Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

29 minutes ago, Del Piero said:

Prva dva kosa Cacka Nedovicev igrac utrcava na zicer i daje poene, dok Nemanja nema blage veze gde mu se nalazi igrac. 

Ma nije moguće da Nemanji igrač utrčava iza ledja

Link to comment
Share on other sites

Dobar Jago posle drugog ulaska. Inače, nisam ni znao da je Marinović savetnik u Čačku. Meni iritantan lik, a i bolje neka bude prvi trener a ne ovako da uzima tablu i priča šta da se radi na terenu. Ovaj prvi trener želeo i on nešto da kaže al čeka da ovaj završi.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Ok sam su krem evrokosarke i ne mozemo bez Tea protiv njih, je l' ti lakse sada?


Nije mi ni bilo tesko, mislim da si bespotrebno nervozan. Jednostavno smatram da kao navijaci najveceg kluba u drzavi ne treba tako da se ponasamo naspram ekipe koja igra fer i bori se do gornjih granica svojih mogucnosti. I dalje mislim da nisu nesrecnici, naprotiv, divim im se na sportskom uspehu koji su postigli u KRK.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hanga ne da nije loš, vec je kriminalan. To sto je igrao u Real Madridu,od toga nas tim nema nista. Proslo vreme. 

Covek ne postoji. Brojke su ispod svakog nivoa, i u Aba i u EL. Bolje da je igrao u Ekstramaduri pa ovde dao veci doprinos, nego sto je igrao u Realu i igra ovo sto igra.

 

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Del Piero said:

Prva dva kosa Cacka Nedovicev igrac utrcava na zicer i daje poene, dok Nemanja nema blage veze gde mu se nalazi igrac. 

Posle toga vise nije usao u igru. Nadam se da mu je to skolovanje. Makar gledao Lazarevica 40 minuta necu da gledam ono lelemudanje u odbrani i prigovaranje Jagu za greske.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kod Hange je problem loša forma. On bi možda i ranije uhvatio bolji ritam, ali povreda Teodosića i njegovo igranje pleja je doprinelo da samo bude još gore. Inače, veliki profesionalac, borba i zalaganje se ne nikad ne dovodi u pitnanje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ova novinarka Arene koja vodi ''Oni vole Srbiju'' je anđeoski lepa. Obožavam njen način govora koj ije seksipilan, ima graciozne pokrete ruku, božanstven pogled. :heart: 

Edited by Volter
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bogoljub Gagic said:

Зар не знаш да се то овде назива небитни поени?

Crni Nedovicu, kako da promasis???

7 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Ovo je vec nesto drugo. Sada odrzavati ovih 15ak do kraja i ne rizikovati s Teom.

Koliko je igrao Teo u 1/2? Sajt ne radi

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Crni Nedovicu, kako da promasis???

Koliko je igrao Teo u 1/2? Sajt ne radi

Ja ti kažem. Neki više vole da promašuje nego dobro da igra. Jer, jbg. sad i DeDa nije loš pa nemaju koga da pljuju. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...