Jump to content

Konačno USO 2023.


Helena

Recommended Posts

Fricko 5 gemova dao i Variljasu, prilicno je siguran bio. Sada sledi klinac od 18g Mensik. Obzirom da je Cici ispao, Fricko ima stvarno ociscen put do cetvrtfinala i prostora za kiks ne sme biti. 

 

 Zhang veoma dobar protiv Ruda, igrao je bas dobro, a za Beretku mucnog no comment..

Link to comment
Share on other sites

Fricko lagano i protiv mladjanog Mensika koji je danas postao punoletan - samo 3 gema izgubljena. Sledi Stricker koji je izbacio Cicija, njega sam samo nesto gledao na nekom od onih Finalsa za juniore. Deluje kao talenat, a ovo mu je svakako najozbiljniji rezultat u karijeri. Ne bi smelo da bude problema da se ugrabi QF.

 

 Paul takodje prvi put prosao u drugu nedelju US Opena, imace finu sansu za 1/4 protiv Sheltona, isto vazi i za Tiafoa koji je danas savladao Manarina, imace Hijkatu za QF. Vrlo moguce da cemo imati 3 Amera u QF.

 

 Probacu da ispratim koliko mogu srpski derbi DJO-DJE.

Link to comment
Share on other sites

Kad sam pisala šta bi još moglo da se desi na USO, a da Novak nije pokupio, zaboravila sam da ga još nije izbacio naši igrač-pa eto nam i toga :classic_biggrin:

 

Ne znam šta se dešava, ali nešto nije debelo u redu, ja Lasla najviše volim od naših, najmiliji je i najskromniji, ali svakako je Novak za klasu bolji igrač.

Link to comment
Share on other sites

Neće, ispašće.

 

Sada su i na TV-u pokazali majmuna koji non stop provocira i ja ne znam zašto se ne uzbaci odmah napolje.Taj sigurno ne navija za Đerea, nego ptotiv Novaka-kakvo opominjanje sudije i bakrači, Laslo je napravio brejk.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Helena said:

Neće, ispašće.

 

Sada su i na TV-u pokazali majmuna koji non stop provocira i ja ne znam zašto se ne uzbaci odmah napolje.Taj sigurno ne navija za Đerea, nego ptotiv Novaka-kakvo opominjanje sudije i bakrači, Laslo je napravio brejk.

Dobro, ako ispadne sam je kriv. Mada mislim da će Nole preokrenuti ovo.

Link to comment
Share on other sites

Oooo, nemoj mi sa tim-este kriv, lako je moguće i da ima fizičkih ili zdravstvenih problema, ne vidim ni da opremu menja i onda ti na takvo stanje dođe budala koja non stop urla kad servira, ili šta već radi...i Novak ništa neće reći jer je laslo u pitanju i sutra će igrati zajedno.

 

Evo, menja opremu

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Smrc, smrc, neko nam dira Noloa - u zatvor posaljite coveka!

Naravno, cim gubi, odmah su u pitanju zdravstveno-mentalni problemi 😕 

Jao kako je on divan, nista nece reci, samo ce pokazati malo onu stvar publici

 

Laci dobio i drugi set, ali Novak krece furiozno 3-0 u trecem. Sad ce mi i kraj smene, pa da se pogleda na miru.. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, delgado said:

Smrc, smrc, neko nam dira Noloa - u zatvor posaljite coveka!

Naravno, cim gubi, odmah su u pitanju zdravstveno-mentalni problemi 😕 

Jao kako je on divan, nista nece reci, samo ce pokazati malo onu stvar publici

 

Laci dobio i drugi set, ali Novak krece furiozno 3-0 u trecem. Sad ce mi i kraj smene, pa da se pogleda na miru.. 

Ovo da je napisao navijač bilo kog drugog igrača nego baš Nadalov-čovek boluje od esmarhove poveske, perkutane alopecije, glutelno-fingeralnog  sindroma sa prisutnim simptomima negazitis linija , Kanilove braunile sa izraženim bocalnim reditisima :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha Banjac posle brejka za Novaka urla od srece kao da igra protiv igraca iz Tadzikistana

 

 Nisam ja Nadalov navijac, navijao sam za Nadala u konkurenciji Djokovica i Federera za raspodelu najvecih trofeja

 

Vratio Laci brejk, muski se tenis igra.

Link to comment
Share on other sites

Ubacio Djovak u GOAT mode i Laslo je ipak popustio. Krao mu je poene na "udarac vise" pa je onda Djere malo i izgoreo. Realno, strasan mec i jedan od najboljih "srpskih derbija" - ako ne i najbolji do sada. Laslo stvarno ima fantastican BH -> Mada generalno svi nasi teniseri nemaju problem sa tim udarcem, koji je skoro svim teniserima slabija strana. Tipsa i Troicki su takodje bili jaci na tom udarcu. Igrao je Djere odlicno protiv Novaka i na Serbian Openu prosle godine, bio je blizu da ga dobije. Dugo neki nas igrac pored Djokovica nije odigrao ovakav neki mec na Grand Slamu, sjajna predstava i svaka cast Laci.

 

 Djokovicu je ovo bio bas super test, a u sledecem kolu jos jedan balkanac koji polako dolazi - hrvat Gojo. Neverovatno je kako je do sada rutinirao svoje rivale kvalifikant. 

 

EDIT : Uspeo je da dodje do brejk lopte u gemu kad je Novak servirao za mec, aktivan poen, ali je ipak zakucao napadacki BH u mrezu. 

Edited by delgado
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ovo da je sudio Lajani, tačno bih popila neki Sanval i zaspala.

A Novak ako misli ovako kukavički da igra, pa još na meč lopte, naročito kad servira....bolje da se povuče, razbiće ga neki 632. ATP igrač.

 

I fino je odhebo i Gilberta i Koko :classic_laugh:

 

(msm, kako neko može da bude i trener i novinar i host, bezveze je skroz)

Link to comment
Share on other sites

Auuu, šta ovo bi :classic_ohmy:

 

Nikad nisam Lasla videla da igra bolje. Kakva šteta, dobio bi ovom igrom skoro svakog u toj polovini žreba, da mu se lepo otvorilo s nekim kvalifikantom...

Sad se dvoumim da li da navijam da ovako igra i u DC ili da se ne nerviramo nego da se lepo odmah ispadne :classic_biggrin:

 

Novaka ovakve panoramske zaobilaznice sa trošenjem energije lako mogu koštati trofeja na kraju. Doduše ovo je Njujork, tu ga svašta može koštati :classic_biggrin: kako god neka stigne što dalje. Da se ovo igralo po suncu, ko zna kako bi se završilo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...