Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

9 minutes ago, Darko said:

Dobar je Franc ali mislim da ga precenjuješ, bar u odnosu na SGA. Nema Franc taj smoothness u igri, što nije ni čudo - pošto je SGA završio na jebenom petom mestu u NBA MVP glasanju.

Nemoj mu to reci, stat whore

 

9 minutes ago, Darko said:

Malo je teže kada te na perimetru jure Dort, Brooks, SGA and NAW. Mada je i meni Francuska osrednja ekipa.

Ma ko su taj Brooks i Dort? Kese od igraca, nemaju pojma u odbrani.

 

Docice i ova Letonija na red kod Kanadjana pa ce dobiti po tamburi. Evo ti Francuzi lagano izlaze na kraj. 

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Pa ja sam ti dokazala, timski statsi Francuske govore da ovo danas njih ne sere, već su zapravo generalno solidna do odlična šuterska ekipa. Tvoj kontraargument je, ako možemo to uopšte tako da nazovemo, da su sada stariji i slabiji. 

Nije 20% realno, nije ni ovo. Malopre Jabusele pogadja kao Novicki. Furnije i Batum mogu da sutiraju 40% protiv SAD, mogu da sutiraju 15% protiv Meksika, oni su nebitni niti gledam u njih kao anomaliju. Danas igraci kojima mozes da izbrojis na prste utakmice sa 3+ trojke za reprezentaciju sutiraju kao masine.

2 minutes ago, DameTime said:

 

EL ovo namerno ili slučajno? 

Perkins.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ječmendo said:

 

Yabusele izgleda zapušteno ili makar rezervisano, a Francuzima ne fale poeni spolja već upravo iz reketa gdje bi trebalo da su najjači. Jednostavno, moraju dio igre da prebace unutra ako misle išta da naprave. 

 

upravo jabusele jedini postiže poene unutra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

upravo jabusele jedini postiže poene unutra.

Odlican igrac, volio bih da vise igra unutra nego da se konstantno izvlaci jer kad je blizu kosa dobre stvari se desavaju za Francuze.

 

Evo 74 poema starih istrosenih Francuza. Kanadjani gledaju i ne vjeruju koliko ce da napune kos Letoncima.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, McLeod said:

Nije 20% realno, nije ni ovo. Malopre Jabusele pogadja kao Novicki. Furnije i Batum mogu da sutiraju 40% protiv SAD, mogu da sutiraju 15% protiv Meksika, oni su nebitni niti gledam u njih kao anomaliju. Danas igraci kojima mozes da izbrojis na prste utakmice sa 3+ trojke za reprezentaciju sutiraju kao masine.

 

Problem je što ti brojke uzimaš suviše egzaktno:) Neće oni šutirati svaku tekmu ni 20% ni 50%, ali suština je da tim koji je na oko 40% sa perimetra nije tim kog sere kad se popne do 50%. Tom logikom ne znam da li postoji ekipa za koju bi se moglo reći da ih ne sere ako su im takvi %. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Collet je stvarno nemoguć, umesto da nosioci naprave 20 razlike on forsira ove neke rezerviste. Lessort ne zna gde se nalazi čim se razmeni par pasova.


meni ovo sa Lesorom na 4 deluje deluje kao ozbiljna svinjarija pogotovo kada imaju jos jednog slabijeg sutera spolja. 
 

Deluje mi da hoce “da ga ispostuje” jer na 5 nema mesta za sve

Link to comment
Share on other sites

Na stranu 9 osvojenih EL, ali ako najveci dokaz velicine Zeljka Obradovica nije to sto je od brata Lesora napravio prvog centra eurolige, onda ne znam sta je. Nije ni Bertans puno bolji, Lesor ima fizikalije i nista vise, Bertans ima telesinu i ruku i nista vise. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fedor said:

Na stranu 9 osvojenih EL, ali ako najveci dokaz velicine Zeljka Obradovica nije to sto je od brata Lesora napravio prvog centra eurolige, onda ne znam sta je. Nije ni Bertans puno bolji, Lesor ima fizikalije i nista vise, Bertans ima telesinu i ruku i nista vise. 

 

 

Pa Zeljko nije lud da stavlja Lessorta na 4 kao Colet.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...