Jump to content

Grupa A (PHI, ITA, DOM, ANG)


Prolaz u narednu fazu  

24 members have voted

  1. 1. Ko ide u narednu fazu?

    • Filipini
      0
    • Italija
    • Dominikanska Republika
    • Angola

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 08/25/2023 at 08:00 AM

Recommended Posts

Lagao bih kad bih rekao da nisam malo uznemiren. Tesko je ne napisati onu staru "OD KOGA MI GUBIMO, EJ", sto su valjda Luku optuzili da je rekao prosle godine. Mada mislim da za ovo ima vise smisla.
Ovi Italijani su smehotresna ekipa. Bili su i prosle godine bezveze, ali sada su jos gori. I dalje mi je neverovatno da smo uspeli onako da prospemo prednost i prepustimo im mec. 
Vasa treba neko cudo za reprezentaciju da napravi da bi mu se zaboravilo ono sto nam je uradio tada. Iako nije jedini krivac, toga u kosarci skoro nikad nema, svakako je glavni. A isto je bio i kada su nas kostali OI u Beogradu.

U ovom trenutku mi na pameti nije ni cetvrtfinale, ni medalja, nista. Samo da ih zgazimo sto jace, ako se uopste dovuku do te 2. grupe. I prosle godine su se na jedvite jade provukli, kad je prolazilo 4, a igrali pred svojom publikom.
 

1 hour ago, McLeod said:


I zbog ovoga takodje. Smucio mi se opasno ovaj lik i njegove forice i fazoni. Naduvati ih 30 razlike, taman da ih time eliminisemo i posaljemo kuci ko popisane. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ipak da malo usporimo sa hajpovanjem nakon merenja sa nikad nezgodnim kinezima.
Taj stav "ima da ih zgazimo" je identičan onom koji smo imali i pred zadnji susret sa Pocekovim prangijašima u kojem su nas nabili sa space-jam procentima za tri.
Bolje Karija da priupitamo šta je sada spremio da to spreči?
Tu smo i dalje najtanji.
Kinezi su omašili najmanje 5 otvorenih trojki.





Link to comment
Share on other sites

Angola vrlo prijatno iznenadjenje ovog prvenstva. Namucili su i Italijane i Dominikanu. Fizicki bas mocna ekipa, ovi niski bekovi izrazito zilavi i nezgodni, skupo su prodali kozu. Nezasluzeno su izgubili 14 razlike od Italije, a protiv Dominikane se povredio Fernando. Uz malo srece i bolji sut za tri poena lako su mogli do druge faze. Danas sut za tri poena 2/21, protiv Italije 4/30. Svih 6 trojki na ta 2 meca je postigao Dundao, neverovatno da niko drugi nije uspeo da ubaci trojku. 0/35 :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...