Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

31 minutes ago, quentin said:

Jbg, Teo je Teo. Ona trojka prije sto godina protiv Španaca isto je bila apsolutno nerezonska, samo što je ušla.

Zar nije to bilo dogovoreno na tajmautu?

 

Da se drži lopta do samog isteka i da Teo rešava?

 

Pišem iz glave, ali mislim da je došlo do preuzimanja Garbahose posle drugog pokušaja pika, to je i bio cilj, da se napravi mismeč. Jedino što se to desilo dosta daleko od koša pa je morao da opali sa 9m. Da je promašio, bilo bi "kakav užasan napad".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sector said:

I Darius Thompson ne igra ništa u Efesu.

 

Sa druge strane Goss sjajan u Olimpijakosu, vjerovatno za dosta manju platu od Shabaza i Thompsona ali jbg treba znati izabrati.

 

tako i ja na fantaziju, uvek znam par nedelja nakon drafta koga je trebalo da biram ili sutradan ako je FA koga sam strimovao 🙃

tek je pocela sezona, videcemo kako ce se odrolati forma i pojedinacno i ekipno

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg, treba da bude uteha i veliki plus za Tea to sto je Sabaz gori od njega.

Zeleli smo ga sto godina i mogao je da dodje kod nas ali je izabrao Italiju. Nije hteo da se davi u ovom glibu, a sada eto moze u ovo blato. Da li bi ga u ovakvom stanju doveo ijedan el klub sa plej of ambicijama. Teško. 

Šabaz jeste gori od Tea, ali Sabaz moze bolje.  Teo ne moze jer su ga godine pregazile. Da li istina da je bušio Duška? Nadam se da nije tolika budala da to radi.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Rokas juce dosta los u defanzivi ali mi je nevjerovatno koliko ga malo koristimo u napadu.

Imao lik 2/3 za 3 i 1/2 za 2, pipnuo mozda loptu jos par puta kod skoka i u nekom napadu gdje je uruci Teu ili ZZ.

Moramo ga vise koristiti.

Mi smo posle Dobrića doveli igrača koji još ređe ulazi pod koš odnosno doveli smo klasičnog trojkaša što je koncepcijski pucanj u nogu.

Ja sam se nadao da će tu doći neko ko ume da vodi loptu ili ko bar ume da se spusti na post.

Imaš već Lazića koji mora imati minute zbog sva tri plejmejkera i Nedovića i na to dovodiš igrača koje ne da ne ulazi u reket nego ne mrda od linije za tri i pri tom je loš u odbrani.

Vrati se Dobriću sve ti je oprošteno.

Slažem se da bi trebalo više akcija za njega, ali mi imamo dovoljno otvorenih šuteva, prioritet je da se uspostave drugi elementi 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, uini said:

 

taj pas i da je dosao sekund ili dve ranije ne bi kreirao nikakvu prednost, yago bi imao opcije a) brzi sut sa 8 metara i b) kamikaza ulaz u reket

 

u svakom slucaju, bezveze su ove informer optuzbe, kad vec postoji konkretan materijal da se hejta egoisticna sujeta

 

Na ovom snimku se vidi situacija,kad Yago prilazi Teu,u tom trenutku je apsolutno sam i ima otvoren pogled ka košu .

Tek posle 2,3 sekunde na njega izlazi Naneli mislim.Kod ove situacija sam baš odlepio.

Mogao je da mu da loptu da je želeo naravno.Ali odluka je bila da ide na faul.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja u te informacije insajderske stvarno ne verujem preterano, jer nikada se ne navede izvor.

 

A secam se dobro da se pisalo kako ne znaju sta ce raditi sa Bolombojom, da decko nema pojma, ne znaju koju ulogu da mu nadju, kako da izadju iz ugovora itd itd.

 

Kad decko trenutno najkorisniji igrac i vrlo konstantan na ovom malom uzorku utakmica.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Uprkos svega viđenog, treba pamtiti ko se kako ponašao, tj. kako nastavljaju da se ponašaju , naš proslavljenni reprezentrativac Avramović, Ledej , najveći Željko itd. ne znaju oni koliko smo mi čekali pamtili i svedočili još gorem ponašanju od tog njihovog i da smo za zvezdu spremi da ponovimo to, tako da uek pre biram Lazica Luku Lazarevica da idem u boj sa njima , zato moramo da se pogledamo u ogledalo Šabaz i Miloša kao najskuplji igrač i kao najveći zvezdaš i delija u ekipi.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, berti said:

Jbg, treba da bude uteha i veliki plus za Tea to sto je Sabaz gori od njega.

Zeleli smo ga sto godina i mogao je da dodje kod nas ali je izabrao Italiju. Nije hteo da se davi u ovom glibu, a sada eto moze u ovo blato. Da li bi ga u ovakvom stanju doveo ijedan el klub sa plej of ambicijama. Teško. 

Šabaz jeste gori od Tea, ali Sabaz moze bolje.  Teo ne moze jer su ga godine pregazile. Da li istina da je bušio Duška? Nadam se da nije tolika budala da to radi.

Šabac može bolje i verovatno hoće, to onda znači manje Tea i onda smo na konju.

Nas malo fizičke forme ( želim da verujem da je to problem kod Nejpira ), 1-2 pobede i doselekcija na 4 dele od mnogo bolje atmosfere u i oko tima , a samim tim i boljih igara.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nažalost, van zemlje sam i nisam mogao da gledam tekmu (jbmti korporativni svet), pratio na sastanku PBP i znojio se pa se smejao pa hteo da polomim i telefon i kolege i advokate i na kraju otišao u toalet i upalio strim na EONu. Nek plati firma gigabajt roming neta, ko ih jebe. I to sam uključio na Aleksinu trojku za plus 3 za grobare. 

 

Onda sam, kao i svaki cigan mazohista, odgledao reprizu kad sam se dočepao kompa. 

 

Jbg, čaša polu puna/prazna, svako će da vidi šta hoće. Ja ću da kažem da sam manje više ok sa onim što sam video, sem rezultata.

 

Pred 20k razularenih grobara, sa 17:2 startom, sa trenerom koji je tu 4 dana i bez dva beka, mi smo ih rutinirali dobar deo tekme nakon prvobitnog šoka. I da se ovakve završnice ponove još 5 puta, vrv ne bi izgubili kako smo sinoć uspeli. Bacanja, plus sebičluk plus bol u falusu pojedinaca. Sfero mi deluje da je poziitvac, da brzo vidi šta se dešava na terenu, da ne spava tokom tekme i ne zaboravlja igrače na klupi. Da mnogo bolje rotira od Duška i da vidi (bolje i od Duška i od nas) koja je savršena uloga za pojedince. Svkakao ne do kraja ali deluje da će umeti da dozira čak i sa ovi frankenštajn rosterom. Sad da ne ponavljam šta ste sve za ZZa napisali ali je jbg sramota da dođeš kao prva violina kluba, da budeš plej i da na 5 tekmi imaš prosek 2.6as i 3.2to. Jbg, Teo uz sve svoje mane je na 4.0as vs 1.8to. Na maltene identičnu minutažu. 

 

Pisao sam već posle Monaka, on je zaobilazio Duška u širokom luku, odlazio na klupu ne pored njega nego preko reklama skroz na kraju. Pitaj boga šta je tu po sredi, prosto kao da nam je došao Šabaz sa aliekspresa a ne onaj ubica iz prethodnih sezona. Ko zna koga je Dozet navatao na aerodromu. 

 

I opet ću o rasporedu, nemamo toliko loš raspored koliko se kuka. Bajern će baš baš da plati sve ovo, mmw. Posle turistički za Barselonu i verujem u 3 pobede iz naredne 4 (Oly u gostima, Fener, Armani i Efes kući) i jedna sa duplog kola u Španiji. I onda da se vidi gde smo. Ili smo u igri. Ili smo vrv završili EL sezonu početkom decembra. Ja verujem u ovo prvo. 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Milos 3.14 said:

Mi smo posle Dobrića doveli igrača koji još ređe ulazi pod koš odnosno doveli smo klasičnog trojkaša što je koncepcijski pucanj u nogu.

Ja sam se nadao da će tu doći neko ko ume da vodi loptu ili ko bar ume da se spusti na post.

Imaš već Lazića koji mora imati minute zbog sva tri plejmejkera i Nedovića i na to dovodiš igrača koje ne da ne ulazi u reket nego ne mrda od linije za tri i pri tom je loš u odbrani.

Vrati se Dobriću sve ti je oprošteno.

Slažem se da bi trebalo više akcija za njega, ali mi imamo dovoljno otvorenih šuteva, prioritet je da se uspostave drugi elementi 

Po meni je pre Hanga zamena za Dobrica. Igrac na 2/3. Rokas je krilo koje prosle sezone nismo ni imali, nego su krpili svi po malo ukljucujuci i Pefija.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Citajuci ovaj topik sticem utisak kao da smo juce dobili a ne izgubili. Prste pohvale na sve strane, nalaze se pozitivne strane jucerasnje utakmice. Podrska se daje Teodosicu i Sabazu

 

a nema ih?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, srlepajce said:

Kuzma je lepo pricao kako ce se Rokas manje koristiti

To vidimo vec drugu tekmu

Problem je sto deluje da je i trener takav da nece Tea, Sabaza zakucati za klupu vec Jaga, Simona

 

E jbg sad, Yago je do juče proglašen za cirkuzanta, zabavljača publike i mnogo goreg igrača od Filipa Čovića a sad odjednom premalo igra? Momak je tek sinoć dobio šansu i iskoristio je, vidjećemo za dalje.

 

Simonović ne igra kod novog trenera jer je petica a tu već imamo 3 komada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mile1 said:

Citajuci ovaj topik sticem utisak kao da smo juce dobili a ne izgubili. Prste pohvale na sve strane, nalaze se pozitivne strane jucerasnje utakmice. Podrska se daje Teodosicu i Sabazu

Ako se zadrzimo samo na jucerasnjoj utakmici nemamo toliko razloga za nezadovoljstvo jer je novi trener tek stigao, igrali smo sa 9 igraca, a opet imali dobijenu utakmicu u rukama na jednom od tezih gostovanja. Na nivou cele sezone svakako ima mesta za kritike, i kritikuje se konstantno. 

 

Ja dajem podrsku Teodosicu. Po meni igra i bolje nego sto sam ocekivao, ne znam sta se zeli od drugog pleja? Treba da iskulira u zavrsnici i ne uzima onakve suteve, ali ne bi ih ni uzimao da Sabaz igra kako treba. A sto se tice Sabaza, ne vidim da ga neko preterano podrzava i to ne zbog promasenog suta ili izgubljene lopte, nego zbog kurcobolje koju pokazuje, a to je tesko ignorisati. Odbrana kakvu je odigrao na Avramovicu na rezultatu 80:80 5 sekundi pre isteka napada gde ovaj pogadja trojku je bas sramotna.

Edited by СтелаРоса
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam stekao takav utisak. Moj dojam sa jučerašnje utakmice je da smo u većini delovali kao tim koji ima glavu i rep, dok nam ulazak u meč i završnica i dalje ne idu. Kada imaš prednost, koju treba da sačuvaš, ekipa mora da ima staloženog igrača. Nejpir i Teodosić to nisu. Prvi je majstor sa loptom, ali nezainteresovan, a drugi prestar i egocentrični manijak. Jago je sinoć delovao kao neko ko može da stane na loptu, ali nije dobio podršku trenera i egocentričnog manijaka. Ima nade da će biti bolje, samo da ne klonemo, ako izgubimo i drugi derbi, što je izvesno, ipak je to ABA mulj. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma nije da Nejpir ne želi da se potrudi. On celu karijeru ima takav ležeran stav, to mu prolazilo i u Armaniju, nije imao ovakav pritisak kao ovde. Ovde još jednom odigra ovako i dobiće zvižduke sa tribina. Ima i 32 godine i sad je teško menjati neke navike. Ipak mislim da postaje svestan gde je došao. Teo je angažovaniji od njega, i protiv Virtusa i sinoć je popravljao Nejpirove brljotine. Njegov problem je nervoza, dok je smiren radi odlične stvari na terenu. Kad se unervozi više ne misli na saigrače, sili bez potrebe pa onda ni bacanja ne ume da ubaci. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

 

E jbg sad, Yago je do juče proglašen za cirkuzanta, zabavljača publike i mnogo goreg igrača od Filipa Čovića a sad odjednom premalo igra? Momak je tek sinoć dobio šansu i iskoristio je, vidjećemo za dalje.

 

Simonović ne igra kod novog trenera jer je petica a tu već imamo 3 komada.

Ne mislim konkretno njih vec da ce imati problem da ostavi na klupi igrace koji su kao zvezde

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Zadnji vezni said:

 

Na ovom snimku se vidi situacija,kad Yago prilazi Teu,u tom trenutku je apsolutno sam i ima otvoren pogled ka košu .

Tek posle 2,3 sekunde na njega izlazi Naneli mislim.Kod ove situacija sam baš odlepio.

Mogao je da mu da loptu da je želeo naravno.Ali odluka je bila da ide na faul.

 

gore u opisu sam pomesao hangu i yaga

ali nebitno je, tu gde yago stoji ne moze da se kreira nikkava prednost. osim hail mary trice sa 9 (a ne 8 metara jer sam mislio da je yago od hange), nista bolje nije moglo da se desi od dva slobodna bacanja

 

daklem, bullshit tezak su ove optuzbe. ili je neko informer zlonameran ili nema pojma o osnovama kosarke, pa nek svako izabere sta mu je blize istini

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, NMX said:

 

a nema ih?

Izgubili smo utakmicu i to jedina cinjenica. Hocemo i u ponedeljak kada dobijemo po usima opet daizvlacimo pozitivne strane i tako svaku narednu utakmicu dok se porazi nizaju kao na traci. U sezonu smo usli bez beka i startne cetvorke 

Doveli smo invalida Bjelicu i uvek fizicki spremnog Davidovca. Krpimo se konstantno te Hanga igra te igra ono. A vi se tesite sa teskim gostovanjem i ostalim glupostima. Vec 6 godina izvlacimo pozitivne strane a klub stagnira u mestu. Ocajan skauting kluba dovode se igraci koji su pred penzijom, nismo izbacili igraca jos od Gudurica tu ne racunam Topica koji nije ni dobio sansu. Dozvoljavamo da dva egomanijaka sruse sve i oteraju trenera koji nam je spasio sezonu. A ti i tebi slicni i dalje trazi pozitivne strane necu da ti rusim sneska

Edited by Mile1
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Eto sinoć Kampaco maši 3 slobodna u završnici, pritom promašio bukvalno sve na utakmici. Nedina razlika u odnosu na Tea je što je na Teove primašaje Leday bio siguran, a na Kampacove Abrines nije, pa je Real pobedio. Naravno da to ne znači ništa, ali čisto kad već pljujemo duet Šabaz -Teo, a uzdižemo u nebesa Kampaco - Vildoza (koji je takodje očajan još od kad je dobio korpu)

 

Panter katastrofalan, ali ga grobari ne pljuju ni delić koliko smo mi u stanju da pljujemo po našima.

 

Ja mislim da je to posledica konstantnosti u zadnjih 10ak godina, kad se oko kluba okupi gomila instatn navijača rezultata, pa čim isti izostanu kreće pljuvanje. Grobari su 10 godina bili u kanalu, bili bi verovatno još da se nije zapucalo, ali kad se šansa već ukazala iskoristili su je maksimalno. Za 5-6 godina očekujem da će se i na njihovim temama pljuvati u ovolikoj meri 😐 Taki smo neki ljudi 😬

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, СтелаРоса said:

Po meni je pre Hanga zamena za Dobrica. Igrac na 2/3. Rokas je krilo koje prosle sezone nismo ni imali, nego su krpili svi po malo ukljucujuci i Pefija.

Hanga nije klasično krilo, on je Holins samo pismeniji.

Dobar je igrač Rokas, upotrebljiv samo iz moje perspektive ja bih tu drugačijeg igrača, odnosno ne klasičnog trojkaša.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj zezati Uini, mogao je tu da ide pas i sut sa vece udaljenosti sto je tipicno za Yaga, on takve suteve voli da uzima. Bilo je prostora. Mada ni 2 bacanja nisu u tim momentima losa opcija. Nama je Sabaz kasnije promasio jedno slobodno sto nas je i definitivno ugasilo, inace bi imali jos jedan napad gde bi bila sansa da se sutne trojka i izbore produzeci.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mile1 said:

Izgubili smo utakmicu i to jedina cinjenica. Hocemo i u ponedeljak kada dobijemo po usima opet daizvlacimo pozitivne strane i tako svaku narednu utakmicu dok se porazi nizaju kao na traci. U sezonu smo usli bez beka i startne cetvorke 

Doveli smo invalida Bjelicu i uvek fizicki spremnog Davidovca. Krpimo se konstantno te Hanga igra te igra ono. A vi se tesite sa teskim gostovanjem i ostalim glupostims

 

Sve što si napisao, može da se diskutuje, samo mi nisi odgovorio na pitanje. Je l ti nisi video ništa pozitivno sinoć?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...