Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

hahaha vintage KK CZV u epizodi: nismo bili u stanju da dovedemo Evansa za kikiriki kad je igrao za Igokeu ili kad ga je sutnuo Makabi, zato cemo sada da probamo da ponudimo 1.3 miliona, i onda da kukamo na sav glas kako ne mozemo da pariramo Efesu koji ce ponuditi 1.7m.

 

Bukvalno mi je mnogo draze da je ovo lupetanje nekog lika sa tvitera nego da radimo ovo iznad

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, NikolaTest said:

Iskreno ne znam kako bismo mogli da dobijemo Real cak i kod kuce. Trebalo bi da dodju bez 2,3 igraca pa da se nadamo.

Kao sto neko napisao ocekujem da se drzimo dobar deo meca na manje od 10, a onda rtisnki poraz na kraju.

 

Steta sto je na dan slave, dosta ljudi nece doci (na zalost i ja).

 

protiv reala ne moze biti prioritet pobeda, posto, :cekira standings: imaju jedan poraz od fenera u produzetku a i tu su vodili 15ak razlike i kontrolisali mec.

 

ali moze da bude prioritet da odigramo svaki napad kvalitetno i jako, posto egal tekma sa realom vise dize samopouzdanje ekipi nego komotna pobeda nad albom, npr.

 

vazno je da odigramo dobro & da se ne predajemo, jer to jaca rutinu & karakter ekipe.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

pobedili smo ih vise puta

chicha ih je jednom sa'ranio a prva asocijacija na zvezda - real je da sam plakao kao kisha kad smo ih dobili 4:2 u prvoj tekmi 1/4finala kupa sampiona, jer smo vodili 3:0 na poluvremenu i znao sam da 4:2 nije dovoljno za revans i izgubismo tamo 2:0 al to vec znate.

  • Like 4
  • Love 7
Link to comment
Share on other sites

Umeo je Real da odmori jednu random tekmu i prethodnih sezona, nama ostaje da se nadamo da je to ova sa nama.

 

Nije nemoguce dobiti ih, ja gledam siru sliku koja nije dobra. Svakako ne spadam u grupu fatalista koji nam predvidjaju 6 pobeda na kraju sezone i slicne gluposti. Pobeda ce biti, ali ih u ovom sastavu nece biti dovoljno za neki iskorak koji je valjda svima bio neki lajtmotiv za ovu sezonu.

 

Znaci i da stvarno malo dodju na svoje - Shabaz da bude onako umesto uzasan, sreca i koncentracija u zavrsnici da nam se poboljsaju, Tobi da dodje blizu Valensija nivoa, ovi koji nesto igraju (Nedovic, Teo, Luka, Joel) da ostanu tu gde jesu uz mali plusminus zavisno od tekme, Yago da ubaci neke trojke nerezonske svaku 4-5 tekmu itd itd…. Simonovic da se vrati u Cikago da radi kod ujaka u restoranu…

Ono sto nas ceka je 14-15 pobeda. Kao sto znamo, to nije smak sveta, ali kao sto znamo MEHHH 

 

Sa 1 ozbiljnim pojacanjem i zdravim Lazicem i Hangom moglo bi se to upristojiti, odnosno neka nada bi mogla da tinja.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Petorka Campazzo, Deck, Hezonja, Musa, Tavares je ne samo najjaca u Evropi sada, nego verovatno i zadnjih 10ak godina. Svako iz te petorke bi bio najbolji igrac u bilo kojoj drugoj EL ekipi.

A sa klupe Poarije, Jabusele, mladi Ndaje, iskusnjare Ljulj, Caco i Rudi.. 

Beton su jaki, ali mozda i popuste malo pa da vidimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

pobedili smo ih vise puta

chicha ih je jednom sa'ranio a prva asocijacija na zvezda - real je da sam plakao kao kisha kad smo ih dobili 4:2 u prvoj tekmi 1/4finala kupa sampiona, jer smo vodili 3:0 na poluvremenu i znao sam da 4:2 nije dovoljno za revans i izgubismo tamo 2:0 al to vec znate.

Bio sam na toj utakmici na Marakani. Pun vlak iz Rijeke do Bg naših navijača. I moj sugradanin, prijatelj i idol Boro strelac. I onaj penal na samom kraju utakmice. I prethodno obranjeni.

  • Like 5
  • Love 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, uini said:

protiv reala ne moze biti prioritet pobeda, posto, :cekira standings: imaju jedan poraz od fenera u produzetku a i tu su vodili 15ak razlike i kontrolisali mec.

 

I to im je bilo duplo kolo jer su 2 dana imali utakmicu protiv Makabija. A i tu su na gresku Facua izgubili. Znaci Feneru se poklopilo milion faktora za taj mec. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mrk said:

Ovo mi je ok, sasvim moguce da je tako bilo, meni je samo cudno bilo sto je ovde neko napisao da je bila puna hala a Plavsic na pocetku rekao da ima 14-15 hiljada. Nisam ocekivao da imate ovakvu posetu pri ovakvom skoru, svaka cast.

Meni je delovalo da nema preko 14-15k u 18:50, ali 19:05 je bilo prilicno popunjeno sad da li je 17k ili 18k to ne mogu da procenim.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bodo said:

Bio sam na toj utakmici na Marakani. Pun vlak iz Rijeke do Bg naših navijača. I moj sugradanin, prijatelj i idol Boro strelac. I onaj penal na samom kraju utakmice. I prethodno obranjeni.

 

boro cvetkovic legenda, bio mi je omiljeni igrac, iako je bilo i boljih i vestijih. desno krilo = boro.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uini said:

^da mi kao tim (i nosioci) igramo po planu i programu, simonovic bi imao vise prilika i vise prava na gresku, pa bi napredovao, u okvirima svojih kapaciteta

 

on dugo nije igrao u kontinuitetu, osim g lige. jeste sporih nogu ali nije toliko los kao sto izgleda, tj ima on neke kvalitete

Za sada ih vešto skriva.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Cavani said:

Petorka Campazzo, Deck, Hezonja, Musa, Tavares je ne samo najjaca u Evropi sada, nego verovatno i zadnjih 10ak godina. Svako iz te petorke bi bio najbolji igrac u bilo kojoj drugoj EL ekipi.

A sa klupe Poarije, Jabusele, mladi Ndaje, iskusnjare Ljulj, Caco i Rudi.. 

Beton su jaki, ali mozda i popuste malo pa da vidimo.

Pretjerivanje. Jaki su upravo zbog tih sa klupe jer ne opada previse kvalitet.

 

Njihov cheat code je Tavares.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

boro cvetkovic legenda, bio mi je omiljeni igrac, iako je bilo i boljih i vestijih. desno krilo = boro.

Lane sa Korane. Meni najomiljeniji uz Robija iz opravdanih razloga. Obojicu znam, protiv Robija sam i igrao u juniorima. I obojica došli iz najomraženijeg kluba tada. Tu moram dodati i Rajka i njegova čuvena dva gola Barci u porazu u Bg od 2:4 i nezaboravnog loba Dike od strane Maradone.

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Bespredmetno je pričati o snazi Reala, em imaju najbolju startnu petorku u EL, em imaju najbolju klupu u EL, em su šampioni i imaju takav mentalitet, em imaju najuticajnijeg igrača u EL. Porediti ga se onim Realom koji su dobili Gurović ili Rebić takođe ne stoji. Znao je Real da oscilira sa kvalitetom ali od kada su doveli Tavaresa to je to. Prošle sezone im je evidentno nedostajao startni plej da sve malo poveže pa su na to mesto doveli najboljeg mogućeg za njih. Mi treba da odigramo kao u transu a oni baš da nemaju svoj dan da bismo to dobili. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, BarryWhite said:

Sabaz mi delovao dosta dobro na ovom mecu, promasio je neke rezonske otvorene suteve, imao je jedno promaseno polganje i mislim da mu prija da igra u paru sa Teom. Ne znam koliko ljudi je primetilo ali u prvom poluvremenu je trazio izmenu sto znaci da ipak i dalje ima problema sa povredom ledja.

 

Ma nece da igra bez Tea pa je zato izasao, kao Grin bez Karija...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, robins said:

Za sada ih vešto skriva.

 

videlo se protiv asvela da moze da opali dobru otvorenu tricu i da pokupi defanzivni skok. videlo se u nba da ima igru ispod kosa *rudimentarnu & da moze da asistira *rudimentarno

nije puno ali ima sa cime da se radi

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, СтелаРоса said:

I po meni je poseta iznad svih ocekivanja, pogotovo uzimajuci u obzir trenutne rezultate i nezadovoljstvo, kao i vecu zaljubljenost u fudbal. Zaista odlicne posete za ovaj deo sezone, a ko zna sta bi bilo kada bi usli u makar mini seriju pobeda. Komfor koji pruza Arena je verujem dosta uticao na ovo, kao i uvodjenje brzog voza na relaciji Novi Sad - Beograd. 

Iskreno nisam ocekivao da ovoliko ljudi dolazi da gleda KK.

Arena puna ,ili skoro,  a realno nemamo neke rezultate, a da ne govorimo šta bi tek bilo da spojimo bar 2 pobede. 

Treba imati u vidu da igramo i LS u fudbalu i da je dosta ljudi ne moze da odvoji za oba dogadjaja. 

Ja recimo imam sezonsku za fudbal, i nisam u mogucnosti da idem na kosarku .

 

Samo ono sto vidim je jedan veliki pomak navijača prema KK.

Posle dva poraza u derbiju u kratkom periodu , dolazi puna hala na utakmicu sa Bajernom u EL.

Posle utakmice sa Mancester sitijem gde je bio pun stadion od 50.000 ljudi, odmah dolazi 18.000 na Albu koja je poslednja na tabeli, pri skoru 4/9.

Svakako bravo za sve vas koji idete .

 

 

Edited by No name
  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...