Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

15 minutes ago, Nele said:

Nije bas ono sto sam hteo gruzijac ali je odlican igraci, svakako dobar potpis ako dodje. 
Meni je on jako nekompatibilan sa Tobijem npr. jer su obojica jako spori sa Bokicom bi se vise slagao sli je on u bromance sa Lukom tako da jbm li ga.

Jedino ako kao sto se prica ne planiraju da silbuju Tobiku i dovedu npr. Bircha to bi onda bila skroz druga prica.

 

I da eurohoops izbacio da Zalgiris planira da pusti Evansa.

Iskreno mi je zao Zalgirisa u ovoj prici, uzeli su otpadak iz Makabija, postao kod njih top igrac, kad je pokidao Ahila produzili ga, i sve to da bi sad na pola sezone neki raspali Fenerbahce ili Armani (a bogami ni Zvezda nije daleko od te grupe) peglao svoje neznanje i nesposobnost da milione potrose na smislen tim. 
 

jbg

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim, i ova sezona, kao i sve ostale tece po istoj recepturi.

4 skakaonice urodile plodom.

Primecujem i pojacano angazovanje onih sa RSB retoricikim narativom...

Po mojoj racunici 3x od starta sezone pokusaj da se zamazuju oci javnosti.

Verujem da ce uspeti ovim Novogodisnjim poklonima da se uveseli dobar deo iste, a i kupice se mir bar do kupa u Nisu, a onda ako bude srece, pa se uzme kup, jos mesec dana mirnog sna za glavno-komandujuceg. 

 

 

25 minutes ago, bosMan_jr said:

Iskreno mi je zao Zalgirisa u ovoj prici, uzeli su otpadak iz Makabija, postao kod njih top igrac, kad je pokidao Ahila produzili ga, i sve to da bi sad na pola sezone neki raspali Fenerbahce ili Armani (a bogami ni Zvezda nije daleko od te grupe) peglao svoje neznanje i nesposobnost da milione potrose na smislen tim. 
 

jbg

Ni meni😋

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

Iskreno mi je zao Zalgirisa u ovoj prici, uzeli su otpadak iz Makabija, postao kod njih top igrac, kad je pokidao Ahila produzili ga, i sve to da bi sad na pola sezone neki raspali Fenerbahce ili Armani (a bogami ni Zvezda nije daleko od te grupe) peglao svoje neznanje i nesposobnost da milione potrose na smislen tim. 
 

jbg

Žalgiris želi da ga proda, jer na kraju sezone odlazi kao slobodan igrač ... daj šta daš.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Žalgiris želi da ga proda, jer na kraju sezone odlazi kao slobodan igrač ... daj šta daš.

Pa znam ali tom logikom bismo i mi svih prethodnih sezona pustali najbolje igrace na pola sezone, jer su uglavnom imali jednogodisnje ugovore. 

Nije to nacin da budes ozbiljna ekipa, mislim ako je ova odluka do njih. Ako nije do njih, onda mi ih je zao, to sam hteo reci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/15/2023 at 5:38 PM, fradler said:

Mozda je neko vec pomenuo, Hanga je i sinoc po zavrsetku tekme jedva nekako odvukao nogu do tunela, a navodno je poceo normalno da trenira. Sta se tu desava pojma nemam, ali zaista nije delovalo kao da ce uskoro na parket.

Evo jedva vuče nogu večeras igrajući u startnoj postavi protiv Studentskog Centra.

 

Morao sam da nađem ovaj post jer sam se baš bio smorio kad sam pročitao s obzirom na ono što je Sferopulos izjavio u istom periodu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sto se na lajvu istresate toliko nad Yagom? Decko igra korektno. Znamo svi njegove mane(jbg da ima ulogu kao treci plej koji udje da prodrma ritam sa tranzicijom i sutevima manje bi se istakle mana u organizaciji igre) Covek igra sasvim korektno. Ok podbacice u nekim EL mecevima ali od njega se valjda i ne ocekuje da bas blista u svakom?

 

Vidim pomake u dobrom smeru za Shabazza. Samo da nastavi.

Ako bude agresivan i postovao loptu i tim pocece da ulaze njegovi tm sutevi a onda cuvajte se.

  • Like 18
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Офанзивно гледано, можда и најбоља наша четвртина ове сезоне. И то не сад јер је шут нешто кењао, већ се стрпљиво ишло на тражење најбољег рјешења. А допринјело је доста што је Шабаз играо како умије, а не као шабан.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju sigurna pobeda. Ne znam zašto Janis ovako brzo menja Šabaza. Pričao je i Šabaz posle utakmice sa Albom da mu je potrebno da uhvati ritam, tako da mu je i potrebno što više minuta. U poslednje vreme nije briljirao ali nije ni štetovao. Večeras je poslednju četvrtinu odigrao odlično. Naravno moraće da veže nekoliko dobrih utakmica da bismo pričali da je uhvatio formu. Ova poslednja četvrtina večeras je zaista bila odlična. Koncentrisano, angažovano, pametno, gotovo bez greške.

Edited by Volter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4/4, 7 minuta pokazni trening kako se napada short roll otvaranjem, sa igračem koji to radi fantasticno, a poslednjih 3 minuta kaznjavanje preuzimanja spustanjem lopte centru na donjem mismatchu. Bravo Luka, i bravo za celu ekipu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Volter said:

Na kraju sigurna pobeda. Ne znam zašto Janis ovako brzo menja Šabaza. Pričao je i Šabaz posle utakmice sa Albom da mu je potrebno da uhvati ritam, tako da mu jei potrebno što više minuta. U poslednje vreme nije briljirao ali nije ni štetovao. Večeras je poslednju četvrtinu odigrao odlično. Naravno moraće da veže nekoliko dobrih utakmica da bismo pričali da je uhvatio formu. Ova poslednja četvrtina večeras je zaista bila odlična. Koncentrisano, angažovano, pametno, gotovo bez greške.

Igrao je 19 minuta. U orvom 7 vezanih i namjeravao je u 2 pol da ga koristi vise i koristio ga je od 2 minuta do kraja 3/4 pa sve do kraja utakmice. Sasvim dovoljno. 

 

On i Teo imaju sjajnu saradnju, ne samo medjusobnu vec i za saigrace jer im otvaraju masu prostora.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...