Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Higins treba da dođe? Pa, bar će se generacijski uklopiti u našu ekipu.

Sve momci 33-37 ljeta, sigurno slušaju istu muziku, ista interesovanja imaju, slične zdravstvene probleme, fino će se družiti... 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Golijat said:

Mada kontam da su se ovi nasi strucnjaci raspitali u kakvom je stanju pre nego sto su ga potpisali...


 

Isto tako su pitali i Kalina Lukasa 😄

Uprava nam je nesposobna, a nama treba instant, instant pojacanje. Kori Higins iz CSKA je bio medju 3 najbolja igraca Evrolige, Kori Higins iz Barselone je odlican kosarkas, videcemo sta cemo mi dobiti.


Povreda ledja mu je hronicna, vuce je vec par godina, nadam se da ce biti bar na 50%, i takav ce biti odlicno pojacanje.


 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Secam se kad su masi futavci doveli Kina Koloma, covek dosao sa jedno petnes kila viska. Ne verujem ni da je isao na testove, Covke aminovao na lepe oci.

Sve vreme sam imao utisak da Djuka Bizon igra  za Zvezdu🥶

Kino-Kolom.jpg

  • Like 1
  • Ha-ha 28
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, turfan said:

Po struci sam endokrinolog kao i trener za fizicku spremu i oporavak...pretezno sam radio sa borcima (mma, kik boks, rvanje), dolazili su i kosarkasi i rukometasi, ali ne toliko poznati...ima jedna stvar peptid bpc 157, jako dobra stvar, skup aminokiselina koja je izvucena iz hormona rasta, sluzi za oporavak i regeneraciju, a ne moze da se detektuje na doping testu...uspeo sam time da momku koji je imao rupturu bicepsa i pauza od 6meseci sa operacijom (na koju nije isao) smanjim oporavak pa se treningu vratio za mesec ipo dana umesto 6...e sad dosta ljudi, pa cak i bodibilderi koji barataju hemijom ne znaju za to, srecom covek iz amerike kod kog sam bio na seminaru eto objasnio je taj proces i kako se koristi...primenio sam na tom momku, daje se u tacno odredjen misic koji je povredjen i posle nedelju dana je pomak ogroman e sad ima dosta skepticnih, samo mi nije jasno ako se u nemackoj masovno koristi to kod oporavka kako nije moguce da to rade i kod nas? Rukometas je imao distorciju skocnog zgloba, ligamenti sa prednje strane stopala, 3 inekcije, led i odlicna bandaza i vratio se 2 nedelje od prve prognoze ranije...mislim ne mogu da tvrdim da nasi nemaju to, ali mnogi ljudi nisu culi za to, a koristi se i u preventivne svrhe...sam sam kao sportista bivsi (mma) kidao ligamente na rvanju i da sam to imao tada verujem da bi sve bilo drugacije...nadam se brzom oporavku nasem igracu Nedovicu kao i svim ostalim, ali eto ako kao sto kazu ima sluzbi koji citaju ovaj forum mozda nekome padne na pamet pa slucajno vidi ovaj upis

Znaci mogao bih da narokam to u biceps posle treninga u teretani? Je ce uticati na rast?

Link to comment
Share on other sites

Provejavase price kako se skautiraju NBA igraci, ne znam gde su skautirali Higinsa, jedino ako je bio letos u Ribarskoj banji.

A Bentila nisu ni skautirali, ko jos gleda japanski sport, nego vec je igrao kod nas, a nije skup. 

Inace moj drug vec mesec dana kenja kako bi voleo da dovedemo Bentila, sumnjivo mi to.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Bentila ne bih voleo da vidim ni kao navijaca na tribinama a kamo u desu opet. Samo jos i Holanda i da vide da li Dzejlen Adams moze u narednih par dana ili ipak da probaju Kalina Lukasa

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

Provejavase price kako se skautiraju NBA igraci, ne znam gde su skautirali Higinsa, jedino ako je bio letos u Ribarskoj banji.

A Bentila nisu ni skautirali, ko jos gleda japanski sport, nego vec je igrao kod nas, a nije skup. 

Inace moj drug vec mesec dana kenja kako bi voleo da dovedemo Bentila, sumnjivo mi to.

 

u januaru valjda nema potrebe skautirati ikoga, sta si uradio onomad, uradio si.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

u januaru valjda nema potrebe skautirati ikoga, sta si uradio onomad, uradio si.

Hteo sam reci, ko da skautira, oni NBA vide samo kad Arena prenosi u evropskom teeminu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...