Jump to content

Konačno USO 2023.


Helena

Recommended Posts

Bas mi se svideo mec Dimitrov Molcan.Još jednom sva lepota a za onog ko izgubi verujem i tragika tenisa.Nisam gledala niti jedan mec na AA do sada,po ovim na sporednim terenima reklo bi se da je podloga medium fast a da je odskok loptice reasonable Pretpostavljam da je AA  zbog krovne konstukcije na tako masivnoj  gradjevini ,nešto sporiji.

Link to comment
Share on other sites

O bože :lol_2:

I sad zato što je tražio VAR, izgubio je poen,iako ne radi?

Koji je to genije smislio 😆

Molčan izgubio, šteta,, desio mu se peh kad je servirao za pobedu.

Moćni Hurkač gubi 2:0

Edited by Helena
Autokorekcija
Link to comment
Share on other sites

Mnogo je glupo, ali sa druge strane, ne mogu da podnesem Viskovica koji jedva ceka da se tako nesto desi da bi krenuo da kenja kako eto nam roboti hteli smo robote sad gledamo glupe scene i glupe greske.

 

U Sinsinatiju kad god se cuo aut u toku poena (desi se jednom u dva meca) krene da prica - eto, i sad mora da se ponovi poen, trazili ste gledajte, a bukvalno i da se jednom po mecu to desava, mnogo se cesce desavalo da trazis celindz budes u pravu pa ide ponovljen poen iako bi imao veliku inicijativu, to se desi bar 2-3 puta po mecu, ako ne i celih pet. I? Nista.

 

Mnogo mi to ide na zivce, gura se neka agenda a ne razmislis uopste o tome sta je bilo prethodno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma to je sve ona priča kako će tehnologija sportu da "oduzme dušu", i ne samo u tenisu, jer je valjda bolje da čovek sudi pogrešno nego mašina ispravno. Pa se onda jedva čeka prvi kvar da se dokaže kako su ljudi i dalje najpouzdaniji.

That being said, ovo je bila bukvalno prva upotreba u ovim proširenim slučajevima i za istorijski prvi put stvarno ispade fijasko.

 

Link to comment
Share on other sites

Kakve projektile ispaljuje Monfis :Hail:

 

16 minutes ago, Milutinov Tata said:

Venus bas tesko za gledati, ipak je ona velika sampionka.

U principu sam protiv slanja tenisera u penziju, neka igraju dokle žele i mogu iz ljubavi prema sportu, ali opet treba znati kad je dosta. Mogla je da traži WC za kvalifikacije, ali ne, želi da ovu njenu muku gleda što više ljudi na najvećem terenu i u prenosu :default_sofa:

Rekla je da nema nameru da prestane, nadam se da će razmisliti ponovo bar kad su slemovi u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Dokle je Martina bila aktivna singl teniserka?Isto nešto mnogo, ako se ne varam.

Evo ide Venus.

Nego, to forsiranje Amerikanki (pre svega) je baš bzz...Kris mrtva ladna reče kako će narednih 10-15 godina Gof dominirati kod žena, ne pominjući Igu...

Banjac dominira, Karlos još uvek ima 19 godina:classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

O bože, svi ko cvetna bašta :classic_biggrin:

Ne znam jel Najk ovo namerno radi-kopira Nadala s tim majicama bez rukava (al on nikad nije nosio tako šareno), a Kefer ko onaj znak koji je pre bio na TV-u kad nema programa.

I mislim da nema razbacanijeg tenisera od Alkaraza, čak ni Fušovič.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, delgado said:

Alijasim eliminisam od trenutno boljeg i spremnijeg Mekenzija, cak ni nije bilo preterano tesno, ubio ga Mekenzi u 3S i slomio ga.

Muzeti prso od kvalifikanta za koga put prvi put cujemo, Fricko ima setnju u naredna 2 kola.

Rune naravno na parkingu od Karbaljesa

 

 Sutra, zanimljivi mecevi:

 

- Rubljev-Rusuvuri, finac dobio prosli mec i deluje da mu ne lezi. 

- Coric-Baez poslastica 1. kola nakon finala Salema gde je Baez slavio.. 

- Beretini - Humbert, da li moze Mateo da dobije nekog, ma deluje mi da ce Francuz dalje posle nekog maratona

- Kacanov- MMoh, ovaj MMoh mi nekad deluje kao amater, a nekad kao igrac koji moze da pobedi bilo koga. 

- Wawa - Nishioka, jos jedan maraton u najavi

 

 Ne bi me iznenadilo da Sevcenko drmne Norija koji je u poslednje vreme bled i kao da nestaje sa glavne scene. Lajovic protiv Wua, i tu moze lako 5 setova..

 

1) Povukao se Rusuvuri, tako da je Rubljov lako resio nekog LL-a

2) Mala ispravka, bilo je SF Salema koji je Baez osvojio dobivsi Lehecku u F, ovde je resio Corketa u 3S, opasan je Argentinac

3) Beretka u 3 seta, konacno dobra partija (valjda) !

4) Ovde sam i predvideo upset, nisam ocekivao 3S, ali Mmoh stvarno nekad deluje kao opasna energetska bomba koja je u stanju sve da stize. Na W je izbacio sada vec totalno odsutnog Felixa, pa je pukao od Marterera. Dobio je skoro i Hurkaca na americkoj turneji. Sada moze da kapitalizuje ovu pobedu jer ima mec protiv Izija, i da ga penzionise. 

5) Ovde ipak Wawa resio lagano, Nori isto Sevcenka lagano

 

 Duci Wu naravno u 5 setova i ipak Kinez prolazi. Hurkac ipak preokrenuo 0-2 ( i tb je bio 3. koji je dobio sa 0) protiv Hueslera. Nista ne stihog da odgledam danas, ali naredna 2 dana sam free pa cu se nagledati tenisa na mom, ipak omiljenom GS-u. Najbolji tenis generalno mi je na USO, termin, podloga, + su moji omiljeni igraci u proslosti imali tu najvece uspehe (Tipsa, Roddick). A i ne osvoji Djokovic svake godine ko AO/W ;D 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, McLeod said:

Mnogo je glupo, ali sa druge strane, ne mogu da podnesem Viskovica koji jedva ceka da se tako nesto desi da bi krenuo da kenja kako eto nam roboti hteli smo robote sad gledamo glupe scene i glupe greske.

Zaboravio si deo u kojem pominje kako samo fali da nam se pojavi Terminator :classic_ninja:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, alcesta said:

U principu sam protiv slanja tenisera u penziju, neka igraju dokle žele i mogu iz ljubavi prema sportu, ali opet treba znati kad je dosta. Mogla je da traži WC za kvalifikacije, ali ne, želi da ovu njenu muku gleda što više ljudi na najvećem terenu i u prenosu :default_sofa:

Rekla je da nema nameru da prestane, nadam se da će razmisliti ponovo bar kad su slemovi u pitanju.

 

Dzaba ljubav prema igri, kada noge, a ni ruke ne slusaju srce. Dok diktira poen i dobija lopte tu negde, izgleda OK, cim treba da se malo potrci, nema sanse da se namesti na udarac ili stigne lopticu. Pocesto je i servis izdaje. Zato u njenim mecevima i ima tih serija gemova il iza nju ili za protivnicu. NIje za nju da igra kvalifikacije, ali nije ni da igra ovako na glavnoj sceni. Ona zbog imena uvek dobije dobar termin, dosta ljudi je gleda, jednostavno po meni ne ide to sa velikim igracima.

 

@Helena - Martina se povukla 1994. sa 38 godina, ali je jos uvek bila itekako kompetitivna, igrala je i finale Vimbldona te godine. Pocetkom ovog veka je pokusala povratak, ali je brzo shvatila da nema nista od toga i prebacila se na igranje parova gde je uzela par GS u miksu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sve stoji, ali se ona izborila za to, a oskudicom novih mega zvezda ona je ipak magnet za gledaoce, samim tim i sponzore/novce, a to je, jelte, ipak bit svega.

Što se pak Martine tiče, ja ne znam zašto je postala tako zajedljiva žena i čime je Švjontek njoj dala povod za onako oštre reči....

Iga ništa nije izmislila...

Of je, znam, al eto malo ćakulanja u pauzi...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...