Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Само побједа је вриједна помена и то највише због психе играча, реално јуче да је била нека озбиљнија екипа било бисмо разбијени. Пред Грком је ненормалан посао. Још кад сазна да је кошаркашка сподоба на челу клуба до прошле године изјављивала да се нисмо ни палили на Ф8 а сада нам је циљ Ф4...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, K.Dot said:

Jeste Shabazz u kanalu, niko mu ne zamera to ali postoji valjda još nešto u njegovoj igi osim šutiranja trojki i ovog nonšalantnog stava na terenu. Izaći će on sigurno iz tog kanala, počeće da ulaze i šutevi ali pitanje je da li će tada biti već kasno, tj. da li zvezda može sebi da priušti da joj glavni igrač skoro celu sezonu opet ne odigra ništa kao prethodne npr Vildoza? Treba da se popriča sa njim, on je doveden da bude glavni igrač, ne svodi se njegova uloga samo na šutiranju trojki.

Bogami za pare koje dobiva bi trebalo da nosi loptu u zubima. On niti razigrava ekipu i čini druge igrače  boljima a niti trpa. Sve se svodi na bjesomučno tapkanje do 7,8 sekundi do isteka napada bez da probije prvu liniju pa šutiranju iz teških pozicija ili uvaljivanje koske drugima te nonšalantnih pokušaja asistiranja. Baš, baš loše. A mislim da smo se mnogi ovde obradovali njegovim potpisom. Zasad ničime ne opravdava silne pare uložene u njega. Daj bože da se sve to okrene na vreme. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Niko ne spominje koliko aplauza je Shabazz dobio u prethodnim utakmicama uprkos sranjima koje je pravio na terenu i njegovom bolu u predelu prepona, nakon 10-ak utakmica kod njega je i dalje sve isto, možda još i gore i dobio je poneki zvižduk, opet ne od cele hale, bu hu hu, prima 2 miliona za to što radi, neka menja profesiju ako ne može da izdrži.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kankkunen said:

 Biće još poklona ...:bravo:

 

Ovi momenti sa ovim decakom su nesto najlepse sto je moglo da se dogodi.

 

Deca su najdivnija bica na svetu i nikada ne smeju biti predmet bilo kakve sale. 

 

Kolektivna svest i razum su pobedili u ovom slucaju. 

 

Malisi svaka cast za ovu emociju. Sa tim se jednostavno rodis ❤️

  • Like 17
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nema nikakve veze sa platom vec sa njegovim zalaganjem.

 

Odraz njegovog zalaganja i lezernosti se najbolje vidio kad je otisao sa Bolmara ka Ibaki gdje Bolmaro pakuje trojku ko kap. Sta je mislio u tom trenutku to samo on zna.

Da li samo ja imam filing kao da bi on najradije nestao iz tima. Kao da mu se ne ostaje tu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, K.Dot said:

Niko ne spominje koliko aplauza je Shabazz dobio u prethodnim utakmicama uprkos sranjima koje je pravio na terenu i njegovom bolu u predelu prepona, nakon 10-ak utakmica kod njega je i dalje sve isto, možda još i gore i dobio je poneki zvižduk, opet ne od cele hale, bu hu hu, prima 2 miliona za to što radi, neka menja profesiju ako ne može da izdrži.

 

nije stvar u tome, vec sta je produktivno za ekipu;

 

nama kao gradjanima sa ovih prostora, je prioritet da isterujemo neku nasu pravdu, koja je urgentnija ukoliko je tema neko ko je puno placen.

 

e onda ako proigra nakon manifestacije pravde, "kritika urodila plodom";

 

ako ne proigra, tornjaj se bre za koje pare igras.

 

u nasim glavama, mi uvek pomazemo, osim sto smo u pravu (to je vaznije i od zivota).

 

--

problem je sto ni zivot a ni sport ne funkcionisu bas tako, osim ako si neki pomalo emotivno osteceni mazohista, koji crpi snagu iz zvizduka, psovanja i pljuvanja, pa mu to dodje kao preko potrebna motivacija.

>>

da zakljucim(o):

-navijaci imaju pravo sto su nezadovoljni i zvizduci nisu nezasluzeni

-takav tretman u naj najvecem broju slucajeva nije produktivan ali posto nam produktivnost nije prvi prioritet, onda je sve okej.

8 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nema nikakve veze sa platom vec sa njegovim zalaganjem.

 

Odraz njegovog zalaganja i lezernosti se najbolje vidio kad je otisao sa Bolmara ka Ibaki gdje Bolmaro pakuje trojku ko kap. Sta je mislio u tom trenutku to samo on zna.

 

pa to nije nedostatak zalaganja i bol u kurcu, vec idiotska odluka, koju recimo napravi i aleksa avramovic, sinonim za pozrtvovanost ali i neretko iskljucen mozak, odnosno, ukljucen na pogresnoj talasnoj duzini.

  • Like 11
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bodo said:

Da li samo ja imam filing kao da bi on najradije nestao iz tima. Kao da mu se ne ostaje tu. 

Ne vjerujem da je bas toliko bezobrazan. 

 

@uini s obzirom da mu ovo nije prvi put i prvi mec to se ne moze nazvati glupom odlukom vec nezalaganje i nonsalancija. Krv propisali da se vratimo na -2 do poluvremena i ta "odluka" nas kostala -14 u naredna 2-3 minuta. Napad posle toga batica potrosi 20 sekundi da bi dao loptu Hangi da opali za 3 preko ruke.

 

Link to comment
Share on other sites

Shabazz i Tobey nisu najveći problem ove ekipe, iako ne isporučuju, jer na njihovim pozicijama imamo Tea i Yaga, odnosno Bolomboya i Mitrovića.

 

Možda to nisam odavno spomenuo ali pozicija 4 je rak rana tima. Davidovac, koji će opet imati 5+7 za mjesec dana i Simonović koji doprinosi otprilike koliko i ja dok kucam ovaj post. Mitrović na PF ne može nikoga da zajebe jer svaki trener zna da on nema domet spolja, dovoljno je da se nabiju u reket i naš napad tu staje.

 

Sumnjam da je tržište toliki problem, mi nemamo pare ili smo mazohisti.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, John Terry said:

Hvala Miloše, hvala Yago!!!

Nema na čemu tebra

11 hours ago, Smrtokapa said:

Upravo tako. Vidi se da je u grču između ostalog i po tome što mu svaki šut za tri završi na prvom obruču.

 

Problem je u glavi, njega treba istrpeti dok ga ne krene.

A kad ga krene šilbovanje 😁

10 hours ago, Урош19 said:

 

Posle kažu ne čitaju igrači šta se piše po internetima

 

Sad nam treba rutiniranje Budućnosti uz dobre procente i dobra tekma u Barseloni bez obzira na rezultat, pa da polako vraćamo konfidens što bi rekao Kari

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

mi nemamo pare ili smo mazohisti.

 

Zvezda nema budžet, odeš na poklonjenje caru za pare, ali sad je kampanja, možda od nove godine. A što se tiče mazohizma, jednostavno smo pretrpali roster, a svako mora da dobije minute, obećali smo se ili šta već...ne znam.

 

Simonović bratina deluje kao da mu je neko ukucao CTRL+ALT+DEL na košarkaško znanje.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Ovi momenti sa ovim decakom su nesto najlepse sto je moglo da se dogodi.

 

Deca su najdivnija bica na svetu i nikada ne smeju biti predmet bilo kakve sale. 

 

Kolektivna svest i razum su pobedili u ovom slucaju. 

 

Malisi svaka cast za ovu emociju. Sa tim se jednostavno rodis ❤️

Ne bih ja rekao da se šalio jer je šala kul stvar.

Pre bih rekao da je neki govnar bio nasilan prema predškolcu 

Edited by Milos 3.14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Ovi momenti sa ovim decakom su nesto najlepse sto je moglo da se dogodi.

 

Deca su najdivnija bica na svetu i nikada ne smeju biti predmet bilo kakve sale. 

 

Kolektivna svest i razum su pobedili u ovom slucaju. 

 

Malisi svaka cast za ovu emociju. Sa tim se jednostavno rodis ❤️

Nije on bio predmet nikakve šale.

Naravno da se sa decom treba šaliti.

On je bio izložen maltretiranju i vređanju nekoliko stotina idiota na Tviteru. Istih onih zbog kojih deca ne smeju, bez straha, da nose dres ili majicu omiljenog kluba.

Edited by robins
  • Like 12
  • Thanks 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Mnogo važna pobeda zbog bolje atmosfere i samopouzdanja. Moramo ovakve utakmice da igramo sa više energije. Kad smo pojačali agresivnost i bili angažovaniji, preokrenuli smo rezultat. Nismo tada dopuštali da nemo gledamo dok nam uzimaju lopte ispod koša samo zbog toga što su bili borbeniji. Zvižduci Nejpiru nepotrebni. Još nam samo nedostaje da Lazić ponovo postroji saigrače na konferenciji za novinare i preti radikalnim merama ako se zvižduci nastave. 

Link to comment
Share on other sites

Sprdali su se na račun dečakovih zuba, u fazonu "e ovo su vam krezubi navijači Zvezde" ili tako nešto. Svakako ima mnogo toksičnih ljudi, pa je bespotrebno komentarisati. Elem, što se tiče Šabaza, jesam gledao juče iz golubarnika, ali lik igra svaki meč preslikano. Ne ide, ne ide, on siluje i dalje. Onda ga klupira trener, pa kad se lomi ponovo uvede, gde on i dalje ne doprinosi, i onda kada je izvestan poraz, on pogodi neke šuteve i nabije statistiku. Nema potrebe da pišem da je on motor ovog tima, barem bi trebalo da bude. Sa pravim Šabazom, čak i ova Zvezda bi mlela. Ovo je neka light verzija, ili Ali ekspres. Vidi se da je u kanalu, ali se isto tako vidi da iz kanala ne izlazi nikako, samo mi je nejasno onoliko samopouzdanje da uzima teške šuteve, često u ranoj fazi napada, greši u serijama, a kurcem da ne mrdne u odbrani. Imao je juče par dobrih defense momenta, povremeno se i trudio, ali nije to to. Mene je baš iznervirao, bio sam na ivici da ga izviždim, ali nisam mogao. Ako ne bude shvatio da je on deo tima i da mora da se posveti timu, jer je ovo kolektivni sport, džaba mu sve. Meni iznad njegove glave kao da stoji oblačić u kome piše "Je l vi znate ko sam ja? Šabaz Madafaka Nejpir lično." Barem verujem da ga tako vidi većina. Skupo plaćeni Amer, koji ne pruža ni deo onoga za šta je doveden. Neće ga otpustiti sigurno, previše je skup i važan, ali mora da se trgne, ili će mu se minutaža smanjiti drastično.  Raduje što je Jago sakupio cojones da klačuje. Mali, ali jebitačan kad se zaleti na trojicu odraslih. Teodosić sa mirnijom glavom igra onako kako smo očekivali. Čim krene da divlja, ode sve u majčinu. Prokinuli smo, porodili pobedu, uživajmo danas, ali da se ne zadovoljimo sitnicama. Bajern nije neki bauk, ali sa dobrim trenerom i Ibakom, koji je i u NBA bio jedan od boljih odbrambenih igrača, sasvim fina ekipica. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, John Terry said:

 

Zvezda nema budžet, odeš na poklonjenje caru za pare, ali sad je kampanja, možda od nove godine. A što se tiče mazohizma, jednostavno smo pretrpali roster, a svako mora da dobije minute, obećali smo se ili šta već...ne znam.

 

Jeste roster prenatrpan bezveznjacima ali čisto sumnjam da neko mora da igra. Evo fmp brigada Lazarević, Ilić, Kuzmić ne igra. Simonović na kašiku.

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Kankkunen said:

Poneo je i let lampu  :classic_biggrin:

F98T_oeXcAA1ZVR?format=jpg&name=small

 

12 hours ago, Chaos Is Me said:

Auh, trebalo nam je ovo kao hleb nasušni. Teo daleko najbolji, podsetio je večeras na onog iz prajma, ovo je neki maksimum maksimuma od njega u ovoj fazi karijere i hvala za ovu partiju na obe strane terena. Neverovatno smo stegnuti i u velikom smo maleru, nemamo nikakvu kreaciju van 4 igrača od kojih je jedan u dubokom kanalu a drugi loš šuter i rovit. Za borbu svaka čast, Tobey je u očajnoj formi ali bori se maksimalno kao i ostali, izuzev Napiera. Što se njega tiče, ništa mu neće biti zbog malo zvižduka, debelo je kompenzovan za to. Sledeće utakmice su nove priče za sve pa i za njega, ako digne formu brzo će se zaboraviti ovaj kanal. Protiv Budućnosti već treba da uzme 20 šuteva. Bravo za Yaga, nije to neka spektakularna igra ali daje sve što ima i pokreće i ostale svojom energijom. Danas nam je trebala bilo kakva pobeda i ne treba joj u zube gledati. Ima ovde mnogo posla ali najdraže mi je zbog Janisa, uzeo je vruć krompir u ruke u očajno momentu, ćuti i radi i ne pada u paniku. Palac gore ovog puta i za Dedu i Luku, uz standardno požrtvovane Bolomboya i Gidru. Bajern je dobra, čvrsta i fizikalna ekipa ali im evidentno fali neki ekstra kvalitetni pojedinac da izmisli nešto kad upadnu u rupu. Osećam se kao ja da sam igrao, crko sam.

 

Blurovana osoba u crvenom duksu neodoljivo podseća na tebe Chaose?😀

 

 

 

11 hours ago, Урош19 said:

Ko kaže da nemamo odbrane na bekovskim pozicijama

 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/2009–10_Greek_Basket_League

 

 

 

 

 

 

Jedan gost u JaoMile podcastu, ne znam tačno koji ali igrao je sa Milošem u FMP tokom mlađih kategorija, je potvrdio da je Teo bio odličan defanzivac.

 

10 hours ago, stefan1 said:

To meni na primer nije jasno. Bio je jedan deo studija SK danas, Mitrovic sutira poludistancu a Bolomboj za tri i Mitar je pogodio pa sigurno 5, 6 poludistanci zaredom(verovatno je islo i vise od toga ali je promenjen kadar). Zasto on ima taj strah pa kad dodje utakmica i ne pokusava, ja ne znam… ali ako ga natera Sferopulos da sutira, kao sto Bolomboj sada ponekad cepa trojke s vremena na vreme, mislim da tu mozemo bas da profitiramo.

 

Luku sam pomno posmatrao na zagrevanju na nekoliko mečeva koje sam gledao uživo ove i prošle sezone, vezivao je 10+ pogođenih šuteva sa (polu)distance ali nije uzimao šuteve za 3. 

 

 

 

Ne znam da li je moguće povući paralelu Šabaz-Lorenco? I Lorenco je bio neverovatno nonšalantan i mnoge je nervirao (Plavšića indeed), pa smo na kraju sezone žalili što ga ne možemo produžiti.

Šabaz je za razliku od Lorenca već igrao u Evropi pre dolaska kod nas ali rekao bih da Šabaz i dalje nije svestan da CZ nije Zenit/Milano. Uz svo dužno poštovanje prema Zenitu i Milanu ali uz sav novac koji troše nemaju tu pasiju koju imaju naši navijači prema klubu, zato mislim da mu treba dati vremena da shvati da je došao u CZ gde navijači ne praštaju nonšalanciju za toliki novac.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...