Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

10 minutes ago, Valensija said:

Jbg, nastavljamo gdje smo stali prosle godine. Ne pamtim sezonu bez par ozbiljnijih odsustvovanja. Povrede su nas tm.

Nedovic ima 32, staklen igrac a opterecen maksimalno jer je jedini bek, sta moze da podje naopako. 

Nema pomoci ovom timu, fale barem 3 igraca, a Covic nam drzi okov oko vrata sa domacim okupatorima.

  • Like 10
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zamisli to sranje ?
Baš Nedara, naš jedini SG u rosteru, da zadobije rupturu zadnje lože koju je već povredio u martu protiv Panate i još nekoliko puta tokom karijere počevši od Golden Stejt-a 2014-e.
Sad ide red kuknjave na ciganjsku sreću kuratu, dok Gidri drukamo trijes minuta u proseku...Hangu univerzalca na beka da Teu prenosi loptu, menja Šabaza i Yaga na kecu i zatvara svu trojicu u odbrani, bar dok nam Branko ne ozdravi.

Janis će morati nekako da odradi ovu sezonu...ali Deda, Luka, Ilić i Lazarević i onu narednu...oproštajnu za Nedaru, Lazu i Tea...

...ali kod Ljubice na gajbi u Eurokupu.

Čoki štetočino pakuj to debelo dupe iz kluba.

Da nas pogledaju Odin, Amon Ra i Svarog da je ovo ta sezona...jer ne mogu više.









  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

   o Mitrovicu da kazem 2-3 reci, on ima svoje prednosti i protiv laganijih centara moze da odigra vrhunski tj obicno odigra vrlo dobro...vec godinama nam je on ubedljivo najpotentniji ofanzivni centar i otprilike jedini koji moze sam da iskreira nesto zato i igra toliko...ove sezone Tobey i Bolomboy zavise iskljucivo od sistema a Mitrovic zavisi najvise od protivnika koji ga cuva...

 

  sto se tice odbrane tu je najveci problem taj sto bi uz njega u petorci trebala da igra neka dominantnija cetvorka i onda bi njegovi nedostatci manje dosli do izrazaja, ali mi to nemamo...

 

  ja da sam trener njega bih koristio na 4 u paru sa Tobey-em, gde bi ideja bila da se Luki spusti lopta a Tobey da siri i ceka da sutne...

Link to comment
Share on other sites

ako je zaista projektovana pauza mesecipo dana, dovešće beka da yebe oca
Kod parcijalnih ruptura, od tih mesec i po dana 4 nedelje je apsolutno mirovanje da bi ožiljak na mišiću bio što manji. Onda ako sve ide valjano, ulazak u light solo trenažni proces bez lopte i cimanja, pa treninzi sa timom i dizanje forme uz manju minutažu a sve pod uslovom da to nije obnovljena povreda, da je mlad i disciplinovan...znači, piši tamo negde oko Nove godine ima da seremo ko ljudi...
Bang!!!
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Jbg, zao mi je Nedovica ali nas mi nije zao toliko. Ako ste preko leta odlucili da vam ispovredjivani i sklon povredi Nedovic bude glavni(jedini) bek u rosteru... Onda valjda se neko spremao ako se ne daj boze povredi?

 

 

Edited by Don Dusko
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Užasna vest ali šta je tu je. Inače, ne mislim da je ovo toliko surov udarac ako Laza može da igra. Jaganjac upada u rotaciju, Teo dosta na SG uz pojačanu minutažu za Hangu i da preguramo nekako. Lazarević sad mora u 12. 

 

Napier / Yago

Hanga / Teodosić / Lazić

Geidraitis / Lazarević

Davidovac / Ilić ili Simonović

Tobey / Bolomboy / Mitrović

 

Može da se igra sa ovim.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

moze da se igra kaose ali vidis da se povratak prelaznog roka sam nudi, kao kad nakon katolickog, stigne i pravedni, pravoslavni bozic

 

shalu nastranu, mozemo ovako da igramo neko vreme, metar-dva dana tesko, osim ako jaganjac ne upali neki warp speed mode

Link to comment
Share on other sites

Može da se igra...ali protiv donjeg doma koji sada broji ne više od 5 franšiza zajedno sa nama i komšijama. Ovakvi ne možemo da računamo na neki brejk ili niz pobeda kući.
Sekundarni problem je što ćemo do kompletiranja rostera dodatno pohabati nosioce velikom minutažom a klupi dati ulogu za koju nije spremna.
Ako i sutra dovedemo beka samo se vraćamo na rotaciju pre Nedarine povrede a opet smo Laze bez...znači zakrpa, a ne kompletiranje rostera doselekcijom.

Baš njesra...



Link to comment
Share on other sites

Da je situacija laka - nije. Međutim, evo prilike da vidimo na delu benefit od (pre)širokog rostera. Ni Real ne dovodi instant pojačanja ako im se povredi neki igrač. 

 

Ponavljam, pojačanja su ok samo ako se pri tome pozdravimo sa nekim, dodatno pretrpavanje rostera nije dobro. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Da je situacija laka - nije. Međutim, evo prilike da vidimo na delu benefit od (pre)širokog rostera. Ni Real ne dovodi instant pojačanja ako im se povredi neki igrač. 

 

Ponavljam, pojačanja su ok samo ako se pri tome pozdravimo sa nekim, dodatno pretrpavanje rostera nije dobro. 

 

Nama su bek i četvorka trebali prije ulaska u sezonu, nevezano za potencijalne povrede.

 

To što imamo glomazan roster nama ne znači ništa jer je pola rostera škart.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Najbolje da ce se klub oglasavati u vezi toga pre utakmice. Iznenadjenje za komsije, neka se spremaju i za scenario kada nam ne igraju Nedovic i Lazic, a i kada nam igraju.

 

Inace ja bih uzeo malog Saranovica iz FMP za 2/3. Ne bi zahtevao neku preteranu minutazu, a opet verujem da bi dobio dovoljno minuta zbog povreda/odmora igraca na njegovoj poziciji. Ne treba mu lopta, igra odbranu, skace, sutne otvorenu trojku. Neka se uci polako da probamo od njega bar nekog Dobrica da napravimo. Malo sam se zaneo, zaboravio sam da u danasnje vreme u obzir dolaze samo bekovi iz nba.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...