Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Fromthecorner said:

Znaci nije da nema nego ne znamo

 

možda ne znamo brojeve telefona

 

u svakom slučaju, konačno smo spojili sezonu i prelazni rok. kada bi bilo sve odmah rešeno, ne bi bilo to - to.

sad možemo da gađamo datume, katolički badnji dan - božić - nova godina - dani ruske salate - pravoslavni badnji dan-božić - sng.

 

ja cenim da će neko doći o danima ruske salate.

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Čak i kad smo mi u pitanju ne mogu da poverujem da ne znamo toliko da nađemo kao i da ne pije vodu priča,, slabo tržište ". Kad svi vide da nije. Više mi se čini da pregovaramo i čekamo nekog ko se verovatno ni jednom nigde pomenuo nije u bilo kojoj priči. Kao i Gilespi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, СтелаРоса said:

Kako kad je igranje EL sledece sezone neizvesno, a samim tim i kvalitet rostera? Zasto bi on nakon ovih igara gde je sebi digao cenu potpisao ugovor sa klubom koji ce potencijalno igrati EC za godinu dana.

 

Isto kako su mogli 2 možda najbolja igrača iz F4 ekipe, od toga 1 medju 3 najbolja poentere EL te sezone, da napuste klub i zagarantovano igraju EC. Što bi rekao Žika u Crna mačka, beli mačor "Kad imaš problem koji ne možeš da rešiš s' pari, ti ga reši s' mnooogo pari" 😉

 

49 minutes ago, Bruda said:

Odlaskom Šabaza nama je potreban plejmejker jer Jago ne može protiv polovine EL timova koji imaju fizički dominantne bekove.

Uz naravno beka i četvorku koji nam fale od početka sezone.

Taman možemo još 3 igrača da potpišemo.

 

Gilespija si zaboravio. Imamo još 2 mesta.

Link to comment
Share on other sites

Jebo ih Zeleznik... Nadjem se u Bg-u za vikend, dogovorim sa drustvom da nas petoro odemo na Split i pozdravimo momke, kad ono medjutim...

Malo sto ekipa ne vidi arenu od utakmice do utakmice, nego i ovo.

 

Sto se tice same utakmice, nadamo se svi da ce Teo sto manje u igru, kao i Mitar koji polako pada u formi, sto je potpuno normalno i dobro je da smo doveli igraca koji je u top formi i nece biti u praznom hodu.

Simonovic je jos protiv Reala dao znake zivote i nadam se da ce tako nastaviti dalje.

Split mu je dobra sansa da dodatno digne samopouzdanje, kroz jednostavnu i efikasnu igru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nenadd said:

Simonovic je jos protiv Reala dao znake zivote i nadam se da ce tako nastaviti dalje.

 

Brate, Simonovicevi minuti protiv Reala su verovatno najlosiji minuti nekog profi kosarkasa koje pamtim. Ono je bilo neprijatno gledati.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, fradler said:

 

Brate, Simonovicevi minuti protiv Reala su verovatno najlosiji minuti nekog profi kosarkasa koje pamtim. Ono je bilo neprijatno gledati.

Ma vise sam gledao govor tela, nisam se koncentrisao striktno na kosarkaski deo (mehanizam odbrane usled napacenosti ove sezone).

Nisam gledao reprizu, a na prvu mi se cini da je nabo neki smislen potez.

Ostavljam mogucnost da sam prespojio, mada nazalost ne mogu da se slozim da nije bilo gorih od njega ovih godina.

Teri, nesrecni Kalin Lukas, brat Raduljica, Cirbi u poslednjem mandatu... Nije da nas je stedeo gospodin sa tvog avatara.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, TB Told said:

 

Uostalom zato smo tu gde jesmo, zato je i Čović na čelu kluba. Dobrom delu navijača je češće Nedović na meti od beskorisnih igrača poput Davidovca. 

Ne vidim svrhu ovakvih postova koji se recikliraju non stop.

Davidovac je popljuvan ovde na svakih par stranica i verovatno najvise od domacih igraca bez obzira kako odigrao, sigurno nismo tu gde jesmo zbog manja pljuckanja po njemu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cavani said:

Ne vidim svrhu ovakvih postova koji se recikliraju non stop.

Davidovac je popljuvan ovde na svakih par stranica i verovatno najvise od domacih igraca bez obzira kako odigrao, sigurno nismo tu gde jesmo zbog manja pljuckanja po njemu.

Daleko više se pljuje Nedović.

Tu smo gde jesmo zbog skupljanja takvih igrača poput Davidovca i slavljenja što se tokom meča čitav minut probudio i dao dva koša.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dzonii said:

Izgleda da smo izbegli taj metak ide kod komsije.

Jos da izbegnemo i raspalog Pengosa...


Komsije imaju sreću da imaju već poslozen tim pa im ovaj dodje samo dodatak. Nama treba prva violina, neko ko će da guli 25-30 minuta svaku utakmicu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...