Jump to content

KK Partizan 2023/24 - UŽIVO


Son_of_a_gun

Recommended Posts

1 minute ago, Don Dusko said:

Ljudi gledao sam Real zadnjih 5-6 tekmi u EL. I ovo im je NAJBOLJA utakmica. Spustili su gas a na vas im se dize jer prosla sezona jbg.

 

i Virtus su rutinirali u gostima sa pola snage i sa pola pistupa od večeras.

Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

 

i Virtus su rutinirali u gostima sa pola snage i sa pola pistupa od večeras.

Pa da. Protiv Albe se stekali i opet to dobili. Ovo je jbg drugi nivo za sve. Kada su naspanovani na max.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

 

Sa čime?  Onom jednom izgubljenom?

 

Kad nisu imali igru, davali šuteve preko ruke, posle Kampaco napravio 10ak poena, po čemu je među najboljima u Evropi.

 

Kakva zabluda. Dodje ti prvak Evrope, napaljen kao da igraju za život i ti kažeš samo od nas zavisi.

 

Ma da, mi smo ta ekipa koja se pita za sve.

Apsolutno mislim da je do našeg raspada poslednjih par minuta 3.cetvrtine, što ovako brutalna ekipa surovo kazni. Biće zanimljivo i šta će Željko reci na konferenciji, a bice oko toga pitanja sigurno. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Xpert said:

Imamo pokaznu vezbu razlike izmedju Pantera i Hezonje. Jebiga, nije ista strastosfera.

Malo je i do toga što uvek ima ko da ga pokrije, čak i da mu ne ide. Ljudi su imali luksuz da im jedan Kampaco zableji veći deo prvog.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ScepanScekicSto said:

Mi sa ovom igrom bi recimo Bajern unistili, i sve te neke ekipe oko nas na tabeli, ali ovo sto oni igraju… mi bez Ledeja, sa tucom na Panteru… jebi ga

 

bolji su i to je to

 

I Bajern i Virtus.

Link to comment
Share on other sites

Just now, PatrickStar said:

Apsolutno mislim da je do našeg raspada poslednjih par minuta 3.cetvrtine, što ovako brutalna ekipa surovo kazni. Biće zanimljivo i šta će Željko reci na konferenciji, a bice oko toga pitanja sigurno. 

 

Mi smo trebali da damo koji koš više, to da. Ali njihov napad je bio ubitačan.

Link to comment
Share on other sites

Ma da, kao da nismo gledali Hezonju u raspad izdanju u važnim momentima. Da ne pričam o tome što se nad Kevinom igra najubitačnija odbrana u Evropi kad je reč o nekom pojedincu, a očigledno nema dovoljan respect sudija. 

 

Od igrača se traži zalaganje do kraja, a na forumu se skidaju gaće pri prednosti protivnika.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Prosle sezone je i te kako bila. Dakle, do Panera je iskljucivo.

 

Uz malu oklakšavajuću okolonst da su prošle godine znali da sviraju i poneki faul nad njime kad se igra ova full contact odbrana.

Edited by realno *w
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Čista lopta PJa.

 

Čista kao suza i idiot na metar odatle kao ne vidi.

 

I naravno da ne pričamo o 5 koraka.

 

 

Ovakve odluke su mi direktni pokazatelj namere sudija. Ako si dobro postavljen i stojiš na metar od situacije, ne možeš da ne vidiš da je em čista lopta, em koraci kao kuća.

 

I doneseš 2 pogrešne odluke u sekundi.

 

U facu ti kažu, džabe se pališ druže.

Edited by realno *w
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, PatrickStar said:

Sad ih čekamo da u laganom ritmu uz 200+ poena izgube u Madridu od Baskonije...

 

Dobro, na neki način je i čast da se prvak Evrope u toj meri loži na utakmice sa tvojim timom 😄

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...