Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

13 minutes ago, uini said:

 

treba nam PF ali niko još nije dao neki smislen predlog, osim @Kankkunen derrick williamsa, koji iz nekog razloga nema klub, oslanja se poslednjih par sezona na svoj klimav šut za tri, jer ga atletika izdaje, a ujedno nije neki defanzivac, u smislu da se gubi u ekipnoj odbrani, dok u individualnoj nije nešto dobar 🙃

pri tome je i 203cm, PFa igra više na tu atletiku koju već neko vreme nema. @Nele takođe predložio nekog oklahoma thunders g league igrača, kojeg ja iskreno ne znam a svašta je prošlo kroz oklahomu ovih sezona.

 

hoću da kažem, ne izgleda mi kao da odbijamo kao klub da prihvatimo realnost, već da je izuzetno nikakva ponuda slobodnih igrača na toj poziciji.

kada sam guglao neke opcije iz nba koje nemaju ugovor, to su ili opet neki igrači koji igrom slučaja igraju PF (w. gabriel jer nema šut, isaiah roby jer nema masu za centra a nema ni neki šut)

ili su matore bivše zveude, milijunaši, koji ne bi došli u evropu a i kada bi došli, verovatno bi samo rudy gay radio pos'o ako je uopšte u treningu, dok blake griffin mute nikolića i ne bi baš.

..

siguran sam da dobar skaut ume neki bunar da izvuče, pa da budu fifti-fifti šanse da ta akvizicija obavi posao ali eto, baš izgleda tanko, ovako laički.

Uz Derika gde mu je i šta radi prezimenjak Alan?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam cemu cudjenje ...

 

Ko god da radi na sastavljanju rostera, u julu, avgustu ili decembru, ne zna kud udara. Ok, razumeli smo da je budzet manji za 5 miliona od komsijskog, ali to ne znaci da moras da kupis igrace sa dna kace EL.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

И даље верујем да ће доћи други играч, да је, као и много пута раније, на крају озваничено друго појачање. Преговара се са више играча у овом тренутку, а како ћемо заиста довести зна јако мали број људи. Него има ли шта од других ЕЛ екипа да се узме? Неко ко нема велику минутажу. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Систем те лаже said:

И даље верујем да ће доћи други играч, да је, као и много пута раније, на крају озваничено друго појачање. Преговара се са више играча у овом тренутку, а како ћемо заиста довести зна јако мали број људи. Него има ли шта од других ЕЛ екипа да се узме? Неко ко нема велику минутажу. 

Ne veruj sta ti kaze.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Don Dusko said:

Jbt sad ocekujem da dovede keca pa da bude cirkus kompletan.

 

Na stranu sve oko selekcije, doselekcije, Gilespija i svega drugog... Sto se tice pojacanja na beku nama stvarno treba plej. Na pocetku nam je trebao sg ali sada nam fali plej, jer Sabaz se profilise u sg u paru sa Teom a nama fali plej koji ce uzeti sve Jagove minute iz El i igrati pleja u paru sa Nedovicem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@uiniMa i ja prvi put onog lika vido i cuo za njega. Naso ga posle 3 minuta trazenja slobodnih igraca iz nba vise je to bio razlog. Ja sam ubedjen da ima kvalitetnih opcija samo neko iz kluba mora da kopa ako ne u g ligi onda po egzoticnijim ligama i slabijim evropskim timovima. Nasa skauting sluzba ako tako nesto i postoji jednostavno to ne radi oslanjamo se samo na vec znane igrace. Kapiram da se skauting svodi na to sto se pozovu menadzeri i kazu treba nam igrac na toj i toj poziciji ovi posalju sta je na lageru i sta im odgovara pa se bira izmedju tih igraca.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Систем те лаже said:

Него има ли шта од других ЕЛ екипа да се узме? Неко ко нема велику минутажу. 

 

Timan iz Albe. Ima minutazu ali i malu platu a ni obestecenje verovatno nije veliko. Ugovor mu istice na kraju sezone. Ako se nismo raspitivali za njega a jesmo za Gilespija, bas ne znam sta bih rekao... Ali nisam sklon da verujem u ove price dok se ne obistine. Ako dodje Gilespi znaci da je tacna ova prica ako ne dodje znaci da je bila patka a ne da smo bili blizu kako pise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, uini said:

treba nam PF ali niko još nije dao neki smislen predlog

 

Davao sam ih nekoliko al mi je brisan upis pre neki dan iako je jasno da dovodimo ili barem trazimo neko pojacanje a koliko se secam i ako se ne varam receno je da ce biti brisano samo dok se ne pojave neke relevantnije informacije a sad su se pojavile.

 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, uini said:

 

treba nam PF ali niko još nije dao neki smislen predlog, osim @Kankkunen derrick williamsa, koji iz nekog razloga nema klub, oslanja se poslednjih par sezona na svoj klimav šut za tri, jer ga atletika izdaje, a ujedno nije neki defanzivac, u smislu da se gubi u ekipnoj odbrani, dok u individualnoj nije nešto dobar 🙃

pri tome je i 203cm, PFa igra više na tu atletiku koju već neko vreme nema. @Nele takođe predložio nekog oklahoma thunders g league igrača, kojeg ja iskreno ne znam a svašta je prošlo kroz oklahomu ovih sezona.

 

hoću da kažem, ne izgleda mi kao da odbijamo kao klub da prihvatimo realnost, već da je izuzetno nikakva ponuda slobodnih igrača na toj poziciji.

kada sam guglao neke opcije iz nba koje nemaju ugovor, to su ili opet neki igrači koji igrom slučaja igraju PF (w. gabriel jer nema šut, isaiah roby jer nema masu za centra a nema ni neki šut)

ili su matore bivše zveude, milijunaši, koji ne bi došli u evropu a i kada bi došli, verovatno bi samo rudy gay radio pos'o ako je uopšte u treningu, dok blake griffin mute nikolića i ne bi baš.

..

siguran sam da dobar skaut ume neki bunar da izvuče, pa da budu fifti-fifti šanse da ta akvizicija obavi posao ali eto, baš izgleda tanko, ovako laički.

Ja sam predlagao skroz realnu top opciju, ali su mi brisani postovi , verovatno jer je tema prelazni rok završena

Ako su drugovi moderatori saglasni mogu da ponovim

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nele said:

@uiniMa i ja prvi put onog lika vido i cuo za njega. Naso ga posle 3 minuta trazenja slobodnih igraca iz nba vise je to bio razlog. Ja sam ubedjen da ima kvalitetnih opcija samo neko iz kluba mora da kopa ako ne u g ligi onda po egzoticnijim ligama i slabijim evropskim timovima. Nasa skauting sluzba ako tako nesto i postoji jednostavno to ne radi oslanjamo se samo na vec znane igrace. Kapiram da se skauting svodi na to sto se pozovu menadzeri i kazu treba nam igrac na toj i toj poziciji ovi posalju sta je na lageru i sta im odgovara pa se bira izmedju tih igraca.

 

kapiram ja sve ali opet, nije skauting i kupovina igrača fantazi igrica, pa probaš dve tekme, neko ispadne sranje, baciš ga i uzmeš drugog.

zaista se trudim da ne branim čovića, koji ima grdno grešaka u logici ali ujedno vidiš i kako neki super provereni igrači ne uspevaju da se snađu, a kamo neki nepoznati likovi.

 

fakat nama nedostaje ponešto rizika i fakat smo imali polovično (ili manje ali i dalje je to dobro) uspeha sa nepoznatim likovima, samo treba biti svestan da nije onaj fazon, nekoga mrzi da gugla, već je odabir igrača ipak malo kompleksini od toga

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  

37 minutes ago, uini said:

 

treba nam PF ali niko još nije dao neki smislen predlog, osim @Kankkunen derrick williamsa,

 

19 minutes ago, Систем те лаже said:

Него има ли шта од других ЕЛ екипа да се узме? Неко ко нема велику минутажу. 

 

Petr Cornelie iz Monaka, PF, ex Real Madrid, 10 minuta u proseku, po 50% za 2p i 3p na malom uzorku (7/14 2p, 10/20 3p).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

  

 

 

Petr Cornelie iz Monaka, PF, ex Real Madrid, 10 minuta u proseku, po 50% za 2p i 3p na malom uzorku (7/14 2p, 10/20 3p).

 

jel i u ovom trenutku iz monaka ili je slobodan igrač?

znam i ja da navedem 10ak igrača koji imaju klub, tj ugovor ali to je neozbiljno zato što nije izvodljivo dovesti igrača koji prima novac u f4 timu iz prošle sezone

Link to comment
Share on other sites

@uinipa ovo ti je slicno kao da kazemo: niko na forumu nije ponudio dobro resenje za Kosovo —-> Vucic radi ok posao u domenu spoljne politike.

 

Niti su forumasi placeni i kompetentni da pronadju adekvatnu cetvorku za klub niti da rese pitanje Kosova. Ne mozemo iz toga zakljucivati da ljudi kojima je posao da se bave ovim temama nemaju resenje i da treba da se pomire sa sudbinom.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

jel i u ovom trenutku iz monaka ili je slobodan igrač?

znam i ja da navedem 10ak igrača koji imaju klub, tj ugovor ali to je neozbiljno zato što nije izvodljivo dovesti igrača koji prima novac u f4 timu iz prošle sezone

Nazalost u Monaku je, ali cisto sumnjam da je zadovoljan minutazom koju ima. U Realu je prosle sezone igrao 15ak minuta, ovo mu je korak nazad. Doduse, moram da priznam da sam ga gledao na nekim mecevima ove sezone i da je lose izgledao, ali ne bi bio ni prvi ni poslednji koji bi proigrao u nekom drugom klubu (opet primer Monekea). Ali svakako, slazem se sa tobom, nije bas jednostavno dovesti igraca pod ugovorom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

@uinipa ovo ti je slicno kao da kazemo: niko na forumu nije ponudio dobro resenje za Kosovo —-> Vucic radi ok posao u domenu spoljne politike.

 

Niti su forumasi placeni i kompetentni da pronadju adekvatnu cetvorku za klub niti da rese pitanje Kosova. Ne mozemo iz toga zakljucivati da ljudi kojima je posao da se bave ovim temama nemaju resenje i da treba da se pomire sa sudbinom.

 

to bi imalo smisla kada bi moj poriv bio da branim čovića ili klub generalno

ja samo kažem da mi izgleda kako nema nekih očiglednih sigurica, zato smo i zabalavili na shengeliu letos.

 

al to ne znači da ne treba pokušati i dovesti neku mačku ili nosoroga u džaku

Link to comment
Share on other sites

Mozemo da gledamo samo igrace iz siromasnijih El klubova (osim ako nekog ne zeli da pusti neki bogatiji klub al to moze da znaci samo da je taj igrac u tesko kanalu) od nas i to od tih recimo 6 ili 7 klubova ne mozemo ni nosioce svuda jer neki od njih imaju velike plate. Dakle jedino one kojima istice ugovor ove sezone i koji nisu dovedeni nakon jake El sezone sto znaci da imaju veliku platu a nismo bogati kao recimo Pao da mozemo da im damo duplo vise na vec velike plate. 

 

Znam da nije igrica, ali ubedjen sam da Timan nema vise od 400-500k u Albi i da obestecenje nije vise od 300k (s obzirom da je recimo za Nedovica bilo toliko). Sto znaci da ako je imao lupam 50k mesecno platu mi mozemo da mu damo 100k platu i to puta 6 meseci (jer je toliko ostalo do kraja sezone) to je igrac za manje od 1m ili za 1m ukupno u krajnjoj liniji. S obzirom da navodno imamo 2m za pojacanja dajem primer kako se moze kvalitetan igrac dovesti za 1m (i da ti ostane jos toliko za beka) koji trenutno igra kosarku zivota u El i u najboljim je godinama, moze da pokrije i 4 i 5, ima skok i ima sut. E sad kako nije igrica ko zna koje prereke bi tu postojale u realnosti, ali se nadam da smo se barem raspitivali kad se vec raspitujemo za igrace sa ugovorima iz siromasnijih klubova od nas.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brat od Korneta said:

Mozemo da gledamo samo igrace iz siromasnijih El klubova (osim ako nekog ne zeli da pusti neki bogatiji klub al to moze da znaci samo da je taj igrac u tesko kanalu) od nas i to od tih recimo 6 ili 7 klubova ne mozemo ni nosioce svuda jer neki od njih imaju velike plate. Dakle jedino one kojima istice ugovor ove sezone i koji nisu dovedeni nakon jake El sezone sto znaci da imaju veliku platu a nismo bogati kao recimo Pao da mozemo da im damo duplo vise na vec velike plate. 

 

Znam da nije igrica, ali ubedjen sam da Timan nema vise od 400-500k u Albi i da obestecenje nije vise od 300k (s obzirom da je recimo za Nedovica bilo toliko). Sto znaci da ako je imao lupam 50k mesecno platu mi mozemo da mu damo 100k platu i to puta 6 meseci (jer je toliko ostalo do kraja sezone) to je igrac za manje od 1m ili za 1m ukupno u krajnjoj liniji. S obzirom da navodno imamo 2m za pojacanja dajem primer kako se moze kvalitetan igrac dovesti za 1m (i da ti ostane jos toliko za beka) koji trenutno igra kosarku zivota u El i u najboljim je godinama, moze da pokrije i 4 i 5, ima skok i ima sut. E sad kako nije igrica ko zna koje prereke bi tu postojale u realnosti, ali se nadam da smo se barem raspitivali kad se vec raspitujemo za igrace sa ugovorima iz siromasnijih klubova od nas.

I tu se opet javi veliki smarac = ja da pita

 

sto nismo letos trazili timana i platili to obestecenje malo? Nego cekamo da ima MVP brojke da ga se setimo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...