Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 hour ago, Guru said:

Kako rotira drug Mumbru, košarkaški komunizam at it's finest. Da mu neko uvali mene u roster dao bi mi 5-10 minuta, jer greota da se i ja ne istrčim malo i bacim koju ciglu. 

 

Mumbru.png

 

 

Solidno, al' sramota da Puerto nije dobio 2nd stint na parketu, a i Robertson je realno zapostavljen... Mogao je da štrpne koji minut od Džounsa i Odželeja, jeste da su mu to najbolji igrači, al' preforsiraće ih ovolikom minutažom. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Zasto?

Jer na osnovu jedne utakmice zakljucis da se ne treba plasiti Reala.

 

Ne uzimas u obzir da je za njih ovo nije toliko bitna utakmica kao za recimo PAO...

 

Kad se bude lomilo a odigraju sl kao veceras ili vezu seriju tekmi onda ti moze stojati: 

"To je taj premocni Real kojem svi treba da skidaju gace"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Don Dusko said:

Jer na osnovu jedne utakmice zakljucis da se ne treba plasiti Reala.

 

Ne uzimas u obzir da je za njih ovo nije toliko bitna utakmica kao za recimo PAO...

 

Kad se bude lomilo a odigraju sl kao veceras ili vezu seriju tekmi onda ti moze stojati: 

"To je taj premocni Real kojem svi treba da skidaju gace"

To tek sledi. Masu ljudi je odje pisalo da nece imati poraza u reg. dijelu sezone. Ono bas su smorili.

 

Napravili famu od ovog sastava Reala a oni nece osvojiti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

To tek sledi. Masu ljudi je odje pisalo da nece imati poraza u reg. dijelu sezone. Ono bas su smorili.

 

Napravili famu od ovog sastava Reala a oni nece osvojiti. 

Uh, nece imati poraz u regularnom delu mislim da niko nikad nije napisao, a ne masa ljudi.

 

Da li ce osvojiti to niko ne zna jer je F4 zanimljiv i nepravedan sistem za odredjivanje prvaka, ali da su najjaca ekipa i najveci favorit, to svakako jesu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, bosMan_jr said:

Uh, nece imati poraz u regularnom delu mislim da niko nikad nije napisao, a ne masa ljudi.

 

Da li ce osvojiti to niko ne zna jer je F4 zanimljiv i nepravedan sistem za odredjivanje prvaka, ali da su najjaca ekipa i najveci favorit, to svakako jesu.

Prije duela sa Fenerom je bilo takvih misljenja pa se islo do toga da je ovo najjaci tim ikada u Evropi itd itd. Bice zadovoljstvo kad im neko skine skalp u PO/F4.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Grobarcina1992 said:

Ovaj Amine Noua fino pojacanje za Fener koliko su komsije trazile 4 mogli su ga i oni potpisati sve momak radi na terenu 

 

Pošto su se samo komšije pitale oko eventualnog potpisa 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije bas da je Moja igrac za kojeg se otima pola Evrope dobar igrac rotacije i to je to komsije od početka sezone kukaju kako im treba 4 sigurno su ga mogli ranije kaparisati samo je velika razlika sto je Feneru sportski direktor jedan Maurizio Gherardini a komisijama poslusni Dozet 

Just now, Grobarcina1992 said:

Nije bas da je Noua igrac za kojeg se otima pola Evrope dobar igrac rotacije i to je to komsije od početka sezone kukaju kako im treba 4 sigurno su ga mogli ranije kaparisati samo je velika razlika sto je Feneru sportski direktor jedan Maurizio Gherardini a komisijama poslusni Dozet 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...