Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

7 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Kaminski, gde si bio ceo moj (EL) zivot?

Na stranu nemoć u odbrani o kojoj nema više šta da se priča, ove nedelje je odigrao kao xNBA igrač u Evropi.

Bruno juče takodje jako dobar u odbrani, sasvim solidan u napadu.

Al koje su šanse da prorade sva 4orica u isto vreme...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma dzaba mu to sve. Kad ga vidim s onim repom, kazem, pisi propalo :) 

 

A, ne moze bas sve se resi fazonom:  prelomi mozak mashane. Dublji i mal ne rekoh, fundamentalnii :) su nasi problemi, da bi ih mogli resimo promenom u glavi.

Link to comment
Share on other sites

Nije Real ekipa za vađenje cele sezone. Kao što sam pisao, mnogo će više zavisiti od njih nego od nas rezultat ove tekme.

 

Mi smo dobro to zatvorili na više mesta, ali nismo mogli baš sve rupe istovremeno da zakrpimo. Tavaresa, Musu, Poarijea, pa čak i Kampaca jedan dobar deo tekme smo lepo ugušili ali iskočio je Hezonja uz pomoć Deka, Jabuselea, Kozera i naravno uz kasnije asistiranje Kampaca koga nisu imali prošle sezone.

 

Van pomračenja od 3 i po minuta protiv Reala i onih par brejnfartova protiv Baskonije, izuzetno sam zadovoljan pristupom u ove dve tekme. Odbrana je dignuta na ozbiljan nivo i vidi se mnogo smislenija igra. Takođe sviđa mi se ova kombinacija sa tornjevima ispod gde obojica mogu da odapnu trojku.

 

Ništa...idemo sad na tri odlučujuće i da izborimo nekako taj plejin radi zanimljivosti iako ne polažem, kao što sam već rekao, velike nade u ovaj naš tim ove sezone. Sa plejinom i osvojenom ABA ligom mogao bih da kažem da je sezona bila OK.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Da ne bude da nisam rekao na vreme

 

ako dobijemo visegodisnji ugovor za igranje EL odmah bih raspustio ekipu u smislu one na koji se ne racuna pozdrav, oni za iducu sezonu neka ostanu, al bi ih poslao iki da se odmore ili sta god…

 

potpuno bi mi bilo nebitno da li ispali odmah ili osvojili…

 

sad kazem, i reci cu to kad budemo dobili tu visegodisnju licencu…

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Milano je prejak, prosto. A imamo bolji medjusobni. Nek se Bajern uspori koliko je moguce, tu smo sami sebi zasrali bas kvalitetno.. 

 

da da naravno…

 

vise mislim da je milano najblizi 3/3 u naredna tri kola

Link to comment
Share on other sites

Sada je jasno da ako pobedimo sve tri do kraja sigurno idemo u plej of. U slučaju da pobedimo dve (uključujući Valensiju) ispadamo ako neko od Bajern/Efes/Milano dobije sve tri. Mislim da Bajern nema šanse da dobije sve tri, trebalo bi, Efes ima dva teška gostovanja, jedino Milano ima realne šanse, nadamo se pobedi Žalgirisa u četvrtak.

Sad vidim da su sve nama bitne utakmice u četvrtak, trenutno smo realno 10. postoji šansa i da posle četvrtka ostanemo u istoj poziciji čak i ako izgubimo.

Edited by ChrisJudd
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema Milano nimalo lak raspored, ja bih rekao da je raspored Partizana značajno lakši, ok imamo Olimpijakos, ali smo već pobedjivali kuci ekipe sličnog kvaliteta (PAO, Monako, Fener) Idu u Kaunas Zalgirisu koji se digao, koji još uvek traži šansu da napravi čudo i nebi im bilo prvi put. Posle toga Virtus kuci, veliki derbi, kome će to pritom biti mozda i must win mec ako izgube od PAO i dodju u situaciju da im visi i domaćinstvo u plej in-u. Poslednje kolo Makabi u Pioniru, koji moguće bude igrao za TOP 6. Nije bas da imaju autoput.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ChrisJudd said:

Sada je jasno da ako pobedimo sve tri do kraja sigurno idemo u plej of. U slučaju da pobedimo dve (uključujući Valensiju) ispadamo ako neko od Bajern/Efes/Milano dobije sve tri. Mislim da Bajern nema šanse da dobije sve tri, trebalo bi, Efes ima dva teška gostovanja, jedino Milano ima realne šanse, nadamo se pobedi Žalgirisa u četvrtak.

Sad vidim da su sve nama bitne utakmice u četvrtak, trenutno smo realno 10. postoji šansa i da posle četvrtka ostanemo u istoj poziciji čak i ako izgubimo.

 

Nije, ako Virtus izgubi sve tri ostaje na 17 pobeda i tada je dovoljno jos samo da Armani ili Efes imaju 3/3 do kraja.

 

Ispada da vam je KKCZ uspela da zamesi corbu sa svojom pobedom nad Virtusom posle sest uzastopnih poraza. :heart::classic_tongue:

Edited by goldberg
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...