili -12. Realno je ovo poraz -4, ovo Yagovo ne bi uslo da je moralo.

 

Nisam ispratio zasto nije igrao Tobey? Gilespie vrlo malo igrao, Hanga u 2. poluvremenu takodje, Lazarevic i Ilic nikako. Nedovic, Teodosic i Topic out. Na kraju igramo celu utakmicu sa 7 igraca manje-vise.

 

Smart vrlo solidan igrac.

 

Bacanja su nam opet dosla glave. I to ne negde za vreme utakmice nego na kraju kad je bas trebalo. Neozbiljno je kad Hanga, Gedraitis i mislim Yago mase bacanja. Mitrovic takotako, od Bolomboya to nekako mogu i da prihvatim. Ali, ipak je to lose.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Abizolirni said:

Nikako se ne slazem da su bili bolji. Zar biti bolji znaci pobjediti 1 od 4 cetvrtine. Mnogo je prikladnije reci da smo mi usrali 3. cetvrtinu i dali samo 10 poena.

Možemo mi da se bavimo detaljima, tešimo ovim i onim ... da je Luka ubacio bacanja, pa da je Hanga bolje gradio Monekea ... al je krajnji rezultat  90-91   jbg. to je to.

Bolji je pobedio.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ozbiljna borba. Šta da zamerim momcima? Borili se do kraja. Teško je kad ti daš koš i odigraš dobru odbranu a Hauard ti celu utakmicu sipa sa svih strana, svih pozicija. To baš ubija u pojam. Bez Nede i Tea, bez obzira što smo dali 90 poena ovo bi išlo lakše. 

Yago pokazao da kad ima ključeve i te kako može. 

Smart će biti kidalica. Očekivao sam izgubljene lopte i nesnađenost, a dobili smo bitne poene u prvom poluvremenu i jako pristojnu odbranu. Baš prijatno iznenađenje nakon prve utakmice. Borba do kraja!!! 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Volter said:

Svakako da je ogroman uticaj na poraz imao i izostanak Tea i Nedovića, ali to nije smelo imati uticaja na našu užasnu odbranu i skok. Posle svakog drugog skoka su poentirali. Mislim da drugi put ove sezone primamo više od 15 trojki, ponovo se promašuju bacanja kad zagusti. Opet ista priča, taman malo bljesnemo i ponadamo se, al crvc, ponovo na staro. Nemamo ni sreće sa povredama, al kad imaš jednu ovakvu sezonu koja krene traljavo i sa toliko brljotina, ne možeš ni očekivati sreću i da se dobro završi. Momcima nemam šta zameriti, trude se, pokazuju onoliko koliko znaju.


Не може се чак рећи да немамо среће са повредама. Тео гази 37. и након потрошње је нажалост реално да прескаче неке мечеве. Недовић је стакленко читаву каријеру, буквално. Нажалост очекивано за све осим за великог стручњака који је 53 године у кошарци.

Edited by Константин
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Fromthecorner said:

Nije ovde krivica ni sudija, ni nesrećnog šuta, ni povreda.

Izgubljena utakmica je direktno posledica toga da je protivnicki krilni centar uzeo 12 skokova, od cega 7 ofanzivnih, jedan za pobedu. Ista prica cele sezone…

I to se nije ni oznojio :classic_ohmy: Dok je Kodi izvodio bacanja kadar na Čimu koji stoji suv kao da je sad početak utakmice. Kapi znoja nema na njemu. Spreman je kao zver. Pored toga ima izvanredan osećaj gde da se pozicionira, odnosno gde će lopta nakon odbitka. Kako je samo izradio Bolomboja nakon promašenog bacanja Kodija... Mnogo volim takve igrače. Video sam da je par puta ove sezone pokušavao da šutne za 3, čak sam video i da ubacuje. Večeras je imao samo dva pokušaja i to jedan na isteku napada. Ako taj šut dovede na neku pristojan procenat biće paklen igrač. Otimaće se bogati klubovi za njega.

 

Još kaže lik da je 7 sati bio na aerodromu jer je bio problem sa pasošem. Došao u hotel oko 1 posle ponoći...

Edited by Knipex
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Zato sto je sastavio bekovsku liniju koja je puna matoraca + injury prone Neda?

E jebiga sad dolazi na naplatu.. Obicno tako bude kada ti najvise treba....

 

Nisu igraci krivi sto su ostavljeni na cedilu.

Jeste,  ali mi upravo cas hvalimo te matorce a kad se povrede pljujemo po onom ko ih je doveo. Ako cemo imati matorce koje hvalimo, onda bi isti broj bekova trebali imati ali mladjih i registrovati pitaj Boga koliko igraca. 

Realno, Smart je dosao a sigurno ne bi dosao da nije bilo ovih povreda.

Link to comment
Share on other sites

Za ove kolege što pišu idemo dalje, gde tačno dalje? Je l’ sad kreće priprema za kup? Ne znamo ni da li će Čović da igra uopšte kup. Što se EL tiče, tek tu ne idemo nigde dalje mada to više nije ni bitno. Treba videti da se spremimo dobro za KLS, to ćemo valjda da igramo, naravno ako Čović ne odluči drugačije. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...