Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

1 minute ago, fradler said:

 

Jovic i Miljenovic

Jovic, tanko je to jos. Treba mu barem jos 2 ili 3 sezone za EL ako ovako nastavi.

 

Miljenovic jbg bez suta spolja, Yago je tu mnogo ispred.

2 minutes ago, K.Dot said:

Nekako je lepo gledati ovako decu iz mege kako igraju, zamisli dodaš im još par proverenih EL igrača. 

Mislis da je isto igrati u klubu gdje je razvoj no1 opcija i u klubu gdje bi ti j.... sve po spisku nakon 1 lose partije?

Link to comment
Share on other sites

Какав Миљеновић људи, мислим јесте интересантан него где ви то њега видите у Звезди кад имамо Теа и Јага и тражимо првог плеја за следећу сезону 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Mislis da je isto igrati u klubu gdje je razvoj no1 opcija i u klubu gdje bi ti j.... sve po spisku nakon 1 lose partije?


Verujem da nije isto ali voleo bih da i mi imamo nekog mladjeg igrača u timu, ubedjen sam da bi i navijači imali više razumevanja za neku lošu partiju. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

A Nedovicu jebi se sam si a promenis odluku i zeznes Tobija koji se spremio na skok.

Rezonska odluka jer je Tobey utrcavao za lagano kucanje a Neda promasio 2 otvorene 3 prije toga ali dobro, standardno nerazumijevanje situacije

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Rezonska odluka jer je Tobey utrcavao za lagano kucanje a Neda promasio 2 otvorene 3 prije toga ali dobro, standardno nerazumijevanje situacije

Bilo bi da se ovaj u poslednjem trenutku nije predomislio...

Link to comment
Share on other sites

Nedovic sutira iz okreta i sa devet metara, a kad je sam kao duh gadja Tobija u ledja. Selekcija suta uzas.

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Rezonska odluka jer je Tobey utrcavao za lagano kucanje a Neda promasio 2 otvorene 3 prije toga ali dobro, standardno nerazumijevanje situacije

Nije nerazumevanje. Uzeo je dva totalno nerezonska suta pa propustio najrezonskiji moguci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...