Jump to content

SP Fantazi


Recommended Posts

23 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ocigledno nisi skapirao pravila, mogao si definitivno obojicu da ih stavis u startnu sestorku.  A mozes i da Markanenu da skines kapitensku traku i das je nekom ko igra sutra. :classic_smile:

Едвардс је у стартној зато је било двоумљење још између ове двојице.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bogoljub Gagic said:

Едвардс је у стартној зато је било двоумљење још између ове двојице.

 

Trebao si Edwards na klupu posto on igra sutra, a ovu dvojicu startere, pa veceras izbacis losijeg a ubacis Edvardsa.

 

Ovaj forumski tim mi je uzsan, ali sam napravi sva tri dozvoljena, i u trecem sam isao bez Markanena i on mi vec sad ima vise poena nego druga dva zajedno, plus ima vise igraca da nastupi :roflmao:

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Romantik said:

 

Trebao si Edwards na klupu posto on igra sutra, a ovu dvojicu startere, pa veceras izbacis losijeg a ubacis Edvardsa.

 

Ovaj forumski tim mi je uzsan, ali sam napravi sva tri dozvoljena, i u trecem sam isao bez Markanena i on mi vec sad ima vise poena nego druga dva zajedno, plus ima vise igraca da nastupi :roflmao:

 

Kako? U pravilima piše:

 

Quote

Trades and Captains

Fantasy players can trade (buy) players, swap them within the roster, change the format of the starting five, and choose the team captain before the start of the first game of the round.

Team editing will be locked from the start of the first game of the day until the last, and fantasy players will not be able to make any changes. Both the captain and the starting five, including its formation, can be changed between the days during a round.

 

Izgleda da u jednom timu mogu da zamenim igrače, a u drugom ne mogu, čudno.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Koliko poena imate trenutno, posto ne moze da se vidi?

 

Ja 115 u startnoj petorci. Cenim da je okej score, verovatno nije nista epohalno posto nisam ubo nikog od top igraca u ovom kolu, ali nije ni odron.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, goldberg said:

 

Kako? U pravilima piše:

 

 

Izgleda da u jednom timu mogu da zamenim igrače, a u drugom ne mogu, čudno.

 

Ima opciju "manage lineup" kada kliknes na to mozes menjati igrace izmedju klupe i startere i mozes zameniti kapitena s tim da ti novi kapiten i oni koji ulaze s klupe mogu biti samo igraci koji nisu juce igrali. Ovo ce biti otkljucano jutros do 10, tj do pocetka prvog meca.

 

Prodaja i kupovina igrace ce biti moguca tek veceras, kada celo prvo kolo bude kompletno.

 

 

@McLeod zarad reference, ja u bednom forumskom imam 85 i cekam jos Doncica, a u alternativnom 114 i cekam jos trojicu startera danas, ukljucujuci Doncica.

Edited by Romantik
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, uini said:

jos uvek ne moze da se pravi menjaza?

bas sam mislio da izgustiram sad iskopine

Može sada.

Ja očigledno nisam shvatio ovo kako treba, SGA mi je bio kapiten, ja ga klupirao za ovaj dan da promenim petorku. Kako sam ja shvatio pravila, još važe poeni, kad ono... tri četvrtine poena odoše ☺️😍🥰

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Romantik said:

Meni u forumskom timu nisu snimljene izmene iako sam jutros jasno snimio, ode preko 30 poena, izem im se u fantazi 🤮

 

Takođe, isto i kod mene. Klimavo je ovo dosta, videćemo kako će dalje funkcionisati.

Link to comment
Share on other sites

bacio sam 50 indeksa hahahhahah

 

8 minutes ago, Bobby Shurda said:

Ja video jutros da imam ške za Monteira umesto Egipćanina padobranca ali mi nije dozvolilo da ih menjam jer sam sačuvao ekipu, tako da znate da nema izmena kao u EL fantaziju kada jednom sačuvate ekipu 

Ima dugme da se poniste izmene

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...