Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Posted (edited)

Da ne ubacuju svašta na parket i da vređaju igrače,  ne bi bilo problema, ali oni sve rade suprotno. Vređaju porodice, i to naj morbidnije, I bacaju predmete.

 

Kada su zvezdi praznili halu, prvi su to čekali, a usput provocirali srednjim prstima. 

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ovaj sa arene je prevazišao i vučićevića, Panter se pozdravlja sa igračima, idi brate na šipku menjaj nekog od principa i vodi navijamke nije posao komentatora za tebe

Edited by Perkos2
  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kako maliciozno voditelj okrenu pricu o Panterovom pozdravljanju, pa jos kaze premotao sam, pozdravio se sa svim igracima na kraju utakmice.

Ipak Jakovljevic uskace da ispravi, da budemo do kraja tacni 😁😁😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vlade Djurovic je jedan veliki gospodin i poznavalac kosarke, skoro je sahranio sina, a opet je tu da da realan komentar.

 

A pro po ovog u Areni - gasi Ksl, ovo nikome ne treba ni za qrac.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Jakovljevic je debil, ne znam kome je palo na pamet da ga dovodi tu. A matori Djurovic simpatise Zvezdu zbog domacih igraca, isto lupeta gluposti

Oni su stalni konsultanti mislim...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fradler said:

Nisam bas pazljivo ispratio cirkus, jesu se nasi povukli u svlacionicu jer su ih gadjali? Kapiram da arbitri ne bi praznili halu zbog vredjanja.

Naravno, samo sto neki pokusavaju da predstave kako su otisli u svlacionicu zbog vredjanja Coviceve zene

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...