Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Nisu lenji...da smo uzeli najskuplji skalp koji nam nedostaje u Blaugrani i ovde se pojavili sa tim hajpom, samopouzdanjem i skorom 3-4 u EL...i mi bi ubacivali mikrovalne od sobajle.

Ovo im je verovatno od početka sezone i najteže gostovanje naloženom ABA anderdogu jer dolazi dva dana nakon najteže podnetog poraza u gostima od favorita EL.
Da je Nejpir u onakvoj tekmi u zadnjih par minuta rešio Barsu na iso košarku, verovatno bi to bilo dovoljno za njegov restart uz ovo Mesinino prozivanje jer i da je postojala takva opcija do sada, vrata su ipak dupetom zatvorena.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, jaka blazic said:

ali ovaj sa arene otvoreno lik navija za zadar

pa sad je vreme da se vrate, pa lakic opasni suter, nedovic se oklizne on prica o sjajnom prodoru...

mogli smo ih primiriti

Neprijatno koliko navija za Zadar.

 

Ja sam se nadao da ce nasi zbog onoga imati motivaciju da bude plus 60, ali ipak je utakmica protiv Barse pre manje od 2 dana uzela maha...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Troteri said:

Neprijatno koliko navija za Zadar.

 

Ja sam se nadao da ce nasi zbog onoga imati motivaciju da bude plus 60, ali ipak je utakmica protiv Barse pre manje od 2 dana uzela maha...

Na početku mu je suza kanula koliko ga je dirnulo saopštenje Zadra poslije napada na naše.

Kasnije doživio serijske orgazme kad je Luka onu bananu popio.

Link to comment
Share on other sites

Pored Lazarevica, Kuzmica, Ilica, meni i smisao Dedinog bitisanja u rosteru postaje sve upiniji. Ne daje apsoluno nista osim prisustva na terenu. Defanzivno krater, spor, sut uglavnom preskace kada je sam, tako da ne znam koliko ima smisla drzati ga u 12.

Link to comment
Share on other sites

Da se ovo dobije makar i 107:108 rezultatom i da se na tekmu zaboravi odmah posle tusiranja.

 

I pravac BG na malo odmora pa priprema za Fener.

 

U ovakvoj tekmi i u ovim okolnostima tesko da bilo sta mozemo da mozgamo i trazimo sem pobede.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nejpirovo već četvrto bacanje lopte u pravcu u kojem se verovatno nalazi obruč je isključivo krivica trenera ako na bar 4 od 6 prekida nije umeo i uspeo da objasni da mu trenutno nije to posao jer ima ko to da radi jer on nema učinak iz tog segmenta...da nije ni blizu i nema smisla da to iznova pokušava kao Homer.



Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...