Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Ali ludi Deda koji ispod obruca skace na sut za 3, ovo je lako mogla da bude silazna putanja. 😄

Tutorijal kako NE zavrsiti cetvrtinu. Dopustas skok u napadu, ostavljas Lovernju da od Tobija napravi dete pa onda sutiras trojku iz bloka u 7. sekundi napada i ostavljas Asvelu 20 sekundi za poslednji posed

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mirage93 said:


Sta je problem ovde? Zasto pisete napamet?

Bukvalno je trebalo posle prve cetvrtine da vodimo 15 razlike ali je Javor vratio i odrzao Asvel u igri, poceli su sutevi da im ulaze i to je to. Ova ekipa je limitirana i to samo slep covek ne vidi, ali prozivati ove momke za "pristup" je sramota i notorna glupost.

 

Pristup jeste sramota. Javor jeste krao. Jedno ne iskljucuje drugo.

 

Evo ne krade vise pa igramo odbranu kao protiv Cedevite za vikend.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Knipex said:

Sve me nervira večeras, na slavi se žena dohvatila alkohola pre mene. Ćapila rakiju dok sam ja još jeo žito. Popio samo jednu da nazdravim kumu. Nervira me ovaj bubanj u hali. Nervira me Kovačić više nego svi zajedno. Nerviraju me naši centri. Beskrvni Nedović u odbrani. Javore, Javore,...

Kovacic izuzetno iritantan. Gledam hrvatski prenos.

Link to comment
Share on other sites

Dve beskorisne i mlohave pojave u vidu davidovca i tobija, uz pogubljenog lazarevica.. 

Sta da ocekujes cemu da se nadas.

I oni za ovo sto prikazuju primaju platu. 

Za ovako nesto moras biti rodjen pod srecnom zvezdom.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mirage93 said:

Ali ludi Deda koji ispod obruca skace na sut za 3, ovo je lako mogla da bude silazna putanja. 😄

Tutorijal kako NE zavrsiti cetvrtinu. Dopustas skok u napadu, ostavljas Lovernju da od Tobija napravi dete pa onda sutiras trojku iz bloka u 7. sekundi napada i ostavljas Asvelu 20 sekundi za poslednji posed

Ovo mu je 2. ili 3. put veceras. Bukvalno trazi da mu se Javor pojavi...

Link to comment
Share on other sites

Masimo 3 otvorene trojke za plus 3, sto na ovom mecu u ovom trenutku ima nenormalnu vrednost... I onda Kaudi kosarkas 2 plus 1 preko Tobija koji stoji i gleda...Ne moze na silu nista

Edited by Mirage93
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...