Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

7 minutes ago, Clash said:

Ok, ali ti si kapiten KK Moje Selo Malo a ne kapiten KKP.

Ali metar moga sela Amerika cela

:classic_biggrin:

 

5 minutes ago, Don Dusko said:

image.png.eca34ab575ddcceda1b84e13b977f6bd.png

 

Cujem te gazda Kronose!

 

Normalno da me cuje kad sam mu dobar sa zenom i tazbinom.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 hour ago, goofy said:

Otišlo je meni svašta ove sezone, samo se jetra nekim čudom drži...

 

Telo znae

 

Ako Zeljko boga znas i imas sluha za mentalno zdravlje, daj Drezgicu, Dimitrijevicu hevi minute. Poraz i te kako vredi toga (ionako ce se desiti).

Edited by MC Thunder 2
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dobijate večeras 95% tako da "Agonija" se nastavlja :classic_biggrin:

 

Mišljenja sam da ako Jago ne bude igrao dobijate i majstoricu a samim tim i trofej koji ne želite i ne cenite.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Dobijate večeras 95% tako da "Agonija" se nastavlja :classic_biggrin:

 

Mišljenja sam da ako Jago ne bude igrao dobijate i majstoricu a samim tim i trofej koji ne želite i ne cenite.

Jago je završio klupsku sezonu, nosi zaštitnu "čizmu", tu nema "ako".

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Braćo žao mi je za ovo što ću sad reći ali veoma sam sretan što ne živim u ovoj i ovakvoj Srbiji i saosjećam sa vama koji ste na to prinuđeni. Moja majka živi u Srbiji i od nje čujem da se tamo govori o nekom ujedinjenju i opet sam sretan što je to apsolutno neistinito i neostvarivo jer ne bih podnio dan života pod tim vašim psihopatom i da me truju njegovi bolesni poltroni s malih ekrana 24/7. 
 

Broj trovača i psihopata is too god damn high. Bog vam dao snage i pameti da se s tim izborite.
 

Peace out.

 

 

  • Like 13
  • Love 4
  • Thanks 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Najveći poraz Željka nije od KKCZ, već od idiota sa tribina pred kojima stoji i koje sluša šta mu govore. Ako on ne može da pokaže neki integritet u ovoj korumpiranoj državi, ko onda može? 

 

Možda se kaje što je produžio ugovor, ali to je već pitanje za njega kad ostane sam sa sobom. 

Edited by DameTime
grammar
  • Like 10
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovoga nema u Ekvadoru, Cadu..

 

Srecom gotovo, nadam se da je ovaj izlet u KLS-u bio na jednu godinu, a u klubu nek se zapitaju, prvi Zoc, sta su radili ove godine jer su napravili i dopustili razbijenu bandu od ekipe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako ikad više zaigramo ovo takmičenje, treba nas ugasiti kao sportsko društvo. Dozvolili smo da nam najveću legendu, ujedno i najvećeg evropskog trenera provuku i provlače kroz blato Čović i kompanija. Došlo je do toga da se tokom finalne serije ABA vređaju Savić, Obradović i verovatno još poneko, i da je to skroz prihvatljivo, gledano kroz prizmu pravila (košarkaške utakmice i samog ambijenta) da bi u finalu KLS-a, vređanje Čović i žene mu (koje je uzgred rečeno bedno) kada to radi druga strana - neprihvatljivo za jednu košarkašku utakmicu i ambijent. Sve u svemu, Čović je nažalost ogledalo današnjeg našeg društva, i on se reflektuje kroz sve sfere života u Srbiji. Nažalost, po ko zna koji put smo svedoci života u Vučićevoj Srbiji. Zvezdi čestitke na (ne) zasluženo tituli u KLS, svakako su bili bolji kada je bilo najbitnije, a to je finale ABA. Želim da verujem da se velika većina navijača Zvezde potpuno ograđuje od svega što Čović predstavlja i radi godinama unazad sa domaćom košarkom i odnosima dva kluba, smejanje mržnje među ljudima/navijačima oba kluba. 

  • Like 7
  • Thanks 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Papanikolesku said:

Dozvolili smo da nam najveću legendu, ujedno i najvećeg evropskog trenera provuku i provlače kroz blato Čović i kompanija.

A on se jadan opirao... 

 

 

---

Vidi, slazem se ja sa tobom ko je i sta je Covic, ali treba malo stati ispred ogledala, svako od nas, pa da se pogleda, gde mu je obraz. Pa tako i Zoc. I Savic. I gomila Covicevih poltrona.

 

Dakle, hajde da probamo da uvidimo i "nase" greske (a kad kazem "nase" mislim kluba za koji svako od nas navija i ljudi oko njih), pa tek onda da trazimo i "tudje" greske. 

 

A gresnih ima na obe strane. I nije sad bitno koliko je ko gresio (ali ako bas hoces, Covic je na vrhu, pa praznih 10 mesta, pa ostali). Bitno je da svako uvidi greske kod ovih "svojih" a ne da ih smatra nevinascima i/ili da oni nisu tu nista pridodali. 

 

Ajde da se ne zavaravamo i ne lazemo. Da budemo ljudi barem jednom. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Braćo žao mi je za ovo što ću sad reći ali veoma sam sretan što ne živim u ovoj i ovakvoj Srbiji i saosjećam sa vama koji ste na to prinuđeni. Moja majka živi u Srbiji i od nje čujem da se tamo govori o nekom ujedinjenju i opet sam sretan što je to apsolutno neistinito i neostvarivo jer ne bih podnio dan života pod tim vašim psihopatom i da me truju njegovi bolesni poltroni s malih ekrana 24/7. 
 

Broj trovača i psihopata is too god damn high. Bog vam dao snage i pameti da se s tim izborite.
 

Peace out.

 

 

Pazi, vecina nas ovde (nadam se), hoda u krugu u kojem nema ove mrznje. Dva ortaka sa kojima se svaki dan cujem su zadrti grobari, svakodnevno se druzimo vec 7 godina i prozivamo na relaciji kkcz-kkp, ali vecina ljudi ovde, a shodno tome verovatno i vecina nasih okruzenja je normalna i ovo ne posmatra kroz prizmu fanatizma. Da cemo promeniti Srbe, necemo, ali uvek mozes naci sebi okruzenje bez ovih mentalnih bolesti i mrznje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Off topic: znam da su oba tima oslabljena u ovoj seriji, ali ovaj polu-sastav Partizana mi je nekako delovao homogenije i angazovanije, bez (na papiru) izuzetno znacajnih Nanelija, Dozera i Frenka.

 

I naravno, lude i tupe glave koja se odaziva na Bruno.

 

Sto i dalje ne znaci da zelim da ovi igraci ostanu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svako ispred ogledala, dabome. Da je sreće, Partizanova publika ne bi ni pevala to što peva (prim. o Miloševoj ćerkici između ostalog) i još mnogo toga, ne vidim svrhu nabrajanja brojnih ekscesa..

U ovoj priči suština je na drugoj strani. Kako je došlo do toga da se na jednoj košarkaškoj utakmici konstantno ponavljaju ovakve stvari? Da li je to i danas Vujošević, za kojeg se pričalo da je, parafraziram, glavni odgovorni za netrepeljivost i mržnju među navijačima dva kluba? 

Otišao Vujošević, stanje još crnje. Ali da ne ulazimo u tu priču bez kraja. 

Između, sa jedne Obradovića, i druge Čovića, jasno je ko je tu šta. 

Jasno je, valjda, svima nama da je Čović jedna velika crna senka današnjeg stanja u srpskoj klupskoj košarci i dok je on na čelu Crvene Zvezde, odnos između dva kluba će biti sve gori, mržnja među navijačima sve veća, i uskoro fatalna po nekoga. 

Proslavite vaše titule, ali svako ko drži do sebe i nije zadojen istom tom posejanom mržnjom, imaće zadršku i loš osećaj nakon svega što je doprinelo ovakvom završetku jedne košarkaške utakmice. 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Papanikolesku said:

Svako ispred ogledala, dabome. Da je sreće, Partizanova publika ne bi ni pevala to što peva (prim. o Miloševoj ćerkici između ostalog) i još mnogo toga, ne vidim svrhu nabrajanja brojnih ekscesa..

U ovoj priči suština je na drugoj strani. Kako je došlo do toga da se na jednoj košarkaškoj utakmici konstantno ponavljaju ovakve stvari? Da li je to i danas Vujošević, za kojeg se pričalo da je, parafraziram, glavni odgovorni za netrepeljivost i mržnju među navijačima dva kluba? 

Otišao Vujošević, stanje još crnje. Ali da ne ulazimo u tu priču bez kraja. 

Između, sa jedne Obradovića, i druge Čovića, jasno je ko je tu šta. 

Jasno je, valjda, svima nama da je Čović jedna velika crna senka današnjeg stanja u srpskoj klupskoj košarci i dok je on na čelu Crvene Zvezde, odnos između dva kluba će biti sve gori, mržnja među navijačima sve veća, i uskoro fatalna po nekoga. 

Proslavite vaše titule, ali svako ko drži do sebe i nije zadojen istom tom posejanom mržnjom, imaće zadršku i loš osećaj nakon svega što je doprinelo ovakvom završetku jedne košarkaške utakmice. 

 

 

I ti nigde ne vidis nikakvu odgovornost s "vase" strane? Oooookay... 

 

Nije ovo nikakva relativizacija. Covic je kancer kosarke, nema gore. Ali aj' ti, recimo Zeljko, budi smeker, pusti sujetu, budi to svetlo na kraju tunela a ne da dzaras zariste i sam. 

 

Ako to ne kapiras, nemamo sta dalje da diskutujemo.

 

 

p.s. ja ovu titulu ne slavim. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Za pocetak - mogao bi taj isto Obradovic, koji je dosao da smiri tenzije izmedju dva kluba, da natera kapitena da se pozdravi sa protivnickim igracima. A ako to i posle 10 meceva ne vidi onda i nije vise za tu poziciju, jer su mu cula otupela.

Takodje, mogao bi da ne place na sudije. I da ne spinuje na svakoj kzs kada izgubi. Isto tako i da se ne pravi da ne cuje skandiranja publike.

 

Da se razumemo - Covic je mnogo gori ali je poenta da ni druga strana nije nevina i sve dok to ne priznamo situacija se nece popraviti...

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...