Jump to content

KK Partizan 2023/24 - UŽIVO


Son_of_a_gun

Recommended Posts

2 minutes ago, DameTime said:

Kaboklu je definitivno BBIQ u minusu. Ovo je za šamar u svlačionici.

 

Vratio sam snimak bas da pogledam, deluje da ne bi usla... ali svakako NE DIRAS LOPTU POSLE ISTEKA... kao i Trifa, nema hvatanja, izbijaj!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Vratio sam snimak bas da pogledam, deluje da ne bi usla... ali svakako NE DIRAS LOPTU POSLE ISTEKA... kao i Trifa, nema hvatanja, izbijaj!

Ne bi usla definitivno. Ali dva zadnja napada Partizana dva suta za 3 poena Pantera iz "njegovih"situacija. Morao je jednu da metne.

Link to comment
Share on other sites

Solidnih 9 minuta i 50 sekundi, onda 6-0 dozvoljavamo u tih zadnjih par sekundi...

1 minute ago, Xpert said:

Al Kaboklo mahanje kaziprstom, nakon sto napravi glupost... tacno ce me izludeti. 

 

I naravno trojka uz zvuk sirene. 6 poena primljenih za 10tak sekundi.

 

A smešan faul baš.

Link to comment
Share on other sites

Šta bih dao da mi neki stručnjak objasni pokušaj udvajanja protivničkog pleja na 9 metara od koša, na 5 sekundi do kraja najlošijeg mogućeg napada. Što naravno svaki put rezultira otvorenim šutem protivnika.

 

Dečko tapka u mestu 15 sekundi, nemoćno širi ruke, niko od igrača Igokee se ne kreće, al kad im ponestane ideja, naš igrač se zaleće na njega i ostavlja svog igrača otvorenog.

 

Ovo radimo od početka sezone, primili smo krš poena i ukrali 0 lopti tako.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, YAO said:

Ja ne razumem. Tristan ne igra ni malo,kako decko da podigne samopouzdanje ako ce ga zbog 2 greske izbaciti. Pa kako da ne napravi gresku kad ne igra uopste

Stavom koji pokazuje na terenu, ne zasluzuje ni sekund. 

 

Nisu problem greske kao greske, vec pristup i nemar, manje vise sve vreme dok je na parketu.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, YAO said:

Ja ne razumem. Tristan ne igra ni malo,kako decko da podigne samopouzdanje ako ce ga zbog 2 greske izbaciti. Pa kako da ne napravi gresku kad ne igra uopste

 

4 greške. 3 puta lopte u ruke, jednom pukom srećom bio aut za nas. 

 

Treba da ga ostavi dok ne bude +8 za Igokeu, pa da udjemo u nervozu kao protiv Splita?

 

Pogledaj Balšu. Bolno netalentovan, ali može da ne igra 3 tekme, kad udje na četvrtoj, grize. Nekad to svejedno izgleda loše, ali stav nije sporan.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...