Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Kapa dole maestru Luki Bjankiju, čovek je uspeo Kuruca da postavi na pravu ulogu, što ni Željku nije uspelo, Sengelija igra jače nego u zadnjoj sezoni u Baskoniji.


Gde je on sve ove godine u Evroligi ne znam ni sam, a nebi ni ove godine bio na mestu el trenera da se nije desila nenada ostavka Skariola.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Ja sam gledao završnicu samo. Alba je čak pokušavala i pokušavala da se samoubije, izgubili su nekoliko lopti na prenosu u finišu ali Barsa je sinoć bila toliko očajna da ni to nije uspela da iskoristi. Definitivno padaju u formi u odnosu na odličan početak, a ovo im je ozbiljna šamarčina.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ja sam gledao završnicu samo. Alba je čak pokušavala i pokušavala da se samoubije, izgubili su nekoliko lopti na prenosu u finišu ali Barsa je sinoć bila toliko očajna da ni to nije uspela da iskoristi. Definitivno padaju u formi u odnosu na odličan početak, a ovo im je ozbiljna šamarčina.

Ja sam iskreno ocekivao slabu formu tj lose/promenljive rezultate Barse na pocetku sezone, ali su oni furiozno krenuli. Videcemo da li sad krece period slabijih rezultata.

Svakako ovo je jedno od vecih iznenadjenja u EL do sad.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Mnogo zavidim Grobarima na ovoj ekipi i mentalitetu. Na celoj atmosferi unutar tima. Juce kod nas u hali tokom trece cetvrtine atmosfera kao na pripremama. Ljudi se i ne nerviraju uopste vise.

Veliki korak u napred KKP i u nazad KKCZ.

E, al` uz Grobarstinutm idu i holteri, srcani probemi, problemi s` zivci....

Nije lako.

:classic_biggrin:

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam i Valensija-KKP sinoć, jedna baš teška rovovska borba, jedna od ružnijih Partizanovih utakmica u ove dve evroligaške godine ali su individualni kvalitet Partizana i nesposobnost Valensije da makar pogodi slobodna bacanja u nekoj normalnoj meri na kraju presudili. Valensiji su falila 2 od 4 najbolja napadača i ono je stvarno bilo mučenje gledati bez Harpera i Ojeleyea ali su zato izginuli u odbrani i isterali Partizane iz zone komfora. Podsetili su me na onaj Radonjićev tim sa Kalinatorom i Woltersom koji se dobro šibao sa svima ali na kraju nema dovoljno onih koji znaju da proture loptu kroz obruč. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Kronostime said:

Bussiness as usual?:classic_biggrin:

 

često pomislim kako je kronostime arhetip, snažan razlog zašto ovde na ovim prostorima vladaju tito, sloba, vučić;

samo da se raduje nečijoj nesreći, iz toga proizilazi i lična radost, zbog toga ćemo žrtvovati i lični komoditet.

 

baš ono slika i prilika

 

da ne citiram sunshine.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

često pomislim kako je kronostime arhetip, snažan razlog zašto ovde na ovim prostorima vladaju tito, sloba, vučić;

samo da se raduje nečijoj nesreći, iz toga proizilazi i lična radost, zbog toga ćemo žrtvovati i lični komoditet.

 

baš ono slika i prilika

 

da ne citiram sunshine.

SoBDkqo.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

Mnogo zavidim Grobarima na ovoj ekipi i mentalitetu. Na celoj atmosferi unutar tima. Juce kod nas u hali tokom trece cetvrtine atmosfera kao na pripremama. Ljudi se i ne nerviraju uopste vise.

Veliki korak u napred KKP i u nazad KKCZ.

С обзиром како смо играли, јуче је било добро навијање, до самог краја. Можемо да кривимо управу да је неспособна, тренера и играче, али подршка никада не сме изостати.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Систем те лаже said:

С обзиром како смо играли, јуче је било добро навијање, до самог краја. Можемо да кривимо управу да је неспособна, тренера и играче, али подршка никада не сме изостати.

 

Slažem se. Učim sina da uvek isprati ekipu aplauzom pa se sam upecam kako mi teško pada trenutno. 😄

 

Teška i čudna situacija ali uvek uz naše makar bili najgori na svetu.

 

Napred zvezdo!

Link to comment
Share on other sites

Kupio me Kemba svojim odnosom do igre i mindsetom. Stigao kao jedno od največih imena koja su došla iz NBA u EL. Ali bez kurčevitosti i zahteva po privilegijima. Prihvatio backup ulogu, podredio se timu. Bori se, pozitivan je i odlučen da doprinese timu u ulozi koja mu je odredjena. Svaka čast.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...