Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Lopta se od table odbila na dole pod pravim uglom pa su, po meni isoravno, zaključili da je pogodila tablu odozdo a ne pozadi.

 

Što se tiče 5 sekundi, to je definitivni moralo da se sudi.

 

Navijao sam da dobije Olimipijakos, ali je Barsa bila bolja u produžetku. Nekako su lakše dolazili do koša. 

 

Abrines sa dve trojke vratio ekipu u egal kad su je svi već ožalili. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

lagano covek gleda u nibove noge koji dva puta gazi liniju i ne sudi nista.

verovatno slucajno, upalo mu nesto u oko bas u tom trenutku.

 

sto se tice oly tekme, to je bukvalno skoro pa ukradena pobeda. 

i sta sad nikom nista, trojica sudija verovatno ne znaju da broje? 

za ovo i ovakve greske i propuste se na svakom poslu dobija ne kazna vec otkaz a ovi ce da nastave da kradu i nikom nista, nece biti ni kaznjeni. mozda par tekmi ih nece biti i teraj dalje jer oni su nedodirljivi a nedodirljivi su zato sto ih stiti vrh eurolige.

najodvraniji deo kosarke, i u nba ima svega i svacega, ali ovo sto rade ovi lopovi koji sude el je apsolutna sramota i samo takmicenje postaje jadno i bedno.

treba svi da im javno na utakmicama nude pare kao sto to radi janakopulos.

 

ako ovako nastave ni ova lakrdija od naseg fudbala i sudjenja im nece biti ravna.

 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 hours ago, Don Dusko said:

Mrtva trka

 

Edit: da pojasnim

Janakopulos mi je odvratan a Putin još više. Ali kad već pričamo o sportsko-političkim vezama, i ovo što radi država Izrael nije za pohvalu pa samim ti ne mogu ni za Makabi da navijam iako su mi kao klub simpa

Edited by Marvin
  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Marvin said:

Mrtva trka

 

Edit: da pojasnim

Janakopulos mi je odvratan a Putin još više. Ali kad već pričamo o sportsko-političkim vezama, i ovo što radi država Izrael nije za pohvalu pa samim ti ne mogu ni za Makabi da navijam iako su mi kao klub simpa

Ovde on koristi tu izjavu u fazonu ako ste nas pokrali(sudije) sad cemo mi vama da uzvratimo..

 

Pogresna akcija jednako reakcija.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, daftpunk said:

 

lagano covek gleda u nibove noge koji dva puta gazi liniju i ne sudi nista.

verovatno slucajno, upalo mu nesto u oko bas u tom trenutku.

 

 

 

I bez usporenog snimka se videlo da je gazio liniju. Ispred nosa sudije koji se pravio da ne vidi. Od svih evroligaških timova Makabi ima najbolje suđenje. Retko kad su oštećeni kao sada u trećoj utakmici protiv Panatinaikosa, bilo je par odluka na njihovu štetu. U svakom slučaju sutra ću navijati za Pao, želim da gledam majstoricu. A i više bih voleo da prođe Pao. :smiley53:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Može li mi netko od navijača zelenih iz Atene reći kako su točno oštećeni jučer? Ova situacija s gaženjem linije nije imala nikakav utjecaj na meč, iz tog posjeda Maccabi nije dao koš, štoviše, išla je kontra i Lessort je bio fauliran za 2 bacanja. Nakon toga apsolutno svaka odluka je bila ispravna. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
29 minutes ago, Sharp said:

Može li mi netko od navijača zelenih iz Atene reći kako su točno oštećeni jučer? Ova situacija s gaženjem linije nije imala nikakav utjecaj na meč, iz tog posjeda Maccabi nije dao koš, štoviše, išla je kontra i Lessort je bio fauliran za 2 bacanja. Nakon toga apsolutno svaka odluka je bila ispravna. 

 

 

Jer nisu dobili loptu kada je Nebo gazio liniju. To je bilo na 55 sekundi do kraja. Nebitno je sto je Makabi izgubio loptu i Lessort imao bacanja na nekih 45 sekundi do kraja. 10 sekundi je ogromno vrijeme u kosarci a i u naletu su bili.

Posle tih Lessort bacanja sledeci njihov napad je na 2.6 sekundi i sut Nunna.

Sad je to sbbkbb prica ali razvoj situacije je mogao otici na totalno drugu stranu da je Pao ima loptu i pun napad na 55 sekundi. 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Ovo za petu je tacno, ali Nebo je, pre nego sto je uhvatio loptu, bio desnom nogom na liniji, onda uhvatio loptu, pa desnu nogu spustio na zemlju u terenu. Koliko ja vidim ovo je cist aut i greska sudija. Da li sam ja lud ili Evroliga izbacuje saopstenja koja su pogresna.
 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Del Piero said:

Pa ovaj sudija pored Satoranskog je izbrojao rukom 5 sekundi, neverovatno da covek nije nista uradio nakon 5. sekunde. Sta je tacno cekao?

 

Sreća za Barsu što tu nije bio Javor, zna se kako on broji - 1,2, 5. Evo njega večeras sudi Fener - Monako.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

“Sledeći put bi možda trebalo da, umesto parfema da prikrijete svoj smrad, ukradete naočate kako biste bolje videli”, osvanula je danas poruka n profilu Dimitriosa Janakopulosa.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

“Sledeći put bi možda trebalo da, umesto parfema da prikrijete svoj smrad, ukradete naočate kako biste bolje videli”, osvanula je danas poruka n profilu Dimitriosa Janakopulosa.

On ce do sutra da izbaci 100 statusa o sudijama. :puke:

 

 

Guduric Marko!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...