Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Sa čim da odgovorimo pod košem? Mitrovica koji pravi faul u napadu u prvom posedu na utakmici,  pa onda početkom druge četvrtine pa onda još dva početkom drugog poluvremena...a važi za igrača koji to bože razmišlja.. 

Deda i toby? Lazarević? 

Ma daj...ovo je slika i prilika idiota covica i njegovog razumevanja za ovaj sport

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koji bi još klub osim ovog rekreativa, dao višegodišnji ugovor ovom penzioneru hangi? Covek je takva stetocina da nemam reci. Ovo sto on igra i procente sto ima su za otkaz svuda, ali kod nas je kaparisan jos jednu godinu  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

a dileje braća, malo rusija, malo srbija i sada tamo daleko a evo i kosovo srbija hahahhahahaahhah

 

premotajte vreme na jun da se zavrsi ovaj kosmar. boli me kurac za rezultat ali sve ovo u i oko kluba je toliko mucno da pocinje maximalno da me nervira

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, DijametralnoSuprotan said:

Mislim da ipak treba svoditi racune i podvlaciti liniju na kraju sezone sto se tice Sfera ali ne izgleda dobro vec neko vreme.

Ma covek nema autoritet. Jbg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Abizolirni said:

Sto je jos jace, manekeni spustili gace na -14 a tamo neki stizu i -24...al' jebiga, to smo mi.

Zna se naša igra. Kao krenemo nešto, koprcamo se malo, protivnik malo stegne, a mi osetimo tvrdo i tu je već gotovo. Predali smo se, dalje igramo da prođe vreme

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...