Jump to content

LIVE - Srbija


Recommended Posts

4 minutes ago, McLeod said:

Igramo kao k a vodimo. 20 razlike smo bolji od ovih paora. Stisni Kari prenos samo to uradi u napadu da igramo ovako stihijski gore ne mozemo, bice dovoljno 

 

kenjas k'o informer. italijani dobro znaju sta rade i koji su im glavni postulati u igri i to rade blizu vrhunskog, od odbrane reketa, do suta. samo ih ulaz jebe, srecom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bravo za Ogija, sjajna partija, iznenadio me u odbrani. Milutinov beskoristan trenutno, mada mislim da je to zbog Italijanskog plana, skupe reket i on se izgubi. Dobra škola za malog Jovića, mislim da će bolje u drugom. Italijani taktički dobro igraju ali se vidi da im fali talenta.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

 

Teško je stisnuti prenos protiv ekipe koja igra sa 2 igrača od 185 u postavi.

 

Je l' Spisu brzi od Avrama? Bogdan treba da bude angazovaniji, prvo pucanje je najcesce na njemu. Bar stani pored njih, ukradi 3-4 sekundi, dovoljno je. Ne moras da igras full court pressing.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

kenjas k'o informer. italijani dobro znaju sta rade i koji su im glavni postulati u igri i to rade blizu vrhunskog, od odbrane reketa, do suta. samo ih ulaz jebe, srecom.

 

rade vrhunski, ali samo protiv nas

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

kenjas k'o informer. italijani dobro znaju sta rade i koji su im glavni postulati u igri i to rade blizu vrhunskog, od odbrane reketa, do suta. samo ih ulaz jebe, srecom.

 

ajde majke ti, je l' gledas utakmicu uopste?

 

Kakva crna odbrana reketa, ovako i Muta brani reket. Seljacka ekipa.

 

Preuzimamo im igrace bez da naprave blok, Dobric se gubi tri puta okrece se ne zna gde je lopta, Bogdan nece ruku da podigne par puta.

 

Sjajna odbrana reketa, a znas zasto? Zato sto u retkim situacijama u kojima Milutinov dobije loptu prvo stoji dve sekunde, pa krene da zida, pa ga udvoje i utroje, jer potrosi pet sekundi svaki put. Kad krenu pas napolje ili zavrsavaj protiv beka.

 

Mi sami trosimo vreme, njihovo ne skracujemo, normalno je da ce da imaju bolje suteve od nas i da to "sto rade" izgleda "vrhunski".

 

To mi radimo za njih.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Just now, medobrundo said:

 

rade vrhunski, ali samo protiv nas

 

Mi smo i protiv Porto Rika upali u neku bezglavu jurnjavinu i direktno upali u njihov stil igre. Umesto dug napad, na centra, polako, mi krenuli da divljamo, samo što je Porto Riko u tome bolji. 

 

Isto i danas, kao da nemamo nikog da prikoči, digne ručnu štos ono kaže. Jebote više bezglavo srljanje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

 

Je l' Spisu brzi od Avrama? Bogdan treba da bude angazovaniji, prvo pucanje je najcesce na njemu. Bar stani pored njih, ukradi 3-4 sekundi, dovoljno je. Ne moras da igras full court pressing.

 

Verovatno jeste, ali nije čak ni bitno, nije sporiji. 3-4 sekunde ti ne znače ništa, ovako uigrana ekipa kao Italija savršeno zna da napadne i na 5 sek do kraja napada, a kamo li 15-16.

 

Ovo za Bogdana se nikako ne slažemo, odbrana je u 80% pucala u mismečevima.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

 

ajde majke ti, je l' gledas utakmicu uopste?

 

Kakva crna odbrana reketa, ovako i Muta brani reket. Seljacka ekipa.

 

Preuzimamo im igrace bez da naprave blok, Dobric se gubi tri puta okrece se ne zna gde je lopta, Bogdan nece ruku da podigne par puta.

 

ne gledam, gatam

 

u pravu si, seljacka ekipa, muta im brani reket, jebo me pas ludi kad ulazim u diskusiju

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

 

Verovatno jeste, ali nije čak ni bitno, nije sporiji. 3-4 sekunde ti ne znače ništa, ovako uigrana ekipa kao Italija savršeno zna da napadne i na 5 sek do kraja napada, a kamo li 15-16.

 

 

 

 

 

Bukvalno su resili jedan napad na pet sekundi kad im je propala akcija, ono zakucavanje Melija kad je dobio loptu od odbitka. Apsolutno nista drugo nisu, svaki put su izgubili loptu ili ispalili air ball.

 

Link to comment
Share on other sites

Aleksa in, Vasa out, i danas bi priicali kako idemo i po svetsku titulu, a ne kako su nam ovi neki problem. Jedina zamerka je ono ispadanje u aut, nema potrebe da pokusava takve stvari, dovoljno je da oteza prenos i da ne dozvoli lagan entry pas. 
Dobric je kao neki "spin the wheel" kosarkas. Neki potez izgleda kao da si zabo dzekpot, drugi put kao da mu je IQ sa pogresne strane 90. 

Mislim da je greska sto ne pokusavamo poludistancu uopste, cak i kada imamo potpuno otvorenu poziciju, ostvarenu prednost nakon finte suta ili driblinga. Slabo sta sviraju, cesto tek drugi kontakt, pa je mozda bolje da se ne forsira napadanje obruca. Od Bogdana me cudi najvise, on ja automatik u takvim situacijama, a cini se da ih izbegava.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...