Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

@Don Dusko ovo nema jikakve veze sa isterivanjem pravde u ovom mecu vec nakupljenim frustracijama tokom cijele sezone, nakupilo se coeku. On je dobio u nasem timu najvise tehnickih i najvise je na.... sudije posle svakog meca. 

 

Prvenstveno losa igra njegova, njegove ekipe kulminirana sa ovim ponizavanjem od strane igraca Efesa ali ih i ne krivim za to koja je kulminirala sa prvom nesportskom za faul nad Oturuom a onda se nakupilo coeku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Da, sudije kradu, veliki broj igraca se zali na njih cele sezone

Znaci kradu i druge klubove a ne samo Zvezdu?

 

Ti covece pises kako oni tendeciozno rade protiv Zvezde a ne da su nekompetetne pa zbog toga grese.

 

Postoji razlika.

 

Uvek cu se izrugivati stavovima koji govore kako tedenciozno sude protiv nas!

Link to comment
Share on other sites

Povraca mi se od ove ekipe. Neverovatno da su u jednoj ovakvoj utakmici uspeli da me izlude najvise od pocetka sezone. 

 

Nemam reci koliko je ovo ponizavajuce, ne pamtim da sam gledao bedniji nastup neke ekipe u el. Treba sutra objaviti kraj sezone i raspustiti ovaj jadni klub.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Znaci kradu i druge klubove a ne samo Zvezdu?

 

Ti covece pises kako oni tendeciozno rade protiv Zvezde a ne da su nekompetetne pa zbog toga grese.

 

Postoji razlika.

 

Uvek cu se izrugivati stavovima koji govore kako tedenciozno sude protiv nas!

Mozda kad budes mogao da razdvojis mrznju prema Covicu i domacim igracima od ljubavi prema klubu ces moci neke stvari na drugi nacin da vidis. Do tada cu i ja tebi da se rugam za sve sto mi zvuci glupo.

  • Like 4
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, YAO said:

Spominjati sudije u ovoj sramotnoj evroligaskoj sezoni,od uprave do igraca je neverovatno

Mi smo sramni cele sezone i zasluzujemo 16. mesto, ali ovim sudijama kolektivno treba nesto da se uradi (da ne navodim sta, popicu ban)

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Mozda kad budes mogao da razdvojis mrznju prema Covicu i domacim igracima od ljubavi prema klubu ces moci neke stvari na drugi nacin da vidis. Do tada cu i ja tebi da se rugam za sve sto mi zvuci glupo.

Možda i ti da naučiš da odbrana Čovića i njegovih postupaka nije ljubav prema klubu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zadnji vezni said:

Zašto ne pominjati sudije i pored naše jadne EL sezone?

Kad su god mogli i gde su god stigli su nas krali i sakatili.

Evo i ova situacija sa Jonsom i joelom je dobar primer.

I ja bi nas krao kada ne poštujemo organizaciju u kojoj navodno želimo da učestvujemo 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...