Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

2 minutes ago, Crni said:

Hanga ne bi bio Hanga da na neku WTF situaciju. Na kraju Luka dade dva gola i jbga mora se biti zadovoljan sa tim. Od koga je-dosta je.

Svaka cast igracima, a sudijama stavim do znanja.

Dak brate nemoj zajebavati. Do povrede Luka nam je bio mozda i najkosntantniji. Vcrs je odlican.

 

Cemu ovo?

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Treba reci da smo lepo zatvorili Pantera i Dozera. 

I Ledej ne uziva sa penala.

Mislim da ima rezerve u Bokiju, Gidri i Teu, tako da oni minuti sa Hangom na kecu se nece javljati u nastavku. Jago unese energiju, Teo nastavi...ova utakmica pokazuje kao i sve ostale da si jedino na cetvorci u deficitu.

Link to comment
Share on other sites

Bolji smo. Igramo timsku kosarku. Imamo duplo više asistencija. 10 prema 5. Oni su i na prosloj utakmici u EL imali ukupno 9 asistencija za ceo mec. Igraju individualno, i ako im zaustaviš skorere njih nema. Tako smo ih resili i prosli derbi

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Dak brate nemoj zajebavati. Do povrede Luka nam je bio mozda i najkosntantniji. Vcrs je odlican.

 

Cemu ovo?

Zato sto lik ovo sto komentarise nema veze sa realnoscu, vec sa nekim njegovim nezadovoljstvom.

 

Odlicno poluvreme, bravo!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Golijat said:

Zato sto lik ovo sto komentarise nema veze sa realnoscu, vec sa nekim njegovim nezadovoljstvom.

 

Odlicno poluvreme, bravo!

Odlicno Lukino poluvreme sem suta sa bacanja. Promasio tri bacanja od 4 koliko je cela ekipa promasila za poluvreme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Dak brate nemoj zajebavati. Do povrede Luka nam je bio mozda i najkosntantniji. Vcrs je odlican.

 

Cemu ovo?

Ko kad bi grobari rekli Trifke je bio pre povrede ekstra, a i veceras je odlican.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

"Potez" prvog poluvremena je Teovo unošenje u facu onom.

Time je podigao borbenu gotovost cele ekipe.

Jbg, kad alfa mužjak krene, moraju svi da krenu za njim.

Bravo Teo.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

To ne znam, nisam obratio paznju ali je cista nesportska. Jbg.

Prihvatam da je možda nesportska (na utakmici sam pa ne mogu da vidim snimak), ali ja nisam primetio da su sudije pokazale pre instrukcija sa klupe. Opet kažem da nisam siguran za svu trojicu sudija da neko nije pokazao, ali čini mi se da nije.

Ako je tako to je kršenje pravila. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Odlicno Lukino poluvreme sem suta sa bacanja. Promasio tri bacanja od 4 koliko je cela ekipa promasila za poluvreme.

Jesi li siguran da je samo to promasio? Jel sve pokupio u odbrani? Npr kad mu Kaminski skuplja sa glave loptu? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...