Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ne bih se ja previše radovao. Tu nam je i dalje Tobi. Odlazak Simnovića znači samo jedno slobodno mesto za Gilespija. Da bi se doveo i krilni centar (uz ostanak Tobija) treba još neko da bude bivši. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Ne bih se ja previše radovao. Tu nam je i dalje Tobi. Odlazak Simnovića znači samo jedno slobodno mesto za Gilespija. Da bi se doveo i krilni centar (uz ostanak Tobija) treba još neko da bude bivši. 

@Miki28 Teoljub Da. I dalje je marioneta. 

Link to comment
Share on other sites

Mene Simon neodoljivo podseca na onog Nikolu Jovanovica sto je bio kod nas, isto iz USA dosao. Nekako nezgrapan, neartikulisan, pogubljen, kao da si ragbistu ubacio na teren.

 

Nije decko ni blizu EL nivoa, ali za EC moze da bude upotrebljiv, mada i tu sa nekom redukovanom ulogom. Pominjala se Buducnost prethodnih dana, al ovo mu je mozda jos bolje.

Edited by Markoss
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Konacno neka lepa vest. Ne treba se nadati pojacanju, ovo samo znaci da Pradjedu rastu minuti, a Dalibor upada na Simonovo mesto, ali i to je neki milimetarski pomak.

 

Nek mu je sa srecom u Besiktasu, jos od Fice Covica neciji minuti nisu bili tako groteskni i neprijatni.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Ne bih se ja previše radovao. Tu nam je i dalje Tobi. Odlazak Simnovića znači samo jedno slobodno mesto za Gilespija. Da bi se doveo i krilni centar (uz ostanak Tobija) treba još neko da bude bivši. 

Teo/Top/Yago

Neda/Laza

Rokas/Hanga/Lazarevic

Pojacanje/Luka/DeDa/Ilic

Bolomboy/Tobey/Freddie 

 

U zavisnosti od protivnika ce pored Ilica i Lazarevica biti out jedan od Yago/DeDa/Freddie.

 

Vcrs pak ce to biti najvjerovatnije Ilic posto ne vjerujem da Luka igra te da ce DeDa i Lazarevic pokrivati 4 uz vrvt spustanje Tobeya.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nik1991 said:

Kuzmic ✔️

Simonovic ✔️

Ilic...

Lazarevic...

 

Ilic i Lazarevic igraju za prilicno male pare, a i uloge su im u skladu s kvalitetom, znaci vide teren jednom mesecno.

 

Veci problem su i Davidovac i Tobi. I to sto jos uvek nemamo PF. 

  • Like 17
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Teo/Top/Yago

Neda/Laza

Rokas/Hanga/Lazarevic

Pojacanje/Luka/DeDa/Ilic

Bolomboy/Tobey/Freddie 

 

U zavisnosti od protivnika ce pored Ilica i Lazarevica biti out jedan od Yago/DeDa/Freddie.

 

Vcrs pak ce to biti najvjerovatnije Ilic posto ne vjerujem da Luka igra te da ce DeDa i Lazarevic pokrivati 4 uz vrvt spustanje Tobeya.

Pa ovde jedino Yago može da ispadne iz 12. Fredi neće sigurno a na Davidovaca se Čović loži. 

Link to comment
Share on other sites

I sa kompaktnijim rosterima i kad smo imali bolju igru nismo uspevali da dobijemo Fener u gostima, zapravo ih nikad nismo dobili tamo. Nekako su nas uvek dobijali lagano, čak i kući do one blokade Kuza, tad smo probili led. Najubedljivija nam je pobeda protiv njih iz prvog dela ove sezone, ali to se ne računa jer se Fener unapred predao i došao da odradi meč, a i svakako su bili oslabljeni.

 

Očekujem da Šaras prepiše od Atamana i totalno uguši Tea. Svakako se radujem gledanju Topa u el pa da vidimo kako će to na početku izgledati. Veliki je hendikep neigranje Mitra jer nam je potreban svaki resurs koji posedujemo iako je pitanje koliko bi se naigrao protiv Motlija. Boki mora opet biti na 200%.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pojacanje dovesti sada za EL mislim da nema mnogo smisla. Kampaco kad je dosao imao je zabranu u EL, ali je trenirao i uigravao se i igrao ABA ligu. Sada nekog da dovedemo, daj Boze da taj bude koristan za Kup, jer da se uigra sa ekipom ranije nema sanse. Dakle tesko da to moze da nam znaci za EL.

 

Znacice nam samo zavrsnicu ABA lige, eventualno Kup i KLS ako bude igrao. 

 

Nama, u ovom trenutku, i Kvinsi Miler iz najboljih dana kad je dosao kod nas, ne bi preokrenuo sezonu u EL. 

 

A kakva nam je karma, i da neko dodje, sjebala bi nas povreda nekog nosioca cim pre, ili barem kad se bude lomilo. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Pojacanje dovesti sada za EL mislim da nema mnogo smisla. Kampaco kad je dosao imao je zabranu u EL, ali je trenirao i uigravao se i igrao ABA ligu. Sada nekog da dovedemo, daj Boze da taj bude koristan za Kup, jer da se uigra sa ekipom ranije nema sanse. Dakle tesko da to moze da nam znaci za EL.

 

Znacice nam samo zavrsnicu ABA lige, eventualno Kup i KLS ako bude igrao. 

 

Nama, u ovom trenutku, i Kvinsi Miler iz najboljih dana kad je dosao kod nas, ne bi preokrenuo sezonu u EL. 

 

A kakva nam je karma, i da neko dodje, sjebala bi nas povreda nekog nosioca cim pre, ili barem kad se bude lomilo. 

Ako dovedes odmah kvalitetnog igrača koji hoće da igra njemu neće trebati mnogo da se adaptira na ekipu. Ali da li iko veruje da Čović, Dozet i Bagzi mogu da dovedu takvog? Da se ne zajebavamo. Dovešće ili nekog mladog ko bi da se dokazuje ili neku siguricu sa istorijom povreda, dugo odsutnog sa parketa i godinama u dupetu. 

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste, evo Dozet juri četvorku, samo sto nije. Ovo sada znači da Davidovac dobija još više minuta a ostatak će da pokrpi Mitrović. Nadam se da se Sferopulos na kraju ove sezone opet javlja na biro a da će Covica da maknu ovi investitori graditelji pa da polako krenemo i mi u jednu toplu sportsku priču kao komšije. 

  • Like 24
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Teo, Topić, Yago
Nedović, Lazić
Rokas, Hanga, Davidovac
Mitrović, (Lazarević) , (Ilić)
Bolomboj, Fredi, Tobi

 

Mi da bismo doveli 4ku, bivši treba da bude Tobi ili Davidovac. Jer izbaciti Yaga gde ćeš spolja imati samo tri igrača koja mogu da daju doprinos u napadu je presipanje iz šupljeg u prazno. 

 

Teo, Top, Yago 

Nedović, Lazić

Rokas, Hanga 

4,Mitrović

Bolomboj,Fredi, Tobi

 

Da mene neko pita. Po mogućstvu i bek umesto Yaga ali nije realno ni krilnog centra da dovedemo a kamoli i beka. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Simonovića samo kratko, pošto sam bio jedan od retkih koji je bio zadovoljan kada je dolazio. Očigledno da je predug period gde je bio bez ozbiljne košarke sa periodima u G ligi uzeo maha + mu nije pomoglo sigurno što je došao u haotičan klub. 

 

Pričao sam da je bolji igrač od Petruševa i i dalje stojim iza toga da kada sam ih gledao zajedno da je razlika bila evidentna o poređenju sa Ilićem ne bih to je presmešno, činjenica je i da se Petrušev tražio pola godine ovde a da je prethodno bio deo EL tima i da se mnogo pametnije/strpljivije uvodio u sistem nego on, ali kako god nakon onih stvarno očajnih partija bilo je neminovno ovo. 

 

Nisam takođe zadovoljan što ide na pozajmicu kod Alimpijevića tako da su mi očekivanja minimalna da će se vratiti u CZV kao preporođen igrač očigledno je da je prioritet bio da se nađe tim koji će da preuzme što veći deo plate, šteta. 

Edited by Bobby Shurda
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čočo said:

Ako dovedes odmah kvalitetnog igrača koji hoće da igra njemu neće trebati mnogo da se adaptira na ekipu. Ali da li iko veruje da Čović, Dozet i Bagzi mogu da dovedu takvog? Da se ne zajebavamo. Dovešće ili nekog mladog ko bi da se dokazuje ili neku siguricu sa istorijom povreda, dugo odsutnog sa parketa i godinama u dupetu. 

Igrac koji bi nama odmah pravio razliku u EL a da je slobodan, ne postoji.

Pogotovo na poziciji 4

Ili nije u nasoj plateznoj moci. 

Ili nije dovoljno lud da dodje... 😄 

 

Zato, opusteno mozemo da sacekamo kraj meseca kada istice rok za registraciju igraca za ABA ligu (koji nisu ove sezone igrali istu), i ustedimo jos jednu platu. Taj ce se uklopiti u ovaj tim nakon mesec-dva i praviti razliku za zavrsnicu ABA lige... 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bobby Shurda said:

Što se tiče Simonovića samo kratko, pošto sam bio jedan od retkih koji je bio zadovoljan kada je dolazio. Očigledno da je predug period gde je bio bez ozbiljne košarke sa periodima u G ligi uzeo maha + mu nije pomoglo sigurno što je došao u haotičan klub. 

 

Pričao sam da je bolji igrač od Petruševa i i dalje stojim iza toga da kada sam ih gledao zajedno da je razlika bila evidentna o poređenju sa Ilićem ne bih to je presmešno, činjenica je i da se Petrušev tražio pola godine ovde a da je prethodno bio deo EL tima i da se mnogo pametnije/strpljivije uvodio u sistem nego on, ali kako god nakon onih stvarno očajnih partija bilo je neminovno ovo. 

 

Nisam takođe zadovoljan što ide na pozajmicu kod Alimpijevića tako da su mi očekivanja minimalna da će se vratiti u CZV kao preporođen igrač očigledno je da je prioritet bio da se nađe tim koji će da preuzme što veći deo plate, šteta. 

Ja bih rekao da je BIO bolji igrac od Petruseva ali oni misici su mu dosli glave,sada sa njima ne izgleda kao kosarkas,bas mu smeta masa,tipujem da bi bio 3x bolji da je u onoj konstituciji kao u Megi.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Stella rossa di Belgrado said:

A kad ce se dati na pozajmicu stefan utisavac publike lazarevic, momak da zicer i pokazuje ka uvetu kao ne cujem vas, bas neprijatan momak

Osim njega i davidovac  bi mogao na pozajmicu.  Mada , daj da maknu bar jednog ako ne mogu obojicu.

Sad se setili da ciste antikosarkaše, i to kad je skoro sve izgubljeno u El.

Citava večnost im je potrebna da vide,  ko sta može, i ko pravi guzvu

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...