Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Ovim porazom polako ali sigurno ova sezona u EL izmiče iz ruku, ali sa druge strane ovakav Partizan sanse nema da bi dobio više od 1 od 3 utakmice u Areni (Efes, Olimpijakos, Real), tako da je ovo ubrzavanje realnosti. 

Zeljko upravo priča da je tražio faul, ali problem je što je sastavljena ekipa kojoj je neinteligencija najjača stana.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

 

Dečko je celu utakmicu igrao pristojnu odbranu. Pitanje je za Željka zašto je on bio na terenu u trenutku kad se sve preuzima (a zna se da on ne može ispratiti).

 

Nije mogao da ga izvede jer nije došlo do prekida, Partizan promašio napad ovi uhvatili u loptu i krenuli u napad odmah, znači nije bila prilika da ga izvede i jbg ovi to iskoriste na najbolji mogući način

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima. Žao mi je što moj prvi upis na forumu dolazi u ovakvom trenutku, ali prosto moram da podelim svoju frapiranost manjkom IQ-a u našoj ekipi. Bukvalno možeš da predvidiš da će da se dogodi ovakav scenario iako vodimo 4 razlike koliko, minut i po pre kraja, i imamo šansu da tekmu uvedemo u koliko-toliko normalnu završnicu. Ali ne lezi vraže. Ovo postaje toliko frustrirajuće da je možda najbolje otpisati ovu sezonu i čekati sledeću, pa šta bude. Jer ne deluje da ekipa može lako da se digne iz ovog kanala. A liči i da je Željko solidno pogubio konce i da više ne možemo da računamo na njegovu auru i autoritet. Teška depra, braćo i sestre. Baš teška. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Magia said:

Veceras ne sumnjam u 10+ pobedu, propisace krv na terenu nakon one blamaze od Splita. 

 

Samo da se niko ne povredi a onda 3 nedelje da se zakljucaju u salu i da pocne niz. 

 

Odlicna prognoza.

  • Ha-ha 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Pustiš centra koji ne ume da iskače na najbržeg beka i pritom ne praviš faul?!

Slika i prilika ovog tima. Početak i kraj. 

 

Jutro je pametnije od večeri. Laku noć. 

Edited by Aman 2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skyglider said:

Nije mogao da ga izvede jer nije došlo do prekida, Partizan promašio napad ovi uhvatili u loptu i krenuli u napad odmah, znači nije bila prilika da ga izvede i jbg ovi to iskoriste na najbolji mogući način

 

To je istina, ali opet ne mogu da se otmem utisku da je trebalo da ga izvede ranije. Jer KKP nije bio na bezbednoj rezultatskoj udaljenosti, a rekao je da se igra switch everything... 

 

Nego nešto razmišljam, Želimir je došao u Fener 2013. - titula osvojena 2017. Znači osvajate sledeće sezone. 

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

To je istina, ali opet ne mogu da se otmem utisku da je trebalo da ga izvede ranije. Jer KKP nije bio na bezbednoj rezultatskoj udaljenosti, a rekao je da se igra switch everything... 

 

Nego nešto razmišljam, Želimir je došao u Fener 2013. - titula osvojena 2017. Znači osvajate sledeće sezone. 

Jedino ako produzi ugovor jer ovo mu je poslednja sezona sa vazecim ugovorom a mislim da sve i zavisi od eventualne A licence.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Abizolirni said:

Jedino ako produzi ugovor jer ovo mu je poslednja sezona sa vazecim ugovorom a mislim da sve i zavisi od eventualne A licence.

 

Dok sam čekala da se slikam sa Zekom, načula sam priču kako je potpisao novi trogodišnji ugovor. Ali je pitanje koliko je to tačno, mada svakako mislim da će ostati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

To je istina, ali opet ne mogu da se otmem utisku da je trebalo da ga izvede ranije. Jer KKP nije bio na bezbednoj rezultatskoj udaljenosti, a rekao je da se igra switch everything... 

 

Nego nešto razmišljam, Želimir je došao u Fener 2013. - titula osvojena 2017. Znači osvajate sledeće sezone. 

Kako da ga izvede ranije kad je ušao kod tog pomenutog napada koji Partizan nije iskoristio?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

To je istina, ali opet ne mogu da se otmem utisku da je trebalo da ga izvede ranije. Jer KKP nije bio na bezbednoj rezultatskoj udaljenosti, a rekao je da se igra switch everything... 

 

Mislim da je hteo da reši utakmicu, da je Partizan postigao makar dva poena u tom napadu otišao bi na +4 i imao bi utakmcu u džepu, jer u prethodnom napadu Bayerna Kaminski je bio na klupi a umestio njega bio Ponitka, nakon toga uvodi Kaminskog kako bi iskoristio sav ofanzivni potencijal i stavio utakmicu u džep, ali promaše napad ovi uhvate loptu i krenu odmah u napad i ... šta da se radi. Jedino što je Kaminski tad trebao da uradi je da napravi faul nad Franciskom. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šteta za rolu Kaminskog.
Iako Žoc nije mogao da ga zameni zbog promašaja u prezadnjem napadu, opet je to
"preskup" igrač za tesne završnice.
Fransisko je samo gledao da mu neko ne izadje da postavi blok i dovuče čuvara.
Tačno 6 kvadrata je imao za tri krosovera i step bek na kraju.
Samo je nejasno šta je Kaminski tražio tako visoko dok se Panter rvao sa Ibakom pod košem.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Abizolirni said:

ko je organizovao napad ( nemam sad u glavi ) taj kad na kraju nije prepoznat mis-mec pod kosem Kaminskog. Vidim da najvise potencira tu situaciju.


PJ je bio taj. Mislim da je klupa odlepila u tom momentu dok se Francisco Edwards borio za vazduh😂

Edited by Bode
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Horium said:

 

Vidim Rada uzvraca udarac. 

 

Bas uzasna odbrana Kaminskog pri Bajernovom poslednjem sutu. Nije imao on sta da trazi na parketu u tom trenurku.

Ne znam što se toliko kritikuje Kaminski, čovek napravio par dobrih krosovera i uz to se vrhunski izvukao na stepbek šut ono ne bi ni većina bekova ispratila 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Zato što nije ni trebalo da ga pušta da izabere trojku, kad je krenuo na unutra. Bilo je jasno da će napraviti fintu, iskoristiti razliku u brzini i izvući se na tri na relativno slobodan šut. Jeste on to uradio sjajno ali sama ideja da ga pusti da šutira trojku je bila pogrešna.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...