Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

26 minutes ago, The_Big_S said:

Da li je moguće da ipak neće biti konferencije za medije i predstavljanje novog trenera? Šta bi sa najavljenom konferencijom juče u 12h? Ako je uopšte neko iz kluba najavio 🤔

 

Biće nakon pobede nad fmp i Partizanom ide konferencija i Čova kaže esam reko , i da napadamo nba prsten

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, The_Big_S said:

Da li je moguće da ipak neće biti konferencije za medije i predstavljanje novog trenera? Šta bi sa najavljenom konferencijom juče u 12h? Ako je uopšte neko iz kluba najavio 🤔

 

Bila je juca konferencija, zajedno sa Dejvisom i Laprovitolom kao novi igrači. 

  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Just now, Filbi said:

Biće nakon pobede nad fmp i Partizanom ide konferencija i Čova kaže esam reko , i da napadamo nba prsten

i da nam objasni da Beli zapravo nije nigde mrdao iz kluba, već vredno radio na oporavku od povrede i da će biti spreman kao zapeta puška uskoro ..a kao bonus izlaganje,  da je mali Top završio u Megi jer ga je Duško oterao a on je zapravo hteo da ga zadrži i pruži mu momentalnu šansu 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, The_Big_S said:

Da li je moguće da ipak neće biti konferencije za medije i predstavljanje novog trenera? Šta bi sa najavljenom konferencijom juče u 12h? Ako je uopšte neko iz kluba najavio 🤔

 

Nemaju ti kad oni da ss bave konferencijama, vidis da je alarmantno stanje. 3 gostovanja u 7 dana, FMP-Partizan-Partizan.

 

Bice vremena za to a i Plavsic ce nam reci sta treba.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, dzakala said:

 

 

Da ocekujemo nesto ovako na Aleksi 😁

Nadam se da ovo necemo primenjivati ni na kome. U skoro svakoj akciji je jedan od igrača na kraju bio sam na šutu. Sreća ovde su promašivali. Bilo ko drugi a naročito igrači KKP neće promašiti.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Videh sinoc Duska, jos nosi nas duks :classic_sad: Bas mi je nekako snuzdeno i dezorijentisano delovao, mislim da ga je ipak iznenadilo sve ovo.

 

Btw, Zmago pravo u metu:

 

Quote

 

"Jedina Duškova greška je što je pristao da dođu pojedini igrači i to ga je koštalo glave", kazao je Sagadin. "Veliki klubovi ne menjaju trenere kao donje rublje."

 

Smatra da je ovosezonski tim Zvezde nije bolji od prošlogodišnjeg.

 

"Ma to su gluposti. Prošlogodišnji tim sa Kampacom i Vildozom, ovogodišnji sa Nejpirom i Teodosićem nisu uporedivi. Ne možeš da nađeš bolje od Kampaca i Vildoze. Ako si izgubio dva najbolja, ne možeš biti bolji. Danas spoljni igrači rešavaju utakmice".

 

Edited by fradler
  • Like 9
  • Tuzno 7
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, fradler said:

Videh sinoc Duska, jos nosi nas duks :classic_sad: Bas mi je nekako snuzdeno i dezorijentisano delovao, mislim da ga je ipak iznenadilo sve ovo.

 

Btw, Zmago pravo u metu:

 

Video sam neki video gde izlazi iz zgrade sa torbama u crvenom duksu

Neko od prolaznika ga otpozdravlja

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...