Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Tesko da se mogu dva puta provući. Mi smo sami sebe dobili unatoč kriminalnom ulasku u meč. Ja sam i tad nakon - 16 imao veru u povratak. Dva puta teško da mogu da dobiju na istu foru. Ludilo Avrama. Ja očekujem našu pobedu ali ono najiskrenije. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dropkick Murphys said:

To što je Sferopulos igrao sa 9 igrača EL derbi, ne znači da će tako igrati i ubuduće. 

Eto, da nisu povređeni Nedović i Lazić, igrao bi sa 11, a i Simonović nije bio zdrav (kako se priča). 

Korak po korak. I ako su bili tu nisu igrali Lazarević, Ilić. Za Simonovića videćemo u kom pravcu ovo ide. Nadam se pojačanju pa i Davidovca da ne gledamo ili gledamo što manje. Nije problem da uz ovih 9 ( još bez Davidovca) uskoče Nedović, Lazić i pojačanje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Petar1995 said:

A jel moze Tobey na 4, a Bolomboj i Birch na 5? 

 

ja iskreno ne znam puno o khem birchu, tj znam kakav je tip igraca ali ga nisam gledao vise od jedne ili dve tekme i to sitno u nba

 

nekako mi je to bas nelogican potez, eto, radije bih voleo da se bjelica povampiri, ne zbog emotivnih faktora, nego zato sto ne kapiram sta bi birch i bolomboy (uz mitrovica pride), radili u sastavu.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Može i Yago na 4, ali ne znači da bi trebalo. 

Tobi je užasno spor, pa u odbrani ne može da odbrani ni petice kako valja, a kamoli četvorke. U napadu, ako ga ne ubacimo u roll ili pop, ne vidim šta može da pruži, a to je prevashodno igra centra. 

 

Bolje da priznamo da hoćemo malo retro stil da furamo sa 2 centra, nego da pričamo kako su Mitar, Bolomboj, Tobi ili Simonović četvorke. 

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

edit

inace, tobey je mnogo spor u nogama/lateralno za pf, ponekad i za c, tako da ga ja ne bih menjao generalno, nego ostavio na centru.

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Bolje da priznamo da hoćemo malo retro stil da furamo sa 2 centra, nego da pričamo kako su Mitar, Bolomboj, Tobi ili Simonović četvorke. 

 

s'tim sto simonovic nije puno manje pf od petruseva a bolomboy moze dafanzivno da isprati sporije cetvorke i da igra u paru sa likom kakav je npr mitrovic, tako da ne bih sve u isti dzak, ali kapiram.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim, može i Jago da igra 5 u napadu, a keca u odbrani xD Napravi blok i pobegne na pnpop i eto, centar : D

Iako jesu ok izgledali Mitar i Bolomboj, priznajem. 

Samo ne vidim logiku dovođenja Bircha, ako nam ostaju svi na broju u reketu. 

 

A za moj ukus, Simon je još manje četiri nego Filip, ali ajde, svakako više nego Tobi. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Mozda sam dosadan (sigurno ne mozda), ali i pre i posle rapsodije sa Asvelom sam rekao da od Simonovica na 4 necemo dobiti nista. Tog sam stava i dalje.

Petrusev je daleko od idealne cetvorke, ali je za Simonovica Bjelica 2015.

Simonovic je sporiji i tromiji, sporije trci i sporiji mu je skok. Nulta zastita obruca, Petrusev je tu umeo da bude faktor. 
Igra ledjima bolja kod Petruseva.

Jedino sto je na strani Simonovica je mozda bolji sut za 3 iz otvorenih pozicija, ali to nije dovoljno da bismo ga proglasili za cetvorku. Sto pre shvatimo i reagujemo, bolje za nas. Od tog momka na 4 nema nista.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Može i Yago na 4, ali ne znači da bi trebalo. 

Tobi je užasno spor, pa u odbrani ne može da odbrani ni petice kako valja, a kamoli četvorke. U napadu, ako ga ne ubacimo u roll ili pop, ne vidim šta može da pruži, a to je prevashodno igra centra. 

 

Bolje da priznamo da hoćemo malo retro stil da furamo sa 2 centra, nego da pričamo kako su Mitar, Bolomboj, Tobi ili Simonović četvorke. 

👏🏻👏🏻👏🏻 Kod nas svake godine može centar na 4, može plej na beka, može bek na pleja..može trojka na 1 .. i svaki put se isto završi…

Edited by The_Big_S
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, bodo said:

Mome nema spasa 😁. Bio je čak na probi u omladincima Partizana FK. A protiv naših je odigrao prije par godina prijateljsku u Novom Mestu kad je Zvezda bila na slovenačkim pripremama. Ima već 28 godina i sad igra u Austriji. 

Jesil' prob'o  u manastiru Tumane?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Wingwalker said:

Tokom praćenja derbija u kafiću hotela jedan od gostiju je sedeo sam u pozadini prostorije i gledao prenos. Na kraju tekme većinska lokalna grobarija seiri i sprda konobara koji ih je služio jer je okoreli zvezdaš. Kada je prišao gostu da mu donese račun, baja ladno vadi iz šlajpika "VIP Galerija" sezonsku kartu i galantno je poklanja konobaru.
Kasnije tokom razgovora čujem da je iz Milenijum tima.
Jesmo cigani ali nam i duša neosedlana...

Edit:
Idem sutra tamo da gledam prenos u original Drulićevom dresu...ionako sam uvek najglasniji i bez ustezanja napušavam komšiluk na svaku akciju.














 

Kakav graciozni PR Milenijum timu 🤭

Tchokee 'n family to nikad ne bi uradili. Pakuj gospodu. #doselekcijauprave

Edited by Molina23
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...