Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

28 minutes ago, Karakondzula! said:

Voleo bih da mi neko objasni sta znaci pojam "blizu" u recenici "Igrac je blizu potpisa"... ?

još ako je e-ugovor a on završi u spamu.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Karakondzula! said:

Voleo bih da mi neko objasni sta znaci pojam "blizu" u recenici "Igrac je blizu potpisa"... ?

 

Kad ja potpisem neko resenje a sekretarica i sefica racunovodstva su u kancelariji ja im onda kazem da su bile blizu potpisa. El sad jasno karakondzulo? 🙂

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Karakondzula! said:

Voleo bih da mi neko objasni sta znaci pojam "blizu" u recenici "Igrac je blizu potpisa"... ?

 

Čović sa iskusnim timom advokata iz magic circle advokatskih kancelarija finalizira ugovor i prateća dokumenta tako da zaštiti klub u svakom pogledu i osigura se da naši interesi budu zaštićeni sve vreme trajanja ugovora.

 

A u praksi, čeka da dobije amin od korumpirane i kriminalne države da će dobiti makar trećinu para koje je obećao igraču pa da može da potpiše a za ostalo dođemo mu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo kao kad ja na football manageru pustim od septembra do decembra istih 11 da igraju, budem dobro plasiran pa završim sezonu bod iznad zone ispadanja jer su mi se svi igrači povredili. E sad, ja sam se tako nekad sprdao pa sprcam sve pare u 3 igrača i onda mi se povrede. A ovde je doktor robotike na koga se poserem još jednom sprcao pare na 20 igrača i počeo sezonu sa jednim bekom u nula četvorki.

 

Pu mamu ti jebem.

 

Drž se Nedo, moraš za kup da se vratiš!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nisam pametan. Sad umesto da si imao na vreme kompletiranu spoljnu liniju koja ne bi dovela do potrošnje i ovakvih stvari sad moraš u jeku sezone umesto jednog spolja sad treba jedan plej i jedan bek. Plus sa Nedovićem je ozbiljni gubitak. Bićemo za čitanje kao bukvar s obzirom da smo ostali bez jedinog preostalog igrača koji je sposoban da krene na ulaz i razbije prvu odbrambenu liniju protivnika. A u kurac. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bad said:

Makar su počeli da objavljuju koliko će povredjeni odsustvovati. I to je pomak za muflone u upravi.

Na to dodaj još mininum dve nedelje. Neće on biti spreman za KRK. Kad god uhvati ritam i krene dobro da igra, povredi se. Mi ako krenemo ovako da nam se povređuju igrači na svakoj utakmici nećemo imati ko da nam igra. Posle svake velike pobede ni dan ne možemo da se radujemo. Ko nas je kleo nije dangubio. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...