Jump to content

La Liga


Baros

Recommended Posts

On 1/16/2024 at 4:00 PM, Drug Crni said:

odnos između njega i Pereza nije idiličan.

 

U trenutnoj fazi izgradnje nove Realove ekipe, Carlo je bukvalno savrsen trener za Pereza i u periodu u kom ja pratim klub samo je Zidane imao vise kredita kod Pereza od Carla jer mu je on bio najdrazi Galacticos i uvijek ga je gledao drugacije od ostalih zvijezda koje je doveo. Glavni faktor zasto je Carlo pogodan za Pereza je sto se ne buni pretjerano ako ne dobije igrace koje zatrazi i radi posao, a u Realu kao i u Bayernu uprava, a ne trener vode glavnu rijec oko transfera. Dodatni plus mu je i sto itekako zna drzati svlacionicu pod kontrolom i odlican je vodja za ovu mladu ekipu koja se polako ali sigurno profilise u nosioce novog superjakog Madrida. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo je natpisa u španskoj štampi koji su išli u prilog tvrdnji. "Marca" je tradicionalno naklonjena Realu i obično ima tačne informacije.

Očito su odnosi izglađeni. I mogu se složiti sa tobom..Carlito je odavno naučio kako se trenira ekipa pod predsedničkim autoritetom..istrenirao je njega pokojni Berluskoni dobrano :lol_2: Navijač sam Milana pa mislim da znam o čemu pišem..tamo su Berluskoni,Galijani i Brajda odlučivali o svemu..

Volim i cenim Anćelotija. Veliki trener i gospodin. Iako,kao igrač je bio drugačiji

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Drug Crni said:

obično ima tačne informacije.


To dosta ovisi od novinara Marce. Vecina koji su imali tacne informacije i direktne izvore u Realovoj upravi vise nisu tamo pa sad je i Marca vecinom nepouzdana. Trenutno su najpouzdaniji izvori za Real Athleticov Mario Cortegana, Miguel Angel Diaz i Arancha Rodriguez iz Copea te novi list Relevo gdje je presao dio Marcinih novinara koji su imali izvore iz uprave. Takodjer ima jos i Pedrerol iz emisije El Chiringuito jer nekad dobije informacije od samog Pereza ili Jose Angel Sancheza koji je Perezova desna ruka, a nekad lupeta cisto napamet radi showa. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj penal sto je dobio Real upravo, je jedan od najsramotnije dosudjenih u poslednjih nekoliko godina.

 

EDIT: I jos 2x se aktivirao VAR. Ajd Almeriji ponisten gol jos nekako, al Vinisijus je postigao gol rukom, VAR kaze ramenom. Ovo je cista komedija. 

Edited by Xpert
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Penal koji je sviran Realu je po danasnjim kriterijumima za penal apsolutno nesporan i cist. Vini takodjer nije igrao rukom kod gola za 2:2, prikazano je iz vise uglova i kljucan je bio onaj koji prikazuje situaciju sa strane gdje se vidi da je kontakt bio ramenom:

https://twitter.com/YashRMFC/status/1749349962562121760?s=20

 

Ponisteni gol Almerije po meni nije trebao biti ponisten jer sam udarac nije imao daljeg uticaja na igru obzirom da je Jude vec bio iza. Opet onakve stvari se u zadnje vrijeme redovno sviraju i skoro je uvijek zuti karton sto meni licno nema smila. 

 



 

Edited by alpaka Bereta Sida
Link to comment
Share on other sites

Proslogodisnja odbrana Barce je bila poprilica anomalija. Po xG statistikama pimili su 20ak golova nego sto su statisticki "trebali". Gledao sam dosta meceva bas i protivnici su fulali nevjerovatne stvari plus je Ter Stegen bio vanzemaljac. Ljudi su 30+ kola odnosno dok prvenstvo nije jos bilo odluceno imali defanzivne brojke u rangu Milana Baressija i Maldinija te onog Mourinhovog Chelsea iz 2004/05 sezone sto je bilo potpuno nerealno uzimajuci u obzir kvalitet defanzivaca Barce u poredjenju sa defanzivcima tih ekipa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam pri početku sezone napisao kako je Barcina odbrana jedna od najboljih u Evropi..:classic_biggrin: Vata mistejka tu mejka :lol_2:

Slažem se sa alpakom..prošla sezona im je bila iznad očekivanja..po meni i sama tutula je došla možda i neočekivano..kvalitet fudbala kojeg su prezentovali verovatno i nije trebao biti nagrađen prvim mestom na tabeli. Dosta trebaju da se zahvale raspadu Reala..mislim,zna se šta mislim o "Kraljevskom klubu",pa smatram da mi je pogled objektivan..

Ipak,ni ovakva izdanja isto ne odslikavaju realno stanje strvari u Barci - nisu oni toliko loši da primaju kao na traci..mrtvi Viljareal im spakovao petardu na Monžuiku :classic_blink: Lewa u najgorem izdanju otkad ja znam za njega...mnogo je ovde krivice na samom Xaviju..uzeo je titulu,ali mene (ispada da sam ja neko mudo) nije uverio da je trener za velika dela..makar ne još..

 

On 1/28/2024 at 12:50 PM, Polivalentni Stevica said:

Biće zanimljivo koga će dovesti za trenera.

Onog koga budu mogli da plate..pošto su švorc.

Link to comment
Share on other sites

Zasluženo je Atleti isčupao bod sinoć..a i ne bi bilo fer da su izgubili golom onog bezveznjakovića Diaza.
Sa druge strane - Kros je klasa..koliko je on već u Realu,10 sezona? :smiley33: Ova mu je fantastična..neverovatno je koliko je konstantan i koliko mu nivo igre ne pada..takođe se mora pohvaliti skromni momak Lukas Vaskez. Skroman jer tiho gazi već devet sezona tamo..svake sezone odigra 30-ak utakmica (što sa klupe što kao starter),igra sve što mu se kaže,džoker svakog trenera..a osvojio je više trofeja u karijeri no što većina igrača može i da sanja.

Link to comment
Share on other sites

On 2/3/2024 at 5:40 PM, Miki28 Teoljub said:

@alpaka Bereta Sidacestitke. Konacno ste zavrsili posao oko dovodjenja najboljeg igraca danasnjice. I Fabrizio javlja tako da je to to.

Na onu sredinu terena jos Mbappe pa i taj mali Endrick. Pakao

 

Ziheraski potez, kao kad je Durant presao u gsw. Nekonkurentna liga kao francuska, imace za klasu jaci tim od ostalih. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ras kass said:

 

Ziheraski potez, kao kad je Durant presao u gsw. Nekonkurentna liga kao francuska, imace za klasu jaci tim od ostalih. 

Jbg ali svakako bolje i u Real odnosno Primeru nego da ostane i truli u ligi koju niko zivi ne gleda. Napunio 25 godone prije 2 mjeseca, vrijeme je za odlazak i da uzne koju Zlatnu loptu ako FIFA dozvoli da uzme neko drugi a ne njihov miljenik.

 

Izazov bi bio da dodje u Utd, Arsenal pa i Liverpool ali dobro.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno pratim samo rezultate jer sam pre 2-3 godine batalio fudbal sem same završnice LŠ i EP/SP. Kako Girona i dalje uspeva da opstane u borbi za prvo mesto i može li do iznenađenja i titule

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

Moje mišljenje je da ne može da izdrži trku do kraja..evo danas je pravi test za njihove šampionske aspiracije. Ako to nije prejaka reč.
Inače,najjeftinija ulaznica je 95e što dovoljno govori o tome koliko je velika i bitna utakmica..jer je takva cena ulaznica rezervisana za gostovanje jednog drugog katalonskog kluba.:classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...