Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Amerikanci imaju superstarove i dalje, osim na poziciji centra gde dosta kubure pa su posle Davisa njihovi najbolji centri zaista ovi koje smo gledali na ovom i prethodnim prvenstvima - JJJ, Turner, Brook Lopez i slični. 

 

Imaju mnogo plejmejkera koji su za klasu bolji igrači od najboljeg plejmejkera iz FIBA zemalja a to je Schroder, ako ne računamo Luku u pleja mada on to suštinski jeste.

Link to comment
Share on other sites

On 9/3/2023 at 8:15 PM, DennistheMenace said:

Ukoliko Nemacka dobije Letoniju, igrace finale pre finala sa Usa po svemu vidjenom do sad, a i na proslom Ep, ova ekipa im vec neko vreme igra stravicno dobro..

Nisam ih gledao, ali mi se čini po statistici da im F. Wagner, koji im je najbolji igrač, nešto malo, ili nikako nije igrao?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stari Wook said:

Nisam ih gledao, ali mi se čini po statistici da im F. Wagner, koji im je najbolji igrač, nešto malo, ili nikako nije igrao?


Povredio se u prvoj utakmici, trebalo bi da proba ponovo protiv Letonije, a da bude spreman za eventualno SF.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ameri vola ne mogu da ubodu a sve ciste pozicije, a i u odbrani raspad.

 

Gore nego protiv Litvanije, ali Italija je tanka da iskaznjava to.

Ovo u prvih 6 minuta kao da gledam Meksiko - Venecuela ili tako nesto. Odron od kosarke, pogotovo posle onog malopre.

Link to comment
Share on other sites

Cim su ubacili neki otvoreni sut odmah +10. Bice ovo 30-40 razlike, ali stvarno Ameri izgledaju jako lose generalno na ovom turniru. Bas ono, nivo koji smo mi prikazali u poslednjoj utakmici nismo jos videli od njih, nivo na kom Nemci igraju nismo videli, cak i Kanadjani.

 

S tim sto je ovo sto gledamo daleko ispod njihovog nivoa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...